Продаж від власника, один власник з салону!!! Без ДТП, в рідній фарбі та в рідному металі, оброблений з перших днів , без дірок, гнилі та жуків немає,охайний салон, гаражне зберігання. LED туманки, світло гарне. Новий аккумулятор, нещодавно було ТО, заміна свічок,фільтрів , мастила MOTUL 4100 10w40, антіфрізу, задні гальмівні колодки, троса ручного гальма, підшипники маточіни, сайлетблоки важелів. Дивиться м.Харків проспект Льва Ландау 227
Авто у гарному стані,всі питання по телефону
Продам авто, технічно справний все працює, нюанси по кузову некритично, можливий обмін на універсал з моєю доплатою, деталі по тел.
Самоскид Бокова вигрузка два циліндра 32м кубічних
Все вопроси по телефону
В хорошому стані без пробігу по Україні
Перший власник в Україні. Звонити чи писати - на вайбер. Подивитися можна в Черкасах.
Немає зв?язку в селі ,авто знаходиться в полтавській області великий кобелячок ,пишіть на вайбер ********** Авто треба робити по ходовій
Авто на ходу, двигун норм.,ходова норм.(стійки нові), по кузову є вм'ятини та подряпини, гаражне зберігання. Торгу немає!!
Гарний доглянутий Х, все життя був у одного власника, по руках не ходила , замінений двигун з англічанина на моторі 200 тис, рідний пробіг на щитку 380 тис, гарна різноширока резина 19 радіус, на днях замінив помпу і ремінь, прокладки теплообмінника та впускного колектора, масло а АКПП, також новий акумулятор, нічого не стукає , їде гарно, салон теж в гарному збереженому стані. можливий розумний торг. переоформлення .
Honda CR-V rd8 Власник з 2020р, за цей час в мене автомобіль пройшов біля 50т.км (з минулого літа взагалі стояв без руху). Після довгострокового простою виникли де яки питання по запуску авто, тому було виконано роботи по заміні : - паливний фільтр+насос+регул.тиску; - заміна випускного расп.валу(оригінал) з регулюванням клапанів та заміною необхідних прокладок (ціпок в гарному стані); - заміна свічок запалювання; -фільтрів Vtec; -ремінь агрегатів; -масло дв-ля (honda 5w20+фільтр); -масло АКПП (honda+фільтр); -масло редуктора(honda); Дистанційний запуск двигуна. Два комплекти килимів, задня камера та паркувальний помічник. По ходової частині норм, гальма норм("стояночний" також новий ї працює). Скло фар потребує полірування, не став цього робити, купив нове скло, залишилось інсталювати(є також ліва фара в оригіналі). Фірм.столік ї шторка багажника є в наявности. По кузову дтп не помічені, крім легких на паркувальних майданчиках супермаркетів (тому й брав ліву фару). Лобове змінював попередній власник(була тріщина), інше скло рідне. Змінено підшипники задніх маточин. Аморт.двері багажника новий + реставрована верхня петля. Завдяки тому що повноцінне зап.колесо(до речи в новому стані) знаходиться на двері багажника, ні воно ,а ні балон ГБО, що розташовано у ніші, не займає простір багажного відділення. Каталізатор не видалявся. Кузов має незначні ознаки використання. По дну присутні місця корозії. В наявности ще де яки нови та б/в запчастини. На виправлення недоліків присутній торг. Продаю по причині того, що авто на даний час взагалі не використовується. Як що є зацікавленість та виникли питання, звертайтесь, розповім як є.
У хорошому технічному стані машина, все працює, рідний пробіг 101 тис км!! 20 років машина в одних руках. Жодних ДТП не було, нова гума. Дуже доглянутий та економічний міський автомобіль, 6-7 л/100 км.
Автомобіль (вже) в гарному технічному стані. Маю СТО, купив під ремонт через погану роботу двигуна, підкидались б/у форсунки (інфа від попередніх власників) Після адекватної діагностики було реставровано всі 4 форсунки, замінено датчики АБС переді, амортизатори передні, масло і всі фільтра. Двигун і коробка працює без нарікань, резина в гарному стані, але зимня. Сів-поїхав !!!
Машина знаходиться в Івано-Франківську по машині не має жодних проблем, вся в рідній крастці приїжджайте дивіться салон гарний не прокурений чистий
Стан хороший Поміняно майже все Нові тормозні диски з колодками Масла фільтра грм теж нові Майже всі датчики на двигуні також нові Кондиціонер працює По днищу ціла В коробці масло замінене Сів поїхав Акб теж новий Бош 04.2026 Резина літо зима також є Дороге світло 10000 відав за лінзи можна футбольне поле освічувати З мінусів лопнутий бампер з низу Вжате заднє крило на фото видно торг мінімальний біля капота з документами порядок я власник
автобус в робочому стані потрібно робити ремонт кузова варити і красити мотор робився в мамаївцях 2024 році і міст також робився. всі питання по телефону ********** Олександр
Продам ваз 21213, покрашена раптором шноркель, лед балка, лед фари, центральний замок, електро склопідіймач, магнітола,колеса для болота, карбюратор.Переоформляється
Продам Honda Accord 2003 року, двигун 2.0 (газ/бензин). Автомобіль у хорошому технічному стані, доглянутий та надійний. За весь час експлуатації завжди вчасно проходив технічне обслуговування, використовувалися якісні запчастини та мастила. Машина не запускалася «до останнього» — усі необхідні роботи виконувалися своєчасно. Двигун працює рівно як на бензині, так і на газу. Ходова частина в хорошому стані, автомобіль комфортний та приємний у керуванні. Салон чистий та охайний. Це авто, за яким дійсно доглядали і яке не потребує термінових вкладень. Готове до щоденної експлуатації. Детальніше розповім по телефону. Реальному покупцю — аргументований торг біля авто. ??**********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?