Автомобіль в хорошому стані Детальніше по телефону Реальному покупцю присутній торг!!!
Машина на бадьорому ходу, потребує трошки уваги, весь передок перебраний недавно, масло від заміни до заміни в рівні (кожні 7 тисяч мінялось) в комплекті віддам нову зимню резину, також є газ 4 покоління є рижики на крилах, що є їх болячкою і також на ляді під ручкою (не сильно кидається на око)
Машина на повному ходу, сів поїхав За детальними фото, або інформацією, пишіть/звоніть Торг на каву
Продам своє власне авто, відповім на всі питання, на новій зимовій резині Nokian, купленій цього сезону
Продам власне авто у хорошому стані. Оцинкований кузов, доглянутий салон, поміняне масло, фільтра, ГРМ, помпа, термостат, нові тормоза по кругу. Комплект гуми зима R-13, літо R-14 на дисках. Нові газові форсунки. Стікла рідні по кругу, обігрів заднього скла. Центральний замок, сигналізація. Два ключі. Торг вітається
Власник! Авто у доброму стані, та в рідній фарбі, є підкраси і декілька дрібниць по лаку. Їде добре та бадьоро з низьких обертів. Мотор масла не бере, турбіна дує. Скло підйомники працюють, кондиціонер гріє та холодець. Акумулятору біля року, працює добре. Електро дзеркала працюють. Центральний замок працює, відкриває з кнопки ключа. Зимня гума ще в доброму стані. Є ВМОНТОВАНИЙ AUX, грає добре!
только переоформление
Авто в гарному стані,не гнилий ( є кілька кометичних дефектів) зварюванняне потребує. В авто все працює на 100%. Автомобілем будете задоволені. Гарна комплектація, круїз, клімат, розширений бортовий, заводська класна акустика BOSE яка реально здивує. Перший власник в Україні. Цікавить також обмін на авто з акпп, для дружини, та трошки менші габарити авто на обмін. + комплект чудової зимової гуми
Вітаю , в продажі Opel Zafira A 2003 року в оригіналі. Авто пригнано з Бельгії першим власником в Україні. Обвіс OPC ( Opel Performance Centre) вирізняє авто серед інших та гармонійно дивитися на кузові мінівен . Максимальна комплектація авто, салон RECARO з явно вираженими боковими підтримками , зручний і комфортний , мульти руль , оригінальна магнітола з бортовим комп'ютером, клімат контроль , анатомічне кермо, 7-ми місний салон великий і практичний, для великої сім'ї ідеально підходить. Салон доглянутий , цілий , є сліди використання, але нічого критичного. Двигун 2.0 Y20DTH - дизельний з турбонаддувом в парі з 5- ти ступеневою механікою з коротким ходом має достатньо тяги для перевезення повністю завантаженого салону з 7 осіб , простий і надійний , завжди обслуговувався вчасно. Кузов авто синій глибокий металік , лакофарбове покриття вимагає уваги , так як авто давно не нове, поліз лік на передньому бампері , сколи і подряпини на капоті , двері з лівого боку ззаду мають невелику вмятину і подряпину одним не добросовісним чоловіком . Ходова в хорошому стані , рульова рейка не тече , ручне гальмо працює , гальмівні диски по колу - все працює прекрасно. Літня резина на титанових дисках , є зима , але в поганому стані ( 4 колеса , один диск загнутий , віддаю як є ). Шторка багажника , сітка, ключі і домкрат в чохлі , аварійний знак - все в наявності. З робіт : проведено ТО в січні місяці , заміна шківа колінвалу , свічок накалювання , ревізія кондиціонера і генератора, заміна стійок стабілізаторів . З питань на даний момент : авто піддимлює на холодному двигуні і кузов ( машина стояла в гаражі з зими , з'явилась ржа на задніх арках дверей з сторони коліс - проблемне місце ). Авто знаходиться у місті Львові, район Сихова, дзвонити з 10 до 20 . Аргументований торг біля авто , тільки переоформлення, я власник. Авто варте уваги , цих версій мало в такому стані, бралась для себе , але у зв'язку із службою не можу нею займатися. Всі миру і Слава Україні!
Авто в нормальному стані, сів поїхав. Документи в порядку. Любий вид переоформлення. Можливий обмін на нерозмитнені авто
Без аварий и покрасок.
Машина пригнана з Німеччини у грудні 2019, двигун бензиновий 1. 4 літри 16 клапанів, їде гідно та економно (6, 5-7літрів), не димить, масло не бере. Просторий, місткий салон, кондиціонер, охолодження бардачка, підсилювач керма, 2 подушки безпеки, ABS, ASR, підігрів заднього скла. Масло, фільтра, ремень ГРМ замінені, страхування зроблено, продаж власником, реальному покупцю розумний торг.
Mercedes-Benz E220 cdi. надійний дизельний універсал із економним двигуном 2.2 cdi. авто на ходу, двигун працює рівно. Просторий салон та великий багажник - ідеально для сім'ї, роботи або подорожей. По кузову є сліди експлуатації відповідно до віку, без сюрпризів) Комфортний, м'який та приємний у керуванні автомобіль. Документи в порядку. Деталі по телефону від 20.06.26)
Продам своє авто у відмінному стані. Кузов без гнилі та іржі. Двигун 1.5 дизель працює ідеально, їде дуже добре, не димить і не сапунить. Витрата пального дуже приємно здивує. Ходова вся зроблена, жодних стуків немає. Відмінна літня гума на дисках R17. Авто вкладень не потребує. Документи на мені
автомобіль на повному ходу, не гнилий, з документами порядок - переоформлення, кондиціонер працює, масло не їсть
Авто у справному технічному стані (сів і поїхав). Є невеликі рижики по кузову. Салон, шкіра з алькантарою, магнітола штатна, підігрів передніх сидінь.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?