Продам свій автомобіль , автомобіль вкладень не потребує, повна комплектація все працює, сів і поїхав
Продаю надійний та комфортний Volkswagen Tiguan 2011 року. Цей автомобіль стане ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт та надійність під час поїздок як у місті, так і за його межами. Автомобіль купили в Україні і регулярно обслуговували в офіційному сервісі. Пройдено все необхідне технічне обслуговування, тому машина знаходиться у відмінному стані та готова до нових пригод на дорогах.
Авто в дуже гарному стані, 15 років в одного власника, 10000 км- заміна поршньової групи, фарба - ЗАВОД, зберігання- гараж. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Є невеликі нюанси по кузову, поміняно масла, фільтри, ГРМ, відреставрована турбіна, перебраний двигун, новий тнвд. Їздила жінка. тріснутий задній ліхтар. Тільки переоформлення. Деталі за телефоном.
Автомобіль був придбаний в Україні з салону, до кінця гарантії обслуговувався у офіціала. Машина доглянута, вчасно обслуговувалась, заправлялися тільки найкращим паливом, технічний стан дуже хороший, не фарбувалася, екологія на місці, ніяких прошивок, тільки завод, тільки оригінал
Продам свой автомобиль в достойном состояния не бит не крашен
Авто на повному ходу деталі за телефоном
Продаю власне авто у дуже хорошому стані, перший власник. Рідний пробіг, авто вчасно обслуговувалось, ходова, мотор та коробка працюють ідеально без нарікань. Під час ремонту використовувались лише оригінальні запчастини. Лако-фарбове покриття в хорошому стані, після полірування (весь кузов+криша). Стан салону приємний, не затертий, є підігрівачі передніх сидінь, електронні склопідйомники, кондиціонер, заправлений. Замінено стандартну магнітолу на більш сучасну із підтримкою усіх заводських функцій (також, підтримує блютуз). Додатково є комплект зимньої гуми. Автомайданчики не турбувати. Стан машини сів і поїхав.
Авто пригнане з Німеччини, перший власник ,на українських дорогах їздить 1р.
Автомобіль в хорошому стані , по мотору та коробці питань не має , всі подробиці за телефоном.
Продам свое авто, я вторый хозяин.Полностю обслужена до мелочей,новый аккумулятор Bosh, много допов в виде перфорированных тормозов,акустики fender,руль от рестайлинга с лепестками,магнитола на андроиде,двухзонный климат,раздвоенный выхлоп от 3.6 версии,титани r17 оригинал(VAG),два комплекта резины зима- лето.Двигатель, коробка в идеальном состоянии.Машиной будете довольны!!!
Авто пригнано з Німеччини у 2023 році .Авто у чудовому стані. Все працює без нарікань. Розхід по місту 7-7,5 л. Розхідники поміняно 500 км тому. Також : заміна цепу грм, диск счіплення з маховиком. Гума всесезонка GOOD YEAR залишок 60-70%. Додатково комплект зимової гуми Pirelli на сталевих дисках. Парктроніки працюють. Обігрів лобового, заднього та бокових багажних вікон. Релінги. Фаркоп штатний з перехідником з 13 на 7 пінов . Килимки гумові та ковролін.
авто у гарному стані, пригнана з Німеччини рік тому. грм, мастило - замінені. ходова, рейка керма - зроблені. деталі за телефоном. тор на місці. "перекупам" - не турбувати.
Автомобиль приобретен новым у официального дилера Volkswagen AG «Атлант-М Лепсе» и обслуживается там же под четким контролем, замена моторного масла каждые 5000тыс км пробега или раз в год с самого начала (с нуля), и на одном и том же моторном масле. Масло используем Mobil 1 ESP Formula 5W-30. Масло приобретаем ящиками и для других своих автомобилей у проверенного и постоянного официального дистрибьютера смазочных материалов Exxon Mobil в Украине «НИКО Трейдинг» Автомобиль гаражного хранения, салон и багажник -состояние нового авто, (картошку, стройматериалы и тд не возили, передвигаются исключительно члены семьи) и сам автомобиль в идеальном стане, эксплуатировался до первого снега, зимой не выезжал, 25% город /75% трасса, левый ряд, переключения передач в диапазоне 3000-3500 об/мин. В автомобиле все родное, была замена ГРМ комплект оригинал на 92 тыс. пробега, летняя резина новая Goodyear, аккумулятор новый, есть комплект колес с зимней резиной Goodyear Предпродажную подготовку не делали, автомобиль на фото- повседневного пользования. Звоните и пишите, расскажу более подробно о том, что интересует.
Авто в хорошому стані, всі деталі за телефоном - Сергій Олександрович
Стильне і комфортне авто, водночас в хорошій комплектації.Повністю обслужене, можливий розумний торг біля автомобіля.Повний бак дізеля в подарунок. Тел.Viber,WhatsApp.Авто салони майданчики не цікаві.
Машина була пригнана 2020 році. В гарному стані , сідай і їдь не потребує додаткових витрат. В осени 2023 року був проведений повний кап ремонт двигуна і підвіски . Салон чистий , дверні карти перетягнуті шкірою в 2023 році . Після кап ремонту авто майже не використовувався . Перегляд автомобіля в будь-який зручний для вас час . На всі додаткові запитання можу відповісти особисто ********** Сергій
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?