Авто на ходу, на фото максимально старався показати стан, звісно у машини 1991 року є "моменти", на всі питання відповім по телефону. Пробіг на приборці не є дійсним, купував вже з неробочим спідометром ( не розбирався з ним, швидкість показує магнітола ). Встановив магнітола 7" на Android, підтримує Android Auto та CarPlay без проводу, задні динаміки не підключені (взимку купив колонки, а підключити руки не дійшли). Володію вже майже два роки (рік їздив по довіреності), була кожного дня на ходу, продаю в зв‘язку з покупкою іншого авто. Купував цю машину у знайомих які нею володіли з 1999 р., використовували вони її для поїздок на дачу 1-2 рази на тиждень. З документами все в порядку, тільки переоформлення, реальному покупцю добре уступлю по ціні. Пропозиції "дам 700" не розглядаю!
Продам Volvo 440 DL 1.7 карбюратор 1992 року. В гарному стані , не гнила. Ходова вся зроблена , нічого не гримить , не стучить. Карбюратор почищен та настроєн. Гальмівні диски , передні колодки та задні колодки замінені. Новий трос ручника. Зчеплення нове( LUK). Всі рідини замінені. Не працює датчик рівня пального, а так по машині все гаразд. На повному бойовому ходу. Повне переоформлення.
volvo 440 1.7 turbo 120 к.с. 1990 їздив дід, стан хороший гур, електропідйомники, люк треба місцями прикласти руки переоформлення! з питаннями в лс можна обмін
Всі питання по телефону, проблеми с кулісою, торг присутній
Волнжектор 1994р.пробіг 340 тис.км. Авто для поціновувачів простоти і активного драйву.електросклопідйомники і дзеркала,АВС,камера заднього виду,відеореєстратор, електропривід багажника,Нова резина,нові передні гальмівні диски і колодки перед плюс зад.ходова і двигун в порядку.сів,поїхав. Ці
Продам надійне економне авто на автоматі. Підійде, к перший автомобіль. Дзвоніть
Мотор после капиталки, не проехал ни км, салон разобран, бампера сняты, фаркоп есть, передние фары от рестайл 90 года, передние сиденья BMW 3, новый ковролин, уплотнители новые, продажа как есть с документами
Автомобіль в гарному стані, сів поїхав, не димить, не троїть розхідники замінялись вчасно, по мотору та коробці проблем ніяких, по ходовій частині теж нарікань немає, пічка працює добре,є комплект зимової резини на дисках, страховка є. всі питання по телефону, ТОРГ КОЛО КАПОТУ!
Volvo 440 , мотор 1,7 бензин інжектор , мотор працює добре без лишніх звуків , коробка переключає добре , заводиться з пів обороту, потребує заміни радіатора, проблеми з тормозами і з замком запалення за більш детальною інформацією звертайтесь ) в придачу до неї даю фарбу для по краски
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?