Авто в хорошому стані по кузову рівна. по мотору коробці питань немає семимісна по документах питань немає.
Автомобіль у повсякденному використанні, заводиться в будь-яку погоду. Чудово підійде як перше авто або для роботи/дачі. Стан: Двигун працює рівно; КПП без проблем, передачі вмикаються чітко; Підвіска жива; Кузов у нормі для своїх років, без критичних гнилих місць; Салон охайний, не побитий; Тонтування; Усі рідини замінювалися вчасно; Що отримаєте: Дешеве обслуговування; Низька витрата; Простий і надійний автомобіль; Сів — поїхав. Документи в порядку. Ціна реальна, торг мінімальний біля капота.
Другий власник в Україні
Хазяйська машина в збереженому стані! Я перший і єдиний власник в Україні, в моїх руках машина дев'ять років, під час війни оформлював на сестру, з 25го знову на мені. Пригнали мені з Німеччини в 2017 році. На той момент пробіг був 120 тисяч, є сервісна книжка. Я наїздив 180 тисяч, переважно по трасі. Фарбував задній пластковий бампер (паяв тріщину), решта елементів в рідній фарбі, кузов оцинкований. Лобове скло мало скол, тому при виїзді за кордон міняв його, інші вікна, а також паски безпеки рідні. Двигун має компресію у всіх циліндрах 14,0! Ходова обслугована, нічого міняти не потрібно. Преміум гума, протектора ще 5-6мм. Ставив хороший газ на офіційному сервісі, там і обслуговував, балон на 42л. Розхід газу по трасі 10л, в місті(Київ) 12-13л. Маю два ключі, сервісну книгу. При купівлі одразу обробив дно антикором. Магнітола Sony з блютуз, USB і CD. Все техобслуговування згідно регламенту, є перелік робіт за всі дев'ять років, на розхідниках не економлю. Із нещодавніх замін - передні і задні гальмівні диски/колодки (TRW), DOT, антифріз, масло в коробці, троси ручніка і капоту. Автомобіль просторий, має багату комплектацію - панорамний дах, підігрів дзеркал, клімат-контроль, релінги, всі роздільні сидіння, місця під два додаткових сидіння в багажнику. В авто не палили. Є незначні недоліки, через які і знизив ціну: тріщина на задньому бампері; вм'ятина на ляді багажника; клімат треба дозаправляти, травить; радіатор почав сопливіти, під заміну. Загалом машина дуже надійна і дешева в обслуговуванні, в хорошій комплектації, гарному стані і неймовірному кольорі, буде тішити майбутнього власника ще багато років! Автомобіль знаходиться у Кракові, ціна 3100$ при купівлі у Польщі. Можу пригнати у Львів або в Київ, тоді ціна буде 3500$, або 3700$. Продаж через Дію.
Всі питання в вайбер
Замінено всі рідини та фільтра, замінені задні пружини і салйлент блоки, вісі патрубки та ремені.
Авто пригнане з Нідерландів в 2008 році. Я єдиний власник ' Є повна історія проходження Т.О. та ремонтів. Пробіг чесний. Деталі за телефоном
Продам Рено кенго в гарному технічному стані, я єдиний власник в Україні за всі роки авто проїхало 70 тисяч кілометрів поміняни всі ремні ролики масло і фильтра передні тормозні колодки,задня гума нова передня в доброму стані звоніть пишіть на всі питаня відповім
Гарне комфортне надійне авто з невеликим пробігом. Рік назад привезене з Німеччини. Продаж в звязку з покупкою іншого автомобіля.
продам авто в гарному стані. Ціні нехай вас не лякає оскільки вона являється обґрунтованою, а саме: -кузов без єдиної шпаклівки (перефарбовувався 2023 року) - ходова частина вся зроблена в ідеал (пневмо підвіска) - двигун капіталися три місяці тому (тільки пройшов адекватну обкатку, мастила, фільтра мінялися своєчасно) хто придбає дане авто не пожалкує оскільки ремонтував для себе. мінімальний торг, для реального покупця. -Михаил
Продам Camry 30, володію нею 5 років, продаж у зв'язку з тим, що перебуваю за кордоном, по двигуну і ходовій все ідеально, задня балка тяги салейнблоки нові, по ходовій замінив 1000 км назад приводи в зборі з гранатами, тяги рульові і наконечники, колодки, вилізли іржі по лівій стороні, докладніше розповім по телефону.
Машина в гарному стані.Більш детальніше звертатися за телефоном.
Volvo S80 2003 р. в хорошому стані, всі кнопки працюють, кондціонер працює, мультикермо, масло в двигуні та коробці замінено 3000 км тому, на зад, всі подушки двигуна, стійки перед, зад, пружини зад, привід лівий, правий нові наконечники шарові замінені, витрата 8-9 по місту.
Всі питання за тел.
Шкода Фабія 2003р пригнана з Німеччини. Поміняні 4 амортизатори,рульова колонка,муфта. Вихлопна повністю нова. пробіг 264 тис.
Автомобіль дуже гарному стані, доглянутий, максимальна комплектація, адаптивні фари, кожна кнопочка працює, дотяжки дверей працють, газу нема і не було! Решту питань по телефону...
Напівпричіп бортовий, тент - новий, зсувний, мішок, ззаді - клапан. осі SAF інтракси, барабани. ходова зроблена - нові барабани, накладки. напівпричіп їздив виключно в міжнародному русі
Продаю свій власний автомобіль toyota avensis 2003 2.0 дизель, 3 власник, авто в мене з 2020року. стоїть нова турбіні, перебрана вся ходова, мастила та рідини замінювались вчасно,електрика, двигун, коробка в нормі.Є ньанси по кузову і салону(на фото видно)рульова рейка в нормі. 2 зонний клімат контроль, круїз контроль, електропідіймачі - всепрацює, горить check - видалений сажовий фільтр
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?