Авто повністю обслужено сів завів поїхав, вся інформація по телефону
Взяв машину в 1 го господаря.Наїздив може тисяч 5 Мотор після капіталки 2000$ Ходова зроблена на 1000$ Вийшов з ладу блок АБС машина потужна і їздить гарно. Нехочу морочити голову собі віддам за адекватні кошти.Все ціле нічого не гниле як на свій вік машина в гарному стані.машина стоїть на Академмістечку
ТАВРІЯ В ДОБРОМУ СТАНІ. СІВ ПОЇХАВ. ГАЗ/БЕНЗИН. Є НЕВЕЛИЧКІ РИЖИКИ. НЕ ГНИЛА.
Машина хороша на свій вік.була пригнана з Німеччини в січні цього року. Є сервісна книжка обслуговування в Європі. В Україні мінялися не тільки розхідники а і багато інших деталей. На даний момент повністю обслужена. Чек горить на екологію. Розхід траса 6-7. Місто 8-9лКого цікавить дзвоніть 09******04. Згідний на ваше сто. Причина продажу потрібно більше авто
Kia Shuma 2 сіра чорний капот
Авто в гарному стані, багато чого отдається з машиною в комплекті, всі питання по телефону.
мае непоганий стан ,але е незначні нюанси по кузову,які не впливають ні на що.Мае рідній пробіг .газ встановлено у прошлому році та вписано у тех паспорт. підкрилки почищені поварені і оброблені антикором ,е відеодоказ.Пару тисяч назад змінено комплект ГРМ,та встановлено новий АКБ 60Ам.г. Мае 2 комплекта резини ,зима нова ,літо в ідеальному стані .змінна резина не на дисках. газ 4пок вписаний , таблетка на 53 літри. Салон нормальний не затертий ,кондер працюе печка теж ,встановлено новий радіатор 1тис км назад бо старий потік від часу..В авто працюе кожна кнопка,гарне авто на кожен день з малим росходом .
Авто в гарному стані.
Всі питання по телефону
Volkswagen Passat B5+ 4Motion 2003 року випуску. За деталями звертатись по телефону.
Прицеп в доброму стані ! Дискові гальма ,все працює ! ЗЕРНОВОЗ - КОНТЕЙНЕРОВОЗ ! За деталями телефонуйте !
Контейнеровоз дуже добрий прицеп хазяйський весь обслужений я власник робив його сам для себе ящик піскоструївся викрашений дорогою краскою зварений клапан і відкриваються ворота сам прицеп на хорошій резині ося саф РАМА ОЦИНКОВАНА ніякої ржавчини немає дискові тормоза абс все працює без нарікань вкладень не потребує зачіпив і поїхав на роботу тара з дафом 14 тон підйомна ось
всім доброго,спокійного вечора,продаю свій мот в досить догляжаному стані,про цей легендарний мот говорити можна досить багато практично рівних немае,пройдено велике ТО,розходніки всі поміняні,готовий до нових подорожей,цікаво телефонуйте зрадістю відповім можливий обмін на квадрік з моею доплатою від 500 куб
Не квадро. тількт передній привід замінений двигун з усуненям усіх болячок трошки косметика храмає але нічого критичного а так нічо. Про остальні фішки плюшки опції і тому подібне кого цікавить дзвоніть пишіть все розкажу на обмін цікавить тільки дизельний автомобіль ключ на ключ або з доплатою в районі 2000 обидві сторони
Самольот на колесах авто варте уваги двигун в доброму стані не коптить масла не бере ніяких підтікань та тому подібного по коробці питань нема все включається не вибиває,кузов без гнилі та рижиків є один в районі лобового по дну повністю ціла не бита та в рідній фабі нові шини та акумолятор тнвд та форсунки з реставрації ще на гарантії,по салону не потріскана потолок не віситьпо нюансах потрібно подивитись до задньої ходової та виламується склопідйомник любий вид переоформлення авто дуже динамічне та одночасно комфортне дарує приємні враження
По всім питання звертайтесь за телефономлег
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?