Продам доглянутий Renault Megane II у кузові універсал, двигун 2,0 газ\бензин.(ГБО 4-е покоління), має гарний вигляд , гарна комплектація,безключевий доступ,всі подробиці по телефону
Автомобіль у гарному стані, новий двигун (пробіг близько 90 тис. км). Потрібен ремонт гальм. Торг можливий. Номер телефона
Терміново в зв'язку звідїздом в гарному стані, газ бензин,газ 4-го покоління в писан в тех паспорт, вся електроніка , кнопки працюють, по ходовій питань не має , кондиціонер є але потребує ремонту, центральний замок два ключа. Тільки з переоформленням, хороший торг, останні питання по тел.
Авто гарному стані, сів і поїхав, вложень не потребує, продаю тому що хочу щось новіше! Дзвоніть, пишіть, перекупів прошу не торбувати)
БЕЗ ТОРГУ. Машина на повному ходу, але є нюанси.. Читайте опис! Дзвонити тільки аби домовлятись про зустріч.. По документах пасажир, тільки переоформлення.. Резина зима, передня майже нова. Є запаска на хорошому металевому диску і пару старих скатів. Є нюанси по кузову, видно по фото (корозія низу бічної дверки, і лівий задній поріг біля арки здувся, задня дверка знизу біля замка з корозією). Двигун і турбіна в хорошому стані, десь 50 тис. назад робився кап ремонт і реставрація, не димить, працює стабільно, масло не їсть, передачі не вибиває. Було невелике ДТП, передній бампер мав тріщини, клеївся, шпаклювався, фарбувався. На передній фарі є внизу тріщина. Рульова рейка підтікає, але ще можна їздити. На зідній балці є стукіт, мабуть вибило салінблок. Глючить спідометр, треба замінити датчик.
Авто на повному бойовому. По двигуну все ок. Працює як годинник. Є маленькі проблеми по кузову. Є подряпини. Усі питання по тел. Переоформлення будь-яке.
продаю део сенс. ходова повністю зроблена, замінено ремінь грм, антіфрис, всі патрубкі, масло в моторі й коробкі, замінені форсунки, новий акумулятор, стоїть нова катушка зажиганія , стоїть вже опельовськаткоробка передач. Авто повністю на ходу. З недоліків тріщини на лобовому склі, потрібно замінити пороги
Простий та економічний в обслуговуванні витривалий автомобіль Dacia Solenza 1.4, 2003 року випуску, придбання з салону, перший та єдиний власник. Пробіг 118 тис. км. Не бита та нефарбована. Обслуговувалась вчасно. Є технічна книжка. Кажучи маминою мовою - Румунська – Феррарі - якість перевірена роками. По механічній частині авто в доброму стані, нічого не гримить та не торохтить, замінено масло, рульова рейка та наконечники, фільтра, ступичні підшипники. Поворити блимають, світло світить, пічка гріє. Розхід пального – 7,5 - 8 по трасі, 8-9 місто. Із недоліків: рижики, підкраси, сколи, подряпинки. Дно ціле, вологи в салоні немає. Великий багажник (ліфтбек). Потребує косметичного ремонту, за останні 2 роки трохи пішла іржа, недоліки видно на фото. На передодні продажу пробило прокладку головки двигуна, бо промивали систему охолодження, але поршні не погнуло. Щеплення працює, але бажано замінити. Не працює підйомник скла передньої пасажирської двері. На ряду із радянським автопромом має ряд переваг: По перше: як не крути, але це іномарка 2003 року і, в будь-якому випадку, комфортніша за представників совка. По друге: це машина для того, щоб їздити, а не ремонтувати. По третє: це те, що даний транспортний засіб можна переоформити на себе, з документами повний порядок. Авто ОБРОБЛЕНО мовилью! У 2023 році замінено тормозні циліндри та гальмівні трубки. Масло в двигуні, фільтри мастила та повітря замінювались до 10 000 км пробігу. Ідеальний варіант для першого автомобіля. Не погано для поїздок кожен день на роботу. Супер варіант для сільської місцевості. Якщо здорово не поспішати то довезе в любу точку країни). Продаю бо друзі запропонували придбати собі інше авто. Присутній гарний торг біля машини….
Авто з підігрівом сидінь,склопідйомники оригінальна магнітола,мультикермо,електросидіння все в належному стані. Є не значні моменти по кузову
продам Сеат альхамбра, в непоганому стані. є незначні нюанси по кузову. потрібно підварити пороги.можливий обмін на бус з моєю доплатою.
Продам авто в гарному стані робить нічо не потрібно
Продам власне авто, стан хороший, не бита, не фарбована. Дзвоніть, домовимося!
Є вебасто,можливий торг
Продам Пасат б5+МРІ.1.6газ бензин.пригнана з Германиї мотор,коробка,ходова,кузов на відмінно.без рижикі,без шпаклі, не фарбований.салон охайний.їде тихо не шумить не стукає. все працює,без вкладень.
1.6 16 клап ГАЗ вписаний з документами повний порядок, продаж з переоформленням ГУР, ABS, кондиціонер, Подушки, сигналізація Авто обслужене, по кузову є подряпини. Авто не дороге в обслуговуванні, їде жваво
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?