Продаю своє авто.Я другий господар.Автомобіль офіційний,Гарний стан,рідний пробіг,обслуговування згідно регламенту є всі документи,гаражне зберігання.
Авто в Україні 2 роки. Експлуатувалось одним власником. Обслужене. В лютому минулого року поміняно ремні, роліки, водяний насос. В травні поточного року водяний насос поміняно повторно а також поміняно клапан ЄГР. Розхідники мінялись регулярно. Потребує механічної очистки сажевий фільтр.
Актуально к 15.11.2023 продам свою машину с 2012 года владею данным авто, машина обслговивалась частно и дорогими запастинами! машина полностью в рабочем состоянии! детали по телефону
Авто в хорошому стані, дуже комфортний в їзді , двигун в порядку не димить масла не бере заводитца в будь-які морози, дуже економічний по місту 5.5за 4 Комплектація непогана, дуже теплий, кондиціонер працює, мультемедія на рівні грає голосно і якісно. За свої гроші дуже хороший варіант, економічний, комфортний, і не дорогий в обслуговуванні)
Авто у відмінному технічному стані, є питання щодо кузова, на фото видно, якщо вас зацікавив цей автомобіль, дзвоніть, розповім все у подробицях
Автомобіль вартий уваги, двигун 1.6 турбодизель, доволі динамічно почувається себе у місті та на трасі, розхід по місту у стандартному режимі до 6 літрів, по трасі 4-5. Багато місця в салоні, великий багажник. Кузов весь у рідній фарбі, в ДТП участі не приймала. На авто гроші не жаліли, масло, фильтра мінялись завжди вчасно, пару тисяч тому вирізав сажевий фільтр та поміняли ремень ГРМ. Масло не бере, по авто нічого робити не треба. Більше детально по телефону, завжди на зв'язку.
Продам авто Volkswagen Caravelle В дуже гарному стані. Хороша комплектація. Вебасто. Довга база. Один власник Олександр
Надійний та комфортний кросовер для міста та подорожей. Просторий салон, високий кліренс, економний та динамічний двигун 2.0 TSI. Автомат працює плавно, автомобіль повністю на ходу та готовий до експлуатації. ? Кондиціонер ? Електропакет ? Мультимедіа ? Легкосплавні диски ? Хороший технічний стан
Надійний та практичний кросовер, який чудово підходить як для міста, так і для подорожей. Повний привід забезпечує впевнене керування за будь-яких погодних умов, а потужний бензиновий двигун 2.0 дарує комфортну динаміку. ? Просторий та комфортний салон ? Автоматична КПП ? Повний привід 4Motion ? Хороший дорожній просвіт ? Місткий багажник ? Готовий до експлуатації без додаткових вкладень
Автомобіль в гарному стані. Придбав рік тому, дуже багато було зроблено. Продаю тому що потрібен кроссовер. Два комплекта майже нової гуми! Обидва АКБ нові! Замінена АКПП(при заміні зробили діагностику та заміну мастила, працює ідеально) Цепок двигуна замінений на пробігу 260т.км.(110тис.грн) Вся передня підвіска нова!! Абсолютно всі важелі в зборі!!! Двигун працює ідеально! (Не диму не падіння потужності не сторонніх шумів не задірів, нічого абсолютно!! Турбіна, датчики та інше без нарікань. Паливна система без нарікань. Всі стекла рідні і без пошкоджень. ЛКП в задовільному стані, є сліди експлуатації, але нічого критичного. Повний привід працює ідеально! Карданни, привода, раздатки в ідеалі, не якої вібрації, тощо. Колесні диски всі перед цим сезоном під час переобувки, перевірені на станку, зауваження відсутні,(один диск був битий, його відремонтували, з цього моменту проїхав більше 20т.км. Нарікань нема) По єлектриці все працює, крім підігріву керма(якщо чесно я цим не користуюсь, тому не розбирався) Передні фари відновили поверхню, та затягнули в броню. також встановили дуже якісні biLed лампи. Адаптивне світло працює. Адаптивний круїз працює без нарікань. Салон авто по стану, близький до ідеалу, за виключенням передніх сидінь. Кто розбирається що таке PHAETON, оцінять стан саме цього авто. Готовий до перевірок та торгу в межах розумного, з адекватним розумінням до ситуацій в країні. Пару слів про авто! Всі стереотипи щодо ненадійності, капризів, і важкостей у догляду тощо, особисто мною і досвідом володіння цього авто, повністю спростовані!! Дуже міцний надійний комфортний автомобіль! Запчастини всі є! Проблем з ними нема. Ціни теж задовільні, нічого страшного я не відчув, хоча дуже багато чого зроблено вже вам нічого робити з дорогих ремонтів не потрібно!!! Мастило я міняю кожні 6-7т.км. , тому що мене налякали і сказали що так буде краще)) їжджу кожен день мінімум 50км. Впевнений в ній на всі 100.
Продам Volkswagen Scirocco MK2 GT2, другої генерації, останній рік випуску (осінь 1991р, є лист з історичного відділу VW). Кузов у максимально в гарному стані, інтер'єр доглянутий. Ходова та мотор - все обслужено ідеально. Рідний пробіг 230тис. Люк перебраний, змащений та працює в обох положеннях вверх та дозаду. З доп опцій - електровікна, підігрів сидінь, спортивні сидіння ваг спорт, центральний замок. Пофарбована чорний металік, двигун 1.8 Digifant, коробка 5 ст, міняне лобове можна сказати типу "нове". Диски Borbet Kamei 15". Другий комплект Teardrop “крапельки" заводські комплектні 14", оригінальна магнітола, 4 динаміки. Пишіть, запитуйте що цікаво. На жаль обставини змушують рухатись далі цього проекту.
Продається свій автомобіль у доброму робочому стані для своїх років, рідний пробіг, кожен день в дорозі.Обслуговувся вчасно, використовувались якісні запчастини. Деталі по телефону .Торг у капота.
Свіжо пригнане авто з Америки Заводиться і їде Всі запитання по телефону
Продаю свій автомобіль. Коробка мотор працюють ідеально. Автомобіль має 3 системи підігріву салон + двигун. По документах ПАСАЖИР! Авто привезене з Європи і купувалось для сім?ї. Пробіг РЕАЛЬНИЙ!!! Питань по авто не має! Друге авто в сім’ї. Готовий до любих перевірок! Майданчики та авто бізнесмени не турбуйте будь ласка!
Продав автомобіль wolksvagen golf. Машина повністю справна, в чудовому робочому стані. Страховка зроблена в вересні 2025року, мастило замінене в вересні 2025.
Продам власний автомобіль привезенний з Німечини . Авто в чудовому технічному стані , на повному ходу В салоні дуже приємна , максимальна комплектація : кондиціонер, 3х зонний клімат і т.п. Стоїть нова резина , новий акумулятор, авто обслуговувалось вчасно ! По техніці питань нема. Цікавить обмін на Skoda Kodiaq , або Volvo XC60/90. З МОЄЮ ДОПЛАТОЮ !
Продаю власний автомобіль, привозив для себе з Америки в 2019 році, авто технічно в гарному стані, в вересні було ТО. Більше інформації по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?