Свій доглянутий автомобіль. В одних руках з 2021 року. Вчасне обслуговування, грм, масло і фільтри - літо кожні 7к, зима 6к. Грм , ролики, помпа - 50к Резина купувалась нова Goodyear Perfomance 2 літня 2022 рік. Двигун СХХВ - 1.6 - 110 к.с.. Автомобіль не фарбований, не битий. Оригінальний пробіг 344 т.км. м. Калинівка. Готовий до будь яких перевірок. Питання по телефону з 11:00 до 16:00. Площадкам не телефонувати, буду посилати прямим текстом
Я власник автомобіля, купляв для себе, мінімум фарбованих елементів і ціла безпека. Він код відкритий, салон цілий і не прокурений, дефектів ніде немає, все ціле і працює. Дуже класна комплектація Wolfsburg Edition, є все необхідне - дистронік, мертві зони, гарна магнітола з камерою заднього ходу, карплеєм, підігрів передніх сидінь, мультикермо з електропідсилювачем. Авто дуже класно їде, 2, 0 тсі 3 генерації, без моментів взагалі - економний і динамічний. Акпп гідротрансформатор Aisin. Прохання площадки і ті хто хоче купити авто зараз і за дешево не цікавлять. Кому треба гарне без проблемне авто звертайтесь. Джерело: ********** © **********™
Надійний повнопривідний потужний автомобіль. Перший власник в Україні. Європеєць. Історія беззаперечна - це головне в авто на мою думку. Перед купівлею перевіряю історію через: carVertical, через офіціала та історія агрегатів на СТО. Автомобілем задоволений, але потребую великогабаритний транспорт для перевезень. Авто знаходиться в в основному в Луцьку (іноді в Києві). Росхідники замінюються вчасно та якісні (все фіксується). По авто (максимальна коплектація): Якісна оригінальне аудіо з мультимедійним екраном. Блютуз. На рулі контролери. Кондиціонер: Двух-зонний клімат контроль. Кожа салон - якість відмінна. Руль - згідно віку потертості (нічого не підмальовую , щоб не вводити в оману). Панорама на весь дах з люком та антимоскіткою. Багажник автоматичний відкриття/закриття. Стан тканини ідеальний бо на ній ЕВО коври і кофри. В машині не палили. Вебасто. Підігрів сидінь. Автопілот. Паркувальник та датчики по всьому периметру. Камера заднього огляду. Режим їзди по бездоріжжю. (Декілька раз пробував на рибалці- це ефектно та цієї зими ідеально все) Сітка та поличка оригінальна в багажнику. Та повно іншого, чого ще може і не знаю. Ньюанси : по лакокрасочному стан на 5-(згідно віку) та скол на лобовому отримав від камінчика. Ліве дзеркало на фото (брав з дефектом). Точка на тканині біля водія від попереднього власника. Маленькі цятки можливі по фарбі, але не критично. Новий акумулятор. Бонуси: - Комплект резини. Всі подробиці за телефоном. Посередників та площадки з дурними пропозиціями прошу не витрачати час.
Продам Фольксваген Туарег 2005 року, максимальна комплектація, пневмо, всі блокировки, авто повністю в робочому технічному стані, салон шкіра Nappa коньячного кольору
Volkswagen Phaeton 2006 3.0 TDI Повністю обслужений, доглянутий автомобіль класу люкс. ⠀ 🔧 Технічний стан: — Повністю замінена передня та задня ходова частина — Нові стійки стабілізатора — Вирізана екологія (EGR, DPF), прошитий — Заміна всіх роликів і ременів генератора — Заміна паливного ременя з роликами — Пневмопідвіска справна, працює в усіх режимах — Вся електрика та проводка — без нюансів — Зроблений розвал-сходження ⠀ 🛠️ Стан кузова/салону: — По кузову та салону є дрібні нюанси — Сидіння потребують косметики, але технічно все справне ⠀ 🎁 Бонус: — У подарунок комплект зимової гуми ⠀ Авто не потребує вкладень по технічній частині. Комфортний, потужний та надійний седан, готовий до поїздок.
СРОЧНИЙ ПРОДАЖ Із недоліками фара лампочка, і потолок а те все в порядку машина стоїть не їздить
Фольксваген пасат 2011 р., не фарбований,ціна 9500$. більше інформації по телефону
Машина офіційно куплена в Україні. Перша реєстрація 18.07.2014р. Є сервісна книжка.Евро 5. Без проблемної системи з AD BLUE.У власності з 31.08.2019 р. Куплена з пробігом 87 500 км у другого власника. Оригінальність пробігу перевіряли у офіційного дилера.На 90 000 км. проведена заміна ГРМ з помпою, охолоджувальної рідини . радіатора та оливи в DSG. ТО проводилось раз на рік (менше , ніж 10 000 км). Усі рідини - тільки MOTUL !!! Два комлекти шин з дисками. Два комплекти салонних коврів (зима-літо) Дуже гарний стан.У липні були замінені передні амортизатори, верхні опори та пильовики з відбійниками. У 2024 році була переоформлена на доньку. Під час війни майже не експлуатувалася. РЕАЛЬНИЙ ПРОБІГ! Велике прохання до неадекватів (які дуже багато пишуть) та жебраків - НЕ ТУРБУВАТИ!!! Дякую за розуміння ))
Свіжо пригнана стан відмінний + зимня шини можливий торг
У продажі власний автомобіль Volkswagen passat nms 2015 рік випуску, в гарному технічному стані, пробіг 156 КМ, двигун 1.8 TSI, безключовий доступ та запуск двигуна, камера заднього оглягу, електро сидіння водія, підігрів передних сидінь, електро дзеркала з підігрівом, великий сенсорний монітор. Я перший власник з 22 року. Нещодавно було зроблено ТО, та замінені свічки запалюваня, амортизатори, ричаги, кулаки, тормозні диски. Масла, фільтра замінялись кожні 8 тис. Два комплекта гуми. Дзвоніть, відповім на всі Ваші запитання.
Продам Volkswagen Tiguan. 2012 рік, у хорошому стані, доглянутий, вкладень не потребує. Замінено ланцюг ГРМ, відновлено рульову рейку. Економічний та комфортний кросовер для міста та подорожей. Решта по телефону.
Вітаю, пропоную до уваги власне авто Машина у відмінному технічному стані, всі чеки обслуговування збережені У чудовому стані, все на фото Підігрів сидінь, кондиціонер, підігрів зеркал та скла, бортовий комп*ютер з можливістю відтворення flac, Bluetooth, hands-free, gps офлайн мапи, emergency brake system, лідар, радар, асистент початку руху під горку, протитуманки, 4 подушки безпеки, комплектація EURONCAP 5 зірочок, та й загалом краща пропозиція на ринку у А классі. Гума зимова 2025 Dunlop, літня Kormoran, повнорозмірна запаска Чудове авто, оригінальний пробіг, будь які перевірки авто як shkoda citigo, seat mii схоже, на citroen c1, peugeot 107, toyota aygo, hyundai i10, kia picanto
Авто в гарному стані,технічно все працює без нарікань коробка працює без пинкір ривків,мотор працює рівно шепче,ходова не гримить не стучить є мінімальні нюанси по кузову декіллька сколів,авто в гарному доглянутому стані. Авто вартує вашої уваги Деталі телефонотуй питайте
Авто від власника ,один власник в Україні з 2021 року. Автомобіль повністю обслужений на повному бойовому ходу, ніяких питань по технічному стану немає, безпека і всі стекла по приїзду з США всі рідні. Не потребує додаткових вкладень, сів поїхав.
Чудова комплектація SE. Двозонний клімат-контроль+шкіряний салон+підігрів сидінь+шкіряне кермо+ 2 ключі+круїз. Диски R17. Пробіг переважно трасою. Без газу і колгоспу. У машині ніколи не курили. Безпека на місці, обслуговував на клубному СТО. Газу ніколи не було! Пригнана зі США з мінімальними пошкодженнями у 2021 році. За запитом готовий надати звіт CARFAX. pdf. Є моменти щодо косметики, вони враховані в ціні. В наявності два ключі. Жовті покажчики повороту. Двигун і коробка працюють як годинник. Чорний шкіряний салон, у відмінному стані. Електрорегулювання сидінь. Підігрів сидінь, Підігрів дзеркал, Двозонний клімат-контроль. Заправлений був влітку. 4 електросклопідйомники. Круїз-контроль, Датчик світла і дощу, BT-гучний зв'язок, Флеш-карта ТО за регламентом. Олія Motul 5W40 Адаптовані милі в кілометри, галони в літри. АКПП не DSG, а надійний гідротрансформатор Aisin 0.9G. Машина комфортна, простора і приносить максимум задоволення. В автомобілі є все необхідне: повний електропакет, двозонний клімат-контроль, сенсорна магнітола Bluetooth, гучний зв'язок, круїз-контроль, підігрів сидінь. Обмін/допомагачі/майданчики – НЕ ЦІКАВО! Зовсім. “Експерти” зі своїм баченням та ціноутворенням йдуть у бан. Причина продажу – переїзд. Ще раз. Є моменти по косметиці, враховані в ціні. Відповідаю на додаткові питання по телефону та в месенджерах (Telegram/WhatsApp). Усім миру, добра та правильних покупок.
Авто в хорошому стані Готовий до перевірок Зимові і літні шини
пасат б7.2012 рік,2.0 дізель.автомат коробка.********** Іван 11.500$
Гарна машина з приємною витратою і маленьким пробігом. Коробка/мотор в ідеалі, їде як треба. по кузову є косяки по лакофарбовому покриттю Стан хороший, трохи попрацювати з виглядом і буде ідеал. Було замінено: 1. двух масловий маховик (фірма Luk) 2. Відреставрована турбіна (3 роки гарантії) 3. Теплообмінник + стакан(фірма Nissens) Залитий новий антифриз Hepu G12 4. Заміна свічей накалу. 5. Реставрація форсунок. 6 заміна мастила в КПП на стенді. 7 заміна мастила в двигуні також заміна усіх фільтрів кожні 7-8 тис км Більш інформації за телефоном
Авто в гарному стані. Вкладень не потребує. В ДТП не була, фарба повністю рідна. Володію нею 7 років, без нарікань. Майданчики та перекупники не турбувати!!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?