Авто вчасно обслуговувалось, в ДТП участі не приймало. Є нюанси по кузову( видно на фото передній бампер), за них трохи скину. Двигун в гарному стані.
В хорошому стані
Авто в гарному технічному стані, з дуже ресурсним дизельним двигуном. В автомобілі робилась турбіна десь 20 тисяч тому, промивався інтеркуллер та сажовий фільтр, так він ще на місці і чистий. 5 тисяч назад помінялись всі стойки в круг. Поставив Kayaba. Також рік тому робилась повністю вся ходова, в автомобілі нічого не стукає та не гримить. Є деякі дефекти кузова на фото буде видно. В авто не скручений пробіг. Масло не бере. Детальна інформація за телефоном. Заробив ТО с заміною ГРМ на 300х тисячах, встановлено новий акумулятор, в комплекті зимня резина.
Продам VW Tiguan. Авто в гарному стані, все змінювалось згідну регламенту. Мастило в коробці замінене, цеп замінена, мастило в двигуні змінювалось кожні 6т.км мотюль специфік 5w30. Два комплекти гуми, 3 ключі і всі документи на авто. На всі додаткові питання відповім по телефону.
продам гольф плюс 2009року випуску 1.4 tsi на автоматі.мотор і коробка працюють ідеально по підвісці теж питань нема,є незначні царапини по кузову.за більш детальною інформацією телефонуйте.
Продам авто після ДТП. Всі питання по телефону.
Всім доброго і мирного дня .До уваги Vento все на ходу все працю .кого цікавить звертайтесь за номером телефону Вайбер -ватсап -телеграм
Автомобіль у нормальному стані, по кузову є моменти у зв'язку з роком машини (основні моменти на фото). Технічно повністю справне авто, сіл поїхав. Є рідний кондиціонер дме добре, регулювання керма, форкоп, гідропідсилювач керма, робочий ручник. Усі інші питання за тел. Оформлення будь-яке, я власник.
Продам авто на кожен день сів поїхав, новий акумулятор, магнітола, колонки, нові стойки передні, комплект гуми зимньої з дисками, мотор масла небере.
Кадди 2008 р 1.4бензин двигун новий ще непройшов однієї заміни масла працює ідеально машина вся ціла небита в рідній фарбі є дрібні дефекти по кузову у вигля сколів на капоті, вмятини на крилі і дверці негнилий проги днище ціле без корозії салон незачуханий у хорошому стані будь які перевірки на сто оригінал пасажир Розхід від 6 до 8 л залежно від їзди Робити нічого нетреба сів і поїхав, торг присутній
Пассат б3,двигун 1.8 газ-бензин,ц/з,диски,комплект зимової резини на дисках,передні електро-склопідіймачі, ксенони,музика ,свіжо викрашена(23.07.22р) технічно в справному стані.
Машина в гарному стані, пройшла ТО по заміні всіх мастил та фільтрів ,стоять нові амортизатори задні з відбійниками та опорами. Стоять нові ремені, були замінені стійки стабілізатора обидві задні, в цілому машина на свої роки в доброму технічному стані , з мінусів потрібно замінити задній моторчик на двірник , по моторі ,коробці зауважень немає.
Авто в хорошому стані, вкладень не потребує деталі за тел.
Продам Golf 2 1991року випуску,1.3 і бензин повний інжектор,312 тис.км оригінального пробігу.Авто в гарному стані,вкладень не потребує.Замінена повністю вся ходова, масло в коробці та двигуні,новий ремінь ГРМ і помпа Передні стійки пружини відбійники новий акумулятор... Готова до перевірки на любих СТО.Тільки переоформлення.Детальніше по телефону.Встановлені центральні замки, сигналізація,поліпшене світло.Солон чистий доглянутий не прокурений.Авто в моєму користуванні більше 16 років. Рижиків по днищу і кузову немає Зимова резина на дисках. Два комплекти дисків покрашені порошковою фарбою.
Автомобіль має двох користувачів як власників. Останній власник - жінка, з 2012 року. Автівка доглянута.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?