авто в доброму стані доп.інф по тел
Ідеальний стан ! Зроблено тільки Т.О на 89000 гривень! Нові пружини! Нові стойки передні та задні! По ходовій авто ідеал! Робе на газу и бензині! Коробка автомат , кожані сидіння ! За такі гроші космолет
Машина находу в доброму стані газ,бензин,колеса добрі літо,мотор_коробка без .питань,масла фільтра ремень поміняно,решту питання по телефоні.
Нормальний стан,гарне міське з нормальною витратою палива. Кондиціонер працює. По техніці без питань,не гримить,не стукає. Нова резина,але зимова, є запаска. Задній ряд сидінь складається або взагалі за декілька хвилин можна зняти і зʼявиться купа місця для ваших речей. Авто варте уваги.
Hyundai Terracan Рік: 2003 Пробіг: 172 тис. км. Двигун: 2.9 (Дизель) Коробка: 5-ступенева механіка Привід: Повний (4WD) Повний електропакет (електросклопідіймачі, електродзеркала), клімат-контроль, підігрів передніх сидінь, шкіряний салон, дерев?яне оздоблення салону, мультимедійна система, протитуманні фари, центральний замок, гідропідсилювач керма, регулювання керма, підлокітник, тонування скла. Обмін | Кредит | Лізинг | Торг Автосалон «Авторитет Черкаси» м. Черкаси, вул. Смілянська 166 (біля АЗК БРСМ)
Дуже збережений стан Салон Ідеал Двигун, Коробка ідеал Пробіг 112 тисяч Працює абсолютне все Кондиціонер Диски R15 з дуже хорошою резиною Два ключа Обслужена Жодної ржавчини чи підтікань Ходова ідеал (майже все оригінал) Розхід 4-5 літрів Незважаючи на двигун 1.0 машинка їде дуже класно Пригнана з Німеччини своїм ходом (1400 км) Готова до постановки на облік Торг мінімальний Вживу машина як з картинки
Авто в хорошому стані. Останнім часом була заміна передніх ступічних підшипників та КПП. Питання по телефону.
Продам власне авто.У володінні п'ять років.Технічно справне.
Авто в хорошому технічному та візуальному стані. Економне та надійне, вкладень не потребує. Двигун, коробка та ходова працюють без зауважень. Салон охайний та доглянутий. Кузов без серйозних дефектів. Всі розхідники замінювалися вчасно. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Автомобіль готовий до експлуатації без додаткових витрат.
Автомобіль в хорошому стані Детальніше по телефону Реальному покупцю присутній торг!!!
Машина на бадьорому ходу, потребує трошки уваги, весь передок перебраний недавно, масло від заміни до заміни в рівні (кожні 7 тисяч мінялось) в комплекті віддам нову зимню резину, також є газ 4 покоління є рижики на крилах, що є їх болячкою і також на ляді під ручкою (не сильно кидається на око)
Машина на повному ходу, сів поїхав За детальними фото, або інформацією, пишіть/звоніть Торг на каву
Продам своє власне авто, відповім на всі питання, на новій зимовій резині Nokian, купленій цього сезону
Продам власне авто у хорошому стані. Оцинкований кузов, доглянутий салон, поміняне масло, фільтра, ГРМ, помпа, термостат, нові тормоза по кругу. Комплект гуми зима R-13, літо R-14 на дисках. Нові газові форсунки. Стікла рідні по кругу, обігрів заднього скла. Центральний замок, сигналізація. Два ключі. Торг вітається
Власник! Авто у доброму стані, та в рідній фарбі, є підкраси і декілька дрібниць по лаку. Їде добре та бадьоро з низьких обертів. Мотор масла не бере, турбіна дує. Скло підйомники працюють, кондиціонер гріє та холодець. Акумулятору біля року, працює добре. Електро дзеркала працюють. Центральний замок працює, відкриває з кнопки ключа. Зимня гума ще в доброму стані. Є ВМОНТОВАНИЙ AUX, грає добре!
только переоформление
Авто в гарному стані,не гнилий ( є кілька кометичних дефектів) зварюванняне потребує. В авто все працює на 100%. Автомобілем будете задоволені. Гарна комплектація, круїз, клімат, розширений бортовий, заводська класна акустика BOSE яка реально здивує. Перший власник в Україні. Цікавить також обмін на авто з акпп, для дружини, та трошки менші габарити авто на обмін. + комплект чудової зимової гуми
Вітаю , в продажі Opel Zafira A 2003 року в оригіналі. Авто пригнано з Бельгії першим власником в Україні. Обвіс OPC ( Opel Performance Centre) вирізняє авто серед інших та гармонійно дивитися на кузові мінівен . Максимальна комплектація авто, салон RECARO з явно вираженими боковими підтримками , зручний і комфортний , мульти руль , оригінальна магнітола з бортовим комп'ютером, клімат контроль , анатомічне кермо, 7-ми місний салон великий і практичний, для великої сім'ї ідеально підходить. Салон доглянутий , цілий , є сліди використання, але нічого критичного. Двигун 2.0 Y20DTH - дизельний з турбонаддувом в парі з 5- ти ступеневою механікою з коротким ходом має достатньо тяги для перевезення повністю завантаженого салону з 7 осіб , простий і надійний , завжди обслуговувався вчасно. Кузов авто синій глибокий металік , лакофарбове покриття вимагає уваги , так як авто давно не нове, поліз лік на передньому бампері , сколи і подряпини на капоті , двері з лівого боку ззаду мають невелику вмятину і подряпину одним не добросовісним чоловіком . Ходова в хорошому стані , рульова рейка не тече , ручне гальмо працює , гальмівні диски по колу - все працює прекрасно. Літня резина на титанових дисках , є зима , але в поганому стані ( 4 колеса , один диск загнутий , віддаю як є ). Шторка багажника , сітка, ключі і домкрат в чохлі , аварійний знак - все в наявності. З робіт : проведено ТО в січні місяці , заміна шківа колінвалу , свічок накалювання , ревізія кондиціонера і генератора, заміна стійок стабілізаторів . З питань на даний момент : авто піддимлює на холодному двигуні і кузов ( машина стояла в гаражі з зими , з'явилась ржа на задніх арках дверей з сторони коліс - проблемне місце ). Авто знаходиться у місті Львові, район Сихова, дзвонити з 10 до 20 . Аргументований торг біля авто , тільки переоформлення, я власник. Авто варте уваги , цих версій мало в такому стані, бралась для себе , але у зв'язку із службою не можу нею займатися. Всі миру і Слава Україні!
Авто в нормальному стані, сів поїхав. Документи в порядку. Любий вид переоформлення. Можливий обмін на нерозмитнені авто
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?