Продам власний автомобіль Volkswagen Bora 2004 1.6 газ/бензин Гарний автомобіль, простий у використанні, легко піддається обслуговуванню своїми руками (запчастин в інтернеті море, це той самий Golf 4) Машина в одних руках 13 років, куплена мною у 2025 році (я 3-й власник), пробіг рідний 320 тис. км. По технічному стану без зауважень, ходова не стукає, салон в ідеальному стані, мотор працює рівно, повністю обслужена, без ржавчитни (пороги, крила, дно все ціле, оцинковане з заводу), є один маленький нюанс (на фото видно) Також змінювались всі ущільнювальні прокладки, чистилась дросельна заслінка, замінив на хороші іридієві свічки та дроти, замінені рідини, мастила, фільтри Комплектація: - підігрів сидінь - підігрів дзеркал - Bluetooth-магнітола - склопідйомники (перед/зад) - кондиціонер - центральний замок, сигналізація - ГБО - ABS - тонування скла Машину оглянути можна в Івано-Франківську Любий вид переоформлення (в сервісних центрах або через Дію, як вам зручно) Дзвоніть пишіть дам відповіді на всі запитання.
Перший власник в Україні з 2020 року,авто в хорошому стані. Замінено щеплення,зроблена ходова,всі рідини,фільтри замінено,недоліки по авто присутні на фото
Авто в гарному робочому стані на ходу все працює ,газ,бензин ,кондиціонер датчик дощу ,склопакет,круіз контроль ,легкосплавні диски,хороша гума,поміняні стійки передні,втулки стабілізатора,поміняно мастила в аккп ,в двигуні ,ремінь ГРМ поміняний 10 тис км тому.На капоті є пляма зліз лакофарб. Нові передні хороші чохли
після ДТП,Авто на ходу заводиться їде ,коробка тіп-тронік після ремонту ,нова газова установка 4+,є можливість доставки авто після покупки
в гарному стані +зимові шини
Продам свою любиму БОРУ • В хорошому Стані. Поміняно масло фільтра • Антифриз термостат акумулятор 2024р • Сів і поїхав • Продаю бо купила tiguan.
Продаю свою автівку. Технічно справна,їздить добре,без зайвих зауважень. Машина 2002 року,звісно що за цей час робились зміни по кузову. Замінені пороги (оригінальні оцинковані) і праве переднє крило. Замінене заднє бокове скло. На початку 2026 року відполіровані фари і поміняне масло в коробці. Саме універсал може похвалитися таким великим багажником ( в середині є повноцінне запасне колесо) і просторим салоном. Плюс до всього,є багажник на даху,надійний і дуже необхідний елемент,якщо потрібно щось габаритне перевезти. Салон в хорошу стані,сидіння цілі без протертостей,передня панель без пошкоджень. Також в цю ціну входить зимові шини! Торг умісний біля капоту,для потенційного покупця. Прохання перекупам не турбувати ?
Машина в дуже хорошому стані. Більш детальна інформація за номером телефону
Авто куплялось в салоні в Києві,один власник,хороший стан,пакет "погані дороги".Масло міняю кожні 8-9 тис.,пробіг рідний,зафіксовано на дилерській сто.Поміняв всі диски з колодками,передні стойки,стабілізатор.Мотор,коробка,повний привід працюють ідеально,затонована,хороша музика..Всім гарних продаж!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?