В хорошому стані Всі питання по телефону
Авто повністю справне, ходова перебрана, по моторі були замінені масла фільтра, ремінь Грм з помпою, свічі. Дах відкривається без ніяких проблем чи зауважень! Центральний замок та лед фари!
автомобільчик в доброму стані все працює їде добре по двигуну нарікань нема турбінка дує по ходу вій перебрана повністю по кругу перед і зад економно.
Перший власник в україні.авто повністю справне обслуже, було замінено щеплення. Зроблена вся паливна система. ремонт ходової .
Продам особисте авто або обміняю на бус пасажир
Комфортний кросовер,доглянутий в гарному стані шкіряний салон. Додаткові питання по телефону. Торг біля капоту!
Продам власний автомобіль за роки користування жодних проблем,. Авто в хорошому стані, їздила дружина . Авто варте уваги!!! Двигун 4,0 газ бензин всі деталі по номеру телефона, можливий торг !!!
Комфортний, надійний німецький автомобіль з оцинкованим кузовом,який має хорошу керованість та стабільність.
По питанням за номером **********
Сів і поїхав
Зроблено капітал рем. двигуна новий комплект щеплення нові масло і фільтра новий антифріз новий генератор з паском нова ходова нові замки дверей , і так далі . на машині є пару рижиків і легенько мятина на кришці багажника .
Справжній італійський мотоцикл. Підходить для новачків щоб навчитися їздити, та зрозуміти принципи техніки. Купував синові на 15 років. Продаю так як купуємо з більшою кубатурою. По технічному стану на 4. Потрібно під регулювати зчеплення. Інше усе зроблене. Мотор робився перед сезоном, пройшов обкатку. Поміняний новий обтікач (оригінальний).
Стан сів поїхав. Є подряпини по кузову.
Продам Otlander в хорошому стані По мотору коробці та ходовій питань немає Салон не порваний чистий По електриці все працює Працює як на газі так і на бензині По кузову є дрібні сколи та царапини критичного немає нічого Переписується Кондиціонер працює Більше детально по телефону! Можливий обмін на паркетника або кросовера!
Машина на повному ходу питання у зварювальних роботах.
Авто в хорошому стані , багато що робилось , з нюансів права задня арка трішки почала гнити але не критично на фото видно Всі питання по тел
Кузов в доброму стані(є пару рижиків),мотор та коробка без запитань,ходова вся збита,гудуть підшипники компресора кондиціонера,кондиціонер працює.масло від заміни до заміни без доливу,Хазяїн по ТП.Торг.Можливий обмін на гольф5 з моєю доплатою.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?