Машина в хорошому стані Їде добре Варене днище Варені стакани Нові пороги Зроблена ходова Присутня музика
продається пасат б3 в хорошому стані, нова зимова резина титани, гідропідсилювач,хороша магнітола,машина вкладень не потребує, зроблена ходова , нічого не стукає, лобове без тріщин ,панель від б4 цікавить також обмін на трактор чи авто
Продам машину терміново volkswagen jetta 1987року, можливий торг,звертайтеся за номером
Авто в нормальному стані гнилі немає постійно на ходу на свої роки машина в доброму стані тел
Продам Passat b+ рестайлінг в рідній красці є підкраси на капоті (проблема тих років).Люк не тече,підігрів переднього заднього скла.Замінені всі колонки,хороша акустика.новий акумулятор Мінялися розхідники масло мінялось кожні 10тисяч .Замінено масло в коробці та датчик кпп.Віддам комплект літньої резини.
Автомобіль на ходу.В комклекті є додатковий мотор, дверка, 4 запасеі колеса.Всі деталі по телефону Олександр
Нет радиатора, мотор и коробка в хорошем состоянии.
Авто в мене 2 роки нарікань немає, замінювались передні стійки, масло в коробці мінялось на пробігу 128450 км. Коробка автомат гідротрансформатор Asin, не DSG. Масло в двигуні міняється стабільно кожних 9 тис пробігу. Ланцюг ГРМ не розтягнутий, показано на фото натяжку. Комплектація SE пригнаний з США. По vin коду можна побачити що ушкодження незначне в задній бампер. Повністю обслужений, продаю по причині покупки новішого авто. Звоніть або пишіть за номеромишлю додаткові фото чи проконсультую по стану автомобіля.
Авто в чудовому стані. Я перший власник в Україні. Пригнане з Швейцарії. Рідкісна комплектація. в листопаді була заміна масла і фільтрів. Суперзручне не тільки у керуванні, а й у всьому! Комфорт просто мега: мультируль підігрів сидіння підігрів зеркал скаладання дзеркал парктроніки перед/зад камера заднього виду парковочний асистент підказка передач клімат контроль дворники з датчиком на краплі дощу фари з автоповоротом підключення до телефону круїзконтроль навігація ....
нормальний доглянутий автомобіль, є фарбовані елементи, гума в порядку, будь-яке переоформлення, витрата по місту 7.5л, газу немає і не було. Машина тестя, дзвоніть для більш детальної інформації.
авто на ходу,стан нормальний. багато нових деталей. на свої роки чудовий стан. масло не їсть,не димить. інші питання по телефону.
2011 г. Официальный авто не битая не крашеная
Авто вчасно обслуговувалось, в ДТП участі не приймало. Є нюанси по кузову( видно на фото передній бампер), за них трохи скину. Двигун в гарному стані.
В хорошому стані
Авто в гарному технічному стані, з дуже ресурсним дизельним двигуном. В автомобілі робилась турбіна десь 20 тисяч тому, промивався інтеркуллер та сажовий фільтр, так він ще на місці і чистий. 5 тисяч назад помінялись всі стойки в круг. Поставив Kayaba. Також рік тому робилась повністю вся ходова, в автомобілі нічого не стукає та не гримить. Є деякі дефекти кузова на фото буде видно. В авто не скручений пробіг. Масло не бере. Детальна інформація за телефоном. Заробив ТО с заміною ГРМ на 300х тисячах, встановлено новий акумулятор, в комплекті зимня резина.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?