Масла: мотор, коробка, роздатка, мости замінені Грм замінений Шноркель підключений Усилений бампер з лебідкою ( підключена, два пульта, пульт дистанційний, і керуванням з салону) Перешитий потолок, кермо, і куліси пп. Обезшумлені дверні карти, встановленні нові динаміки, встановлена нова андроїд магнітола з carplay. Встановлена LED балка на 300w Арки оброблені антикорозійним покриттям
Авто обслужене, вкладень не потребує. Цікавить - питаємо. Я перший власник
Авто в робочому стані, в 2018 році капітальний ремонт двигуна.
Авто обслужено Замінено комплект грм Ходова зроблена Мотор не димить масла не бере Коробка переключається добре не гудить Всі стьокла рідні В дтп не була в рідній фарбі Пробіг по Україні 10 тис км Продаю в зв'язку з покупкою іншого авто
4800 мінімальна ціна. Торгу немає. Дорого - купляємо інше авто .Автомат !! Ідеальний стан . Дуже гарний колір . Зроблений весь. Сервіс Без пробігу по Україні . Обмін не цікавить . Відео завантажив .
Продам Ваз 2110 у доглянутому стані, машина гарна як в технічному так візуальному стані , газ ніколи не стояв ! Пробіг рідний. Усі деталі по телефону.
Продається МЕРСЕДЕС ВІТО. 115 ФУЛ КОРОБКА АВТОМАТ. Єсть ВСЕ.
Продаю. 1350 $ торг.Карбюратор, газ 2(вписаний).2003р. 170000 пробіг.1000 назад,підкинуті кільця,профілактика головки.Ходова в доброму стані. Електробензонасос під баком. Газовий балон 20 л.під бампером.Центральний замок, магнітола ( так собі.грає . Є вихід АУХ) Додаткові реле фар. Розхід газу 7 на 9 На бензині їздив мало, але проблем нема Порогі мінялись рік назад.Зроблено достойно,задуто мовілем. м. Здолбунів. (Від Рівного 12км.)2 зимні колеса + 2 диска ,домкрат, аптечка, аварійний знак,вогнегасник, трос. ОБОВЯЗКОВЕ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ 09******12.
Нова гума, новий акумулятор, нові гальмівні диски з колодками, масла та фільтри замінені.
Авто в гарному стані,є звістко нюанси,ну і машина не нова! По головному(коробка не вибиває,зчеплення в нормі,мотор працює рівно,руль крутиться) Готовий розмовляти, і домовлятись! Дзвоніть пишіть
Продам свій улюблений гідроцикл Sea doo XP DI у стані, в якому їх уже майже немає 20 годин тому зеленіє паливний насос ориг водомет та інше все обслужено завжди за всім стежилося вчасно абсолютно все працює дарує дуже круті емоції дуже економний за рахунок DI і при цьому дуже злий 130 лс заливалося тільки ориг масло (для тих, хто розуміє) 2 ключі (навчальний і звичайний) сидушка BlackTip килими Hydro-Turf гідроцикл з документами з лафетом будете дуже задоволені гідроциклом будь-які перевірки та тести пишіть - телефонуйте
Продам Audi A4 в кузові b6 2003 рік, 2.0 бензин, автомат, передній привід, 150 к.с. Пробіг - 259 тис. км Комплектація: коробка автомат, електросклопідйомники, клімат-контроль, круїз, задні парктроніки, підігріви сидінь, обігрів переднього і заднього скла і тд. на 240 тис. замінено важілі передньої підвіски, встановлено нові гальмівні диски, зроблено капітальне обслуговування двигуна (прокладки, сальники, ущільнювальні кільця і т.д.), діагностика генератора, замінено датчики рівня та тиску оливи. замінено оливу в коробці. заміна фільтрів та оливи двигуна кожні 6-7 тис. Обмін не цікавий!
Заводиться та їде. Всі деталі по телефону. Торг. Без обміну.
Автомобіль ніяких фінансових вкладень не потребує,сів-поїхав, за детальною інформацією звертайтесь виключно за телефоном
Продам BMW X5 E53 4.4. Авто повністю на ходу, вкладень не потребує. У моєму володінні з 2014 року. Спочатку використовувалось як основне авто, але з часом стало другим автомобілем у сім’ї — фактично авто вихідного дня. * на пробігу 309 тис. км встановлено та вписано в техпаспорт ГБО; * виконано ремонт АКПП; * кілька тисяч км тому замінені натяжники та направляючі ГРМ. * замінено прокладки клапанних кришок та кришки в розвалі блоку; *замінено помпу з усіма ущільнювачами; * замінено розширювальний бачок з кришкою; * заміна АКБ; * ричаги та сайлент блоки передні; * гальмівні колодки. Двигун мастило не бере, не димить, заміна мастила кожні ~8 тис. км. Авто доглянуте, має приємний та врівноважений характер, ніколи не підводило. Орієнтовно я 4-й власник, купував авто з пробігом близько 280 тис. км. Для своїх років авто виглядає достойно та досі привертає увагу на дорозі. X5 E53 — це вже класика BMW, яка має свій стиль і статус. Салон просторий та комфортний, висока посадка, приємно як їздити містом, так і на дальні відстані. Продаю бо взяв електричку. Реальному покупцю гарний торг.
Авто в хорошому стані двигун і коробка працюють добре без жодних зауважень
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?