2003 210 000 km 1,9Diesel цена 4200 хорошо торгуемся Сеник 2 в хорошем состоянии свежепригнан, без коррозии, заменен ГРМ (+есть новый запасной), недавно сделано все по головке, новые кольца, масло около 4 т. км., новые колодки, заменен датчик давления топлива (он дорогой), пропайка панели спидометра (это их болячка), защита поддона, полностью обслужен, есть доступ к сто все сделано добросовестно. Двигатель 1.9 F9Q работает четко, приемистый, зимой заводиться с полтыка, выхлоп нормальный. Готова к езде без затрат. Пробег небольшой, салон и руль не затерт, сиденье не провалено, фары прозрачные,мелкие сколы по краске видно на фото- машину не драили, продается как есть. Катализатор и егр в порядке, не вырезался. Турбина есть минимальный люфт, топливный в порядке. Некритичный стук справа спереди подшипник в стойке (даем новый). Летняя резина, зимней нету. Проверка на любом сто. Подогрев сидений, панорамная крыша не течет, расход топлива в порядке - по трассе около 5 л. Звонить строго по этому номеру:
продам ford mondeo mk3 2.0 Автомат Дизель 130 Квт. комплектація Chia максимальна окрім підігріву задніх сидінь. машина з Литви 2003 рік випуску 2005 рік першої реєстрації. по ходовій зроблено все , форсунки та тнвд після реставрації. є нюанси по кузову.
Авто в гарному стані кожен день на ходу. Чорна стеля. Ангельські оченята.Титанові диски. Витрата палива по місту 5-6 літрів.
всі питання до власника авто Микола Іванович ,номер ********** вісімдесят чотири вісімдесят три
Усіх вітаю Пропоную до вашої уваги автомобіль Volkswagen Bora 2003р. виробництва, дуже надійний та економічний. Автомобіль був прибраний у офіційного дилера та знаходився весь час у власності 1 людини Усе своє життя обслуговувався на офіційному сервісі має усю історію обслуговування Повністю справний і не потребує додаткового ремонту лише трохи піклування та косметики Має справжні склопідйомники кондиціонер магнітолу та чекаю на свого нового власника Дякую
Продам ВАЗ 2115 машина хороша мотор хороший є нюанси по кузову . Відповім на всі питання по телефону
Родная краска, не ржавая. Двигатель FSI 1.6 нуждается в обслуживание топливной системы. Кондиционер, сигнализация, два брелка-ключа.
Продам BMW в хорошому стані, з газом економічна, коробка в нормі, ходова перебрана, електро регулювання сидіть, монітор, 17 диски, авто будете задоволені.
Питання по телефону
Встановлено газ 4 покоління. Газ вписаний в тех паспорт. Їде на газу і на бензині. Літня гума в подарунок. Вся електрика працює. Зимова резина нова. Присутні косметичні недоліки. Замінив комплект ГРМ, ремінь генератора, гальмівні колодки.
Авто на ходу, не працює кондиціонер решта інформації по телефону символічний торг можливий обмін на дешевше авто є нюанси по кузову а саме пороги та низи дверей
Продам машину в не поганому стані мотор працює їде,але коробка автомат став в аварійний режим коли вдарили морози і їде 1 передачею і задня є фаркоп,люк,кожа,клімат контроль,електрорегулювання сідушок дзеркал,клімат контроль,за більш дета
Телефон прикріпив в фото З мінусів пороги потребкють заміни але піддомкратити можна масло міняне ходовка 7/10 перший власник розмитнена в 2021 помпа ремні ролики нові мінялись 1тис тому правий підшипник теж новий термостат новий Нові шарові опори
Продам сімейне авто. По автомобілю скажу, що це доволі таки економне авто, добитися витрати пального біля 6 літрів не є проблемою ( їдьте 90 на круїзі і без проблем), але написав 7 літрів бо при 110 та обгонах така витрата. Містом їсть 9-10 з кондиціонером. Всі ці данні наведені при адекватній їзді, в мене маленька дитина, тому я не поспішаю, але двигун дозволяє динамічно випереджати автівки в потоці руху. Є комплект літньої гуми трохи б/у ( вистачить ще на сезон). По технічному стану авто все добре, ходова частина регулярно діагностується і є цілком справною, всі рідини міняються своєчасно та використовуються виробник Motul. При купівля були замінені всі рідини, комплект ГРМ, далі міняв лише фільтра та мастило. Був також зроблений ремонт ходової частини ( замінено на сервісі всі позиції), після того ходова частина перевіряєть та є в справному стані. Автівка використовується щодня, за кермом сиджу лише я, в автівці не палять. Ціна за легкосплавні диски в ціну авто не входить, тому що докуплялися окремо від автомобіля. Комплектація Komfort: кондицірнер (заправлений і працює), ABS, ESP, 4 ел. стеклопідйомника, підігрів дзеркал, круіз, 2 ключа. Машина комфортна, великий багажник, супер машина як для сім’ї так і для работи, питання по телефону. Торг можливий біля машини.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?