Расход топлива на шоссе на 100 км5,5л Расход топлива в смешанном цикле на 100 км 6.5л економне авто 1.3 об'єм є маленький нюанси по заднім порозі
Продам власне авто. Гарний доглянутий стан. Нещодавно була зроблена ходова частина повністю. Всі питання за телефоном.
Продажа срочна ….все по телефону Газ/бензин
пассат в хорошому стані кожен день на ходу замінені грм підвіска масла (мотор коробка) рокера колодки ... диски 16 зима+комплект літо
продам ваз 2107, двигатель и всё что под капотом новое. салон сделали, сидения, магнитола и т.д единственное что это немного гнили и лкп. поэтом и цена такая. торг возможен с документами порядок
Авто на ходу. Поміняно масла, фільтра, ремінь генератора, та багато іншого.
Машинка доглянута, гарна і обслужена. Замінені розхідники, нові задні торомоза, радіатор охолодження. А доброму технічному стані. З недоліків - трішки обліз лак на даху. Всі інші деталі по телефону
Продам власний Mercedes-Benz W211 у хорошому стані. Автомобіль 2003 року випуску, надійний та комфортний для щоденної експлуатації. По документах і роках — дорестайл, але автомобіль переодягнений у рестайл, завдяки чому має значно сучасніший та привабливіший вигляд. 🔹 Двигун: 3.2 бензин/газ 🔹 Пробіг: 382 тис. км 🔹 КПП працює добре 🔹 Газ вписаний Що зроблено по авто: ✔ Повністю перебрана ходова частина ✔ Замінена рульова рейка ✔ Повністю замінені модулі фар (вкладено близько 600$) ✔ Якісне тонування дорогою преміальною плівкою ✔ Встановлена дорога атмосферна підсвітка салону (панель приладів та дверні карти) Автомобіль виглядає солідно, привертає увагу та дарує справжній комфорт Mercedes. Двигун працює рівно, салон охайний, електрика справна. Машина не нова, але доглянута та приносить задоволення від керування. Готова до перевірок на СТО. 📞 За детальною інформацією пишіть. Торг присутній біля автомобіля.
на ходу не терміново огляд у м. Дніпро
Продам автомобіль у хороші, вмілі руки. 2003 року випуску. Плюси: на ходу, жодного разу не підвела, задні стікла на електропідйомниках, 14 радіус. З недоліків: потребує зварювальних та малярних робіт, посипалось лакофарбове покриття, незначні вм'ятині на даху після пострибеньок якихось д......ів, завмер "колдун", "ручник" не дуже, задні тормозні циліндри працюють частково, шарові опори підстукують, зчеплення дивне, ГРМ по пробігу близьке до заміни, гідрокоректор фар не працює, 6 шт літньої гуми, 4 диски.
Автобус у доброму технічному та візуальному стані.
Авто в хорошем состоянии,делать ничего не надо,катайся и получай эмоции !Очень комфортный ,резвый автомобиль для своих лет. По мотору все ок,все прокладки заменены ,все сухо , запотеваний нет ,не дымит не троит ,доливаю масла 1,5л+-,это БМВ на которой нет ни одной ошибки по мотору!Менял :комплект квкг,датчик дмрв ,диса .Установлена новая клапанка вместе с прокладками ,старая подтекала.Перебраны ваносы ,после ремонта проехала 7тыс. Коробка работает без нареканий ,масло и фильтр в коробке менял 15000 назад .По кузову есть минимальные нюансы,для своих лет на 4+ ,машина вся перекрашена,салон видно на фото.Машину делал для себя !Что будет интересовать ,звоните отвечу на все вопросы .Переоформление!
Хороший сімейний автомобіль із середньою витратою палива 6 л. Детальніше за телефоном 500 км замінена цеп грм з комплектом Новий гідро підсилювач помпа термостат Рік тому був замінений демфер з комплектом Торг у капота
дно, проги, як нові. поліз лак на капоті. деталі за телефоном.
Автомобіль в хорошому стані вкладень не потребує хороша акустика кузов оцинкований корозії немає їздить майже що дня не підводить. Замінено коробку автомат на просту механічну.Поміняні передні стойки зроблена вся передня ходова.Двигун не димить їде добре потрібно замінити сальник колінвала підтікає масло а так все добре .Можливий обмін на маленьке авто для жінки.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?