Розхід газу місто/за містом - 11, 5/9, 5 /100км. Газове обладнання Рrins. Комплект зимової гуми з дисками. Є багажник (100$)прр
авто на повному ходу. є страховка.документи порядок. деталі по телефону
Продається Mercedes-Benz 211 2.7 diesel 2003р. Avantgarde Шкіряний салон, в ідеальному стані, не прокурений, не затертий, не подряпаний. Акустика по колу Harman Kardon штатний підсилювач і сабвуфер. Встановлена Ambiend підсвітка з повним регулюванням усіх кольорів і відтінків веселки. Двозонний клімат, кондиціонер, повністю справний і робочий, підігріви сидінь, шторка заднього скла, вакуумне відкидання підголівників, люк у справному стані. Кузов рівний як струна, без рижиків, гнилі та дір, все по зазорах. Ходова, повністю вся перебрана, кожен сайлентблок кожен важіль шарові і так далі, є фото звіт усіх робіт. По мотору питань немає, обслужений повністю, замінені всі ролики, приводний ремінь, помпа, теплообмінник мотора і коробки, свічки накалу, колодки, фільтри масла само собою. Каталізатор, сажовий на місці, приємний запах вихлопу, без гару і смороду. Мотор 2.7 дизель дуже приємна витрата по місту, а особливо по трасі. Перепаковані фари, перефарбовані маски відбивачів у темний мат, встановлені лінзи ближнього дальнього світла, стоять лед лампи у фарах на 18000 люменів, у протитуманках по 14000 люменів, освітлює вночі як білий день. Титанові диски R17 з зимовою гумою. (На деяких фото машина на R18 Vossen, з ними ціна в рази дорожча оскільки диски оригінальні і ціна у них космічна.) Загалом машина дуже гідна, у володінні близько двох років, жодного разу не підвела, і завжди довозила до потрібної точки України. При купівлі не пошкодуєте, машина варта своїх грошей, вкладено дуже багато сил у неї, а головне — душа. Хорошому і правильному покупцеві обов'язково трохи поступлюся. Решта питань по телефону, оскільки є багато чого про неї розповісти. ********** Андрей
продаю Renault Scenic 2 газ бензин!
Авто в хорошому стані весь у рідному фарбуванні. Двигун коробка ходова у відмінному стані. Салон велюр хороший карти всі хороші. Люк працює у двох режимах і не тече. По електриці працює все . Газ 4 поколение, вписан. Е да страховка .Кондиционер холодит. За адекватные деньги адекватный автомобиль
Продаж Машина паро років в одних руках Мотор працює супер Коробка Автомат переключає гарно В рідній фарбі Звертайтеся
До вашої уваги легендарна Е46: 2003 рік, рестайлинг, ходовка ідеальна, мотор ідеальний. Автомобіль від першого власника, дбайлива експлуатація та своєчасне обслуговування. Знайти живу машину у такому стані сьогодні величезна рідкість.
Всіх вітаю , продається авто багато що зроблено нещодавно було замінено модуль управління свічками запалювання та так само також всі 4 форсунки відреставровані до заводських норм , замінено всі фільтра , та мастило , замінено 2 ременя, ціп в гарному стані , також замінено блок управління вентилятором також резинки на турбіни, також замінені прокладки клапаной кришки та впусного колектора вся защита внаявності ,кондиціонер справний ця машина для поціновувачів бмв е46 2.0 дизель м47н , також немає гнилі . На задній осі нові зимові шини. Дякуємо за увагу !
Вольво контейнеровіз власна вага авто 11,2тн причіп 4,85тн кузова Шмітц на авто і на причепі оцинкований ромір кузова авто в середині д8,5 ш2,48 в2,8 три осі задня підйомна резина ведуча 315/70/22,5 =50% перед бомби 385/65/22,5=70% лінивец 385/55/22,5 =90% пробіг 1175 км орігінал повний капремонт ходовой пневмоподушкі всі нові лучевая нова рульові тягі нові тягі стабілізатора нові підвісний підшипник новий нове двох дискове счіплення з новим вижимним підшипником і ПГУ заміна РМК вала вижимного підшипника нові шкворня з бронзовими втулками компресор новий WABCO компресор кондиционера новий , насос охолоджуваної рідини новий холодильник Waeco 53 літри дві спальні полки всі ящіки і ручки цілі два баки 700 та 550 літрів причип Когель три осі САФ интракс супорт Вабко резина 385/55/22,5= 80% кузов Шмітц д8,65 ш2,48 в2,8 після капремонту ходовой .Фаркоп з пневмопіджимом ,машина и причіп 120 кубів,всі ремонти робились на протязі останньго року документи с S-Trans. Можливий обмін на тягач VOLVO FH 13 EEV від 2010 року
Продам власне авто ford fiesta 2003 року 1,3 бензин. Замінено масла фільтри. Зроблена ходова частина. Замінені стійки та амортизатори. Чисте та охайне авто. Торг...
авто на повному і впевненому ходу мотор сухенький працює рівно масло небере коробка працює чітко передачі невибиває негарчить ходовка негримить є незначні вікові косметичні недоліки на експлуатацію невпливають
Пропоную до продажу заводська е46 330сд на 6мкпп випуск червень 2003 Підвіска HR ( пружини 35-15 і аморти) . Стабілізатори HR.Салон шкіряний повний електро СІРОГО КОЛЬОРУ. Стеля перетягнута. Диски різноширокі р18 8 і 9, кування моноблок, нові напівсліки, Розпірки зад перед алюміній фірмові. Двигун з пробігом 170 тис. ВСІ форсунки після повної реставрації. Інтеркулер Вагнер ОРІГІНАЛ. Турбіна вакуумна, реставрація у Польщі. Склянки на місці. Новий АКБ. 100А Exide. Оптика перед лід. Витрата 9л дизеля місто. Технічно повністю без питань. Весь заводський пластик на місці. Лобове нове. Машина у рідній фарбі. Комплект зимових покришок в хорошому стані, ********** в 18 радіусі. До машини є повний комплект для переходу на бітурбо д5. Включаючи поршневу та головку. ціна обговорюється
Авто в гарному стані кожен день находу є комплект гуми на титанах.пасажир 9 місьць.салон перешитий.
Машина технічно справна. Замінено фільтри (масляний, повітряний, салону), поміняно ремінь ГРМ, свічки запалювання, регулятор ХХ, водяну помпу, лямбда-зонд, передні шарові опори, сайлент блоки підвіски, рульовий накінечник, натяжитель ременя, клапанну кришку. Машина без помилок. Нюанси по кузову є на фото. Більш детально за телефоном.
Продам Паджеро Спорт 2003 р.в. 3.0 газ/бензин. Все працює, авто повністю обслужене. Встановлено нове газове обладнання 4-го покоління.
Продам део нубира,з двигуном 2 літра,в наявності газ4 покоління вписаний,інші питання за телефоном
продажа машыны срочно в связи с выездом машына делалась для семьи разходники менялись вовремя стоит новый карбюратор СОЛЕКС 1.7 разход 11-11.5 на 100 по всем вопросам звоните интересуйтесь
УАЗ 2003 р., 1 власник, газ, на ходу Продаю свій УАЗ 2003 року. Машина була куплена в салоні, один власник. Встановлено ГБО, економічне в експлуатації. Технічно справна, на ходу, кузов та салон у хорошому стані. Понижена, та обидва мости робочі. Відмінний варіант для полювання, риболовлі чи роботи. Усі документи гаразд. Телефонуйте – відповім на запитання
Машина в гарному стані, розмитненна,довга версія кузова,БЕЗ ПРОБІГУ ПО УКРАЇНІ. Пригнана в середині травня 2024р,в Німеччині був один власник,жінка,возила дитину в садочек.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?