Автомобіль підготовлений до продажу. Дуже надійний автомобіль працює на газу, бензині. Генератор нещодавно міняли. Є запаска. Зараз взутий у зимову гуму. Газ, на жаль, не вписаний в тех. паспорт. (WhatsApp, Telegram)
Масло міняти через 4-5 тисяч, ГРМ 20-30. Недавно зроблено ТО. Трохи стукає ходова (скоріш за все верхні опори передніх стійок). Кондиціонер (клімат), повний електропакет, круїз, задній парктронік, датчик дощу, заводська сигналізація, повноекранна приборна панель, підігрів передніх сидінь, підігрів форсунок омивача. Всі кнопки працюють. Тріснуте лобове, замінити по бажанню (я вже рік так катаюсь). Розхід масла 1л. на 10000км. Розхід газу по місту 12-13л.. 432500км - встановлено 2 верхніх ричага Lemferder, правий наконечник Lemferder. 432210км - масло Kroon Oil 5w40 (заливаю вже 159тис.), фільтр салону, повітряний фільтр, масляний фільтр Mahle, задні суппорти ABE, задні тормозні диски та колодки Ferodo. 416581км - лівий передній ступичний підшипник. 409320км - заміна антифризу. 408867км - новий редуктор ГБО. 407683км - тяжки стабілізатора переднього Lemferder. 407326км - передні стійки. 400317км - заміна фланця(трійника) ОР. 395250км - реставрація рульової рейки, внутр. ліва рульова тяга Lemferder, заміна масла КПП, втулки стабілізатора. 376688км - комплект ГРМ INA, помпа Airtex Spain, радіатор охолодження Nissens, клапан ВКГ. 371878км - вентилятор кондиціонера, заправка фреоном. Є комплект китайської зими на залізних дисках (куплена 14.11.24), ще не встановлена, треба пересилати поштою. Низ арок обох передніх крил варені та фарбовані (були гнилі ще з Германії). Задня ліва арка була прим'ята, витягнута спотером, трохи шпакльована, фарбована. АКБ Volthor 62A 600 14.11.2022р. І писати ще можна багато, далі є все з моменту покупки. Якщо не на зв'язку, пишіть сюди і я Вам зателефоную.
Опель Зафіра 1.8 газ бензин .Потребує зварювальних робіт, на фото видно .Авто кожного дня на ходу . Грм замінено на пробігу 285 000 км . Щеплення замінено на пробігу 292000км .Машину до продажу не готував . Телефонуйте все розповім .
Опель Вектра Ц 2.2 газ-бензин, двигун після кап ремонту, автомат, шкіряний салон, все працює. Подробиці по телефону.
Срочно продаю ланос спорт 1.6 ( Кореец ) Первая регистрация в 2010 году в Украине! Есть моменты по ходовой , ничего не делал.. В ходу каждый день, хорошая музыка с усилителями!
Продам авто після кап ремонту двигуна, наїжджено небагато, газ бензин, 1.6 мотор, 2003 року. З переоформленням! На ходу, щодня їзджу на роботу. Деталі за тел.
Авто в гарному стані деталі по телефону.
Бмв х5 до рестайлінг 2003 рік дизель 3.0 з самим надійним дизельним двигуном м57 повний привід машина в гарному стані вкладено багато коштів, заміна передньої і задньої оптики на нову лед , нова гума з дисками р 20 різноширока ,заміна штатної магнітоли на сенсорну с юсб, поміняно два ремні ролики, шківи, всі нові свічки на калу, машина заводиться як в літку так і в зимку з пів оберту, магістральний і насос той що в баку нові, масло Арал 5w30 від заміни до заміни ні каплі не бере,більше інформації розповім по телефону, торг присутній
Продається авто, 3й власник в Україні, є нюанси по лако-фарбовому покриттю, замінені задні ліві двері, у зв'язку з механічним пошкодженням. Їздили лише жінки по місту на роботу, в школу. В наявності комплект літньої на титанах та зимової резини на дисках. Машина на ходу, мотор працює справно, замінено масло у коробці передач, та в моторі.
авто на повному ходу ходова зроблена зимна гума страховка є новий антифриз масло замінено міст не виє по елекриці все працює
Автомобіль у відмінному стані,центральний замок,2 люка,вентиляція салону,2 спалкі ,автономна пічка,підігрів двигуна,сидіння ,Пілот,термобудка,утеплена,електро підйомники,нова резина.Вкладень не потребує.Покупцю бонус,повний бак пального.
Продам своє авто 1.6 МРІ Я перший власник в Україні! Авто на свій вік, в дуже гарному стані! Літню гуму віддам в подарунок,майже нова. Також присутні чихли на весь салон.Фото робив без них, щоб видно було стан салону. По двигуну і коробці питань немає! Додаткову інформацію надам по телефону!
Продам живий пассат, доглянутий стан, багато зроблено, у мене з 23-го року, документи порядок, продаж - переоформлення, другий власник. Торг доречний, питання по телефону.
Продам автомобіль яким володію понад два роки,по телефону відповім на всі питання,торг тільки біля капоту!
Продам Skoda SuperB 2003 року. Встановлене ГБО, яке вписане в техпаспорт Планове Т.О. робилось вчасно, останнє - в кінці зими 3 тисячі кілометрів тому. Кузов має моменти як на свої роки. Випуклості фарби довкола колісних арок, отвори в правому порозі. Також по лакофарбовому покриттю є нюанси на капоті та багажнику, на фото видно . Дно автомобіля ціле. Салон чистий, доглянутий. Встановлена аудіо система, працює справно. Передні сидіння не заводські, змінені попереднім власником. Обігрів працює лиш в задніх сидіннях. По двигуну є нюанси. Робота турбосистеми з помилками по тиску. Тому необхідно виконати її обслуговування. 50 тисяч км тому попереднім власником зроблено капітальний ремонт двигуна. 8 тисяч км назад мінялись гальмівні диски та колодки. Комплект ГРМ був замінений 5 тисяч км назад. 3 тисячі км назад виконано заміну фільтрів, мастил двигуна і КПП, роликів ременя генератора. В цілому, авто справне, але вимагає обслуговування: - підвіска (стукає спереду справа) - перестала дути турбіна (сама турбіна справна, скоріш за все треба міняти клапан) - кондиціонер (восени ще працював, зараз вже нажаль ні) Причина продажу - непотрібність авто, власник (брат) виїхав у березні за кордон. З тих пір авто майже не їздило. Допускаю тільки офіційне повне переоформлення через ДІЮ.
Автомобіль в дуже гарному стані, тривалий час в одного власника. Обслуговувався своєчасно. Кап.ремонт двигуна в 2023р., після ремонту пробіг 10т.км. Новий компресор кондиціонера, замінені супорти, свіжий АКБ. Поміняні масло та фільтри. Газове обладнання вписане і добре працює. LED світло, фари DENSO. Встановлена гарна магнітола, задні парктроніки… Розумний торг є З усіх питань телефонуйте: нуль шість три- чотири пʼять шість, сім пʼять вісім сім
МАКСИМАЛЬНО ТЕРМІНОВО !!! АВТО В ПРОДАЖІ Авто після ДТП кузов на фото видно. Частково розібраний в наявності Кузов норм Голова Розпредвали Колінвал Форсунки Генератор Ходова задня вся Салон все крім торпеди і подушки керма Запаска Патрубки майже всі водяні Компресор кондиціонера
Пишіть на вайбер за вказаним номером Сімейне авто. Обслужено. Газ 2 покоління • Потрібно через 5тис замінити масло • Потрібно замінити рейку не терміново(у мене є - віддам) • Заміняв: • Резонатор, газовий редуктор, 2 ручки, бачок антифризу, патрубки, прокладку двигуна, зроблена передня ходова частина, замінено підшипники на генераторі• Нова зимова резина • Двигун і коробка в порядку, масло замінялося вчасно • Є декілька дефектів по кузову, все видно на фото • Сів - поїхав. Пишіть на вайбер за вказаним номером телефону.
Авто в нормальному стані, газ-бензин, центральний замок, сигналізація, додатковий комплект резини з дисками(4 шт)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?