Продам авто Skoda Fabia в чудовому стані. Авто свіжопригнаний з Німеччини. Мотор шепче,по кузову без ржавчини та гнилі,ходова супер. Масла,фільтра замінені, сервісна книга. Машина доглянута,чистенька, з невеликим пробігом. Замінений комплект ГРМ.Один власник в Німеччині. Працює кожна кнопочка.Кондиціонер працює.Стан сів і поїхав.По документам повний порядок, сертифікат зроблений,готова по постановки на нового власника. Подробиці по телефону.
Авто на свої роки в гарному стані. АКБ, ходова, 4шт гранати, грм, ролік натяжний, помпа, масло, свічки, бронепровода нове. Зимова ризина з двома дисками і літня нова. По заду все сезонка також нова.
Пороги змінені. Масло двигуна, масло коробки, толом, патрубки замінені. Машина на ходу. За всіма питаннями телефонуйте за номером: ********** Василь
Телефонуйте ось на цей номер тел
Я другий власник, машина регулярно обслуговується, два ключи, клімат контроль, підігрів сідушок дзеркал двірників, машина в рідній фарбі, косяки по кузову є, рама не гнила. Нова корейська гума. Коробка мотор працює. гарний кінь на кожен день. Було невилике дтп за потребою скину фото. Вебаста, повний привід працює.
Автомобиль в идеальном состоянии. Переоформление.
+ Зимова резина
опис відсутній
УКЛІННО ПРОШУ ПРОЧИТАТИ УВАЖНО!!! На обмін бажано Suzuki Ignis F2!!! Машина у мене 7 років.. Нічого поганого сказати не можу. Зроблений ГУР, нові гальмівні колодки по кругу. Зроблений ремонт газового редуктора, заміна усіх форсунок. Поміняв весь комплект ГРМ, з усіма гумовими і іншими прокладками. Замінено паливний насос і фільтр палива у баку, Замінена вся система вихлопу.. Камера заднього ходу вбудована опціонально, виходить на головний монітор. Розхід, близько 10-11 літрів газу, при спокійному керуванні. По кругу встановлені посилені пружини. На новій всесезонній гумі. Підняв авто на 30 мм. Кліренс до порога 20 см. Заміна порогів, з обох сторін. З недоліків. Є нюанси по бамперах, та по шкірі водійського сидіння. На швидкість і розхід палива не впливає.)). Колишнім власником праві двері і крило замінено. Але, таку брав. Торг присутній, як у всіх нормальних людей. Бажано, ОБМІН на щось з повним приводом, до 2-х літрів.Перевага япоським автомобілям. На обмін дорожче -- 5500 $. ХОЧА, РОЗГЛЯНУ ВСЕ З ДОПЛАТОЮ В ОБИДВА БОКИ ДО 1000 $/ ********** ЯКЩО КОМУСЬ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ЦІНА, МОВЛЯВ, ЗАВИСОКА, ПРОШУ ВИБИРАТИ З ДВИГУНОМ 1,8. ТАМ ЗРОЗУМІЄТЕ РІЗНИЦЮ. АВТО ВАРТЕ ТИХ ГРОШЕЙ, ЯКІ ВКАЗАНІ. НЕ ЗГІДНІ МОЖУТЬ БУТИ ПРИ СВОЇХ ДУМКАХ. !!! ПЕРЕКУПИ-- прохання не турбувати!!! Усім бажаю гарних продаж. та приємних покупок. З повагою..
Авто в хорошому технічному стані, газ/бензин. На ходу щодня, 2 тис км тому замінено ремінь гри. Деталі на фото Огляд можливий за адресою с. Рованці,вул Технічна 3. Працюємо: ПН-ПТ: 10-18, СБ-НД: 10-14
Продам Лт 35 2.8 Бразилієць Мотор перебраний Щеплення нове По ходовій все добре, стойки нові, колодки та бліни тормозні також По техніці зауважень немає, завів поїхав, є кондеціонер минулого року був зроблений по кузову нюанси як у всіх. Без торгу
Продам авто в гарному стані. Продаж від власника. По авто зроблено: новий бензонасос, стартер, замінений радіатор пічки на новий з заміною антифризу, нові стійки передні, стійки стабілізатора, резинки стабілізатора, заміна масла і фільтрів на пробігу 221 тис. Авто робилося для себе не на продаж. Площадкам і автобізнесменам прохання не турбувати.
Дуже гарний стан! Двигун працює чудово! Газ 4 покоління BRC Ходова без жодного стуку! Кузова без корозії! Кондиціонер заправлений! Нова резина! Авто без додаткових вкладень! Мінімальний торг!
Продам машину я один власник на укр машина на ходу економна повний привід замінив турбіну на нову ще на гарантії машина не нова є сліди використання їде дуже бодро кому цікаво звертайтеся на все дам відповіть тільки переоформлення ********** олександер
Авто в хорошому стані.Двигун,кпп працюють добре,не гнила.
Продаю Seat Leon mk1 1,4 газ/бензин Авто в прекрасному стані, як зовні так і в середині. Салон в охайному стані.Робити по машині нічого не потрібно! Багато чого замінено в плані запчастин, ставились лише якісні. Машина не гнила, всяких дир і т.д не має, варити нігде не потрібно. По комплектації: два скло підіймачів, ABS, клімат контроль(працює прекрасно), круїз контроль, встановлений газ(також обслужений), встановив задню акустику, так як її не було, замінив магнітолу на штатну SEAT SOUND SYSTEM aura cd При тоновані задні фари, за тоноване лобове 35% На машині в даний час стоять занижені пружини -40%(в гаражі є стокові) при потребі заміню на заводські. Авто варте уваги! ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ! Площадки з продажу авто, не турбувати, ПЕРЕКУПИ ТАКОЖ НЕ ДЗВОНІТЬ НЕ ПИШІТЬ!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?