Повністю готовий до роботи! Гума 60% по колу, гальмівні колодки 70-80% по колу, диски добрі без тріщин, амортизатори всі робочі, підшипники в гарному стані, перемащувалися. Тенти цілі, підлога теж, рама фарбувалася. На тентах набиті кільця і петлі, їздив закордон. Вкладень не потребує, можливий торг.
Продам авто знаходиться в м Бровари. Авто в хорошому на стані на свої роки. Є місця де потрібно прикласти руки. Деталі на за телефон. Пробіг вказано в милях. Реальному покупцю гарний торг! Пишіть у телеграм.
Пропоную до продажу ГАЗ Соболь 4х4 (напівфабрикат) білого кольору, по документам 2003р, Дніпропетровський облік, свіжопофарбований, без іржі, оброблений, ліфтований, диски литі, гума 235х16 нова, запаска винесена на задні двері, є підніжки, морда - бізнес, нові фари (ксенон) та ГУР. Салон не зібраний, дві пічки. Двигун стояв Nissan 3.0 тд, кпп-5ст Ford Transit, роздатка газ-66, є понижувальна передача та відключення переднього мосту, передній міст новий, відключається на хабах (схема УАЗ) на ресорах. Двигун, кпп та роздатка на машині не стоять. Фото ілюстративне. Торгуємось, пропонуємо.
Цікавить обмін на бус Деталі по авто за номером:
Перший власник в Україні , пригнана з Польщі, є незначні нюанси по кузову, за більшою інформацією звертаєтесь по номеру телефону
MINI, то велика любов! Найстильніше авто, яке не старіє і виглядає неймовірно круто навіть через роки. Продамо тільки в гарні і добрі руки, тому, хто цінує та шанує MINI. До всієї краси авто, додаю технічні характеристики: Кондиціонер працює! Можна вже завершувати?) Авто пригнане з Європи в 23 році, один власник в Україні, було замінено прокладку ГБЦ, сайлендблоки, новий акумулятор, замінені фільтра масла, що в коробці, що в двигуні, кондиціонер заправлений, нові котушки, свічки, , електрогідро змінений (що є болячкою міні) комплект ГРМ змінений, перешивали кермо, стелю перетягнули на новеньку, пробіг рідний, пробивали на карвектікал, без ДТП, встановили нову бочку на глушнику. Все працює, помилок не викидає, два комплекта гуми (літо/зима). З недоліків - присутні дещо сколи/рижики(додаю фото), але їх можна усунути, невелика вм?ятинка на капоті, також, хотілось би перешити сидіння, це вже все чисто естетика та зовнішній вигляд. Все ж таки, авто 2003 року, пробачаємо йому ці недоліки, а чого варті безрамні двері, на них можна дивитись вічно)) На свій вік ідеальна, ніхто не вірить, коли дізнається скільки йому років, продавати бажання немає, насправді, залишила б його, але в нас велика родина і вже є потреба в чомусь більшому))
Обмін на Santa Fe 2 покоління з нашою доплатою.
продам авто Ланос. авто повному на ходу мотор після повного капітального ремонту(блок перебирався повністю, циліндри шліфовані, нові поршня, реставрувалася головка, зчеплення нове, вихлопна система нова, генератор і стартер реставрувались , ремні, ролики,помпа мінялись ітд). потребує косметичного ремонту кузова дно ціле не гниле, водійську дверку замінив. кондиціонер працює. По електриці також все працює. по ходовій нюансів не має нічого не стукає, коробка працює ідеально масло в коробці замінене, два комплекти коліс зима на металі літо на рідних титинах. Лобове замінив, стопи замінив на оригінал, пороги вже замінив поварені!!
Автомобіль у доброму стані. Ходова в нормі. Е маленькі нюанси по кузову, пороги переварені. Стоїть газ 2 покоління. Машина робить добре як на газу так і на бензині. На газу розхід 8 літрів. Салон чистий. Замінено всі тяги.
Продам Mercedes Benz w211, e220 в хорошем состоянии технически исправен 50тыс назад был выполнен полный капитальный ремонт двигателя,ремонт гбц(замена седел, направляющих втулок,клапанов,шлифовка плоскости),ремонт блока двигателя (рассточка цилиндров 1ремонт,восстановление постели коренных подшипников, замена поршневой группы,вкладышей, цепи грм,маслонасоса),замена турбины,ремонт топливных форсунок (замена распылителей)
Василь **********
Автомобіль постійно працює. Технічно справний. Двигун без нарікань. Масло не бере, їде від заміни до заміни. Заміна кожні 8000км. Стартер новий. Ходова гарний стан тому що при дрібних зауваженнях міняли деталі. Фарба має знос відповідно рокам. Є торг. тел.**********
Продаю мамину машинку, класна комплектація , все працює кожна кнопочка, люк, мотор шепче, 1 власник мамуля ,машинка приїхала з Германії , пробіг 100 % оригінал , в машині не курили , салон як новий, ходова в ідеалі , мотор сухий, комусь дуже повезе, всім гарного дня
Продам свое авто. Варене да. грунтоване да шпаклеване да . Крашене да. Не без косяків. Оброблене дно мастікой да. Пороги задуті пушсалом да. З останього поміняті рулеві наконечтики і пильники. Зроблений розвал. Заміна мастила і атифризу 3000км назад. Страховка август.Комплек зими на рідних дисках. Питання які цікавлять по телефону.Всім миру.
Vito 110 cdi 2.15 дизель. 8 мест, второй ряд сидений можно развернуть вперед. Авто с 2007 у одного хозяина. Машина обслужена в состоянии сел и поехал. В комплекте летняя резина на дисках(такие же как на фото)
авто технічно справне, є недоліки на задніх арках - на фото видно. продаж тільки з переоформленням. деталі за телефоном, обміни не цікавлять
Машина в гарному стані. По механіці і кузову ніяких проблем. В авто пластикові крила та алюмінієвий капот, тому гнити там нічому. Є фото днища, яке теж в гарному стані. Машина в сім'ї півтора роки, мастило та розхідники змінювались кожні 5000 км. Їздив дуже обережно. Після покупки на авто були замінені шкив колінвалу, натяжитель, ремені, подушки двигуна та коробки передач, тому їде як нова без ривків та шуму. Також встановлена андроід-магнітола, замінені фари на нові (старі треба полірувати, віддам з машиною), замінений повторювач стоп-сигналу, замінена пластикова кришка корпусу повітряного фільтра (стара була з тріщиною). Причина продажу - служба в зсу (машина стоїть без діла, а в тих місцях, де я знаходжусь потрібне авто з високим кліренсом). По всім питанням - телефонуйте!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?