Машина в доброму технічному стані, 3 власник, є дрібні нюанси по кузову, рідний пробіг!
Авто в хорошому стані один власник.
Авто в хорошому стані на свій вік ,газ вписаний в техпаспорт.В дтп небула ,нюанси по кузову присутні,решта розкажу по телефону.
Гума тільки зимня з переду нова купувалася перед зимою. АКБ купувався на початку 2026 року. Була заміна радіатора пічки тому фріон не задував. 4 тис. км назад була заміна мастила в КПП, ГРМ та ролик, водяний насос.
Машина только с германии,прошла ТО,заменена рулевая рейка на новую,пробег подтверждается сервисной книжкой (130000).Состояние отличное.
Авто в доброму станi. один власник з салону. два комплекта колiс зима метал лiто титани. мотор працюэ вiдмiнно газу небуло .кондицiонер працюэ. Можливий торг
Дуже в доброму стані, не ржавий, дзвоніть по телефону уточняйте
Продам красеня, повний привід, w220 2003 рік, повні 5 літрів, конячок не втратила за весь свій час. Їде впевнено, їздить кожен день. Пневма працює справно, не димить, по ходовій м'яка. Працює круїз, вентиляція сидіння передніх і задніх, підігрів передніх і задніх так само працює. В машині працює все, крім магнітоли рідної, але це дрібниця життя. Масло замінено, фільтри так само. Трохи потрібно приділити час кузову, десь підфарбувати та відполірувати. Газ не стоїть, витрата від 13-16, дивлячись яка манера їзди. Люк скляний. Кузов в Лонге. Телефонуйте, пишіть у Viber, Telegram. Відповім на всі питання. Повне переоформлення. Перекупів прошу не турбувати.Чек не горить вже
Toyota Mark II Blit 2003 Справжній JDM для фанів. Привезли з Японії у 2005 році через "Тотус" м. Одеса. На українському обліку переоформлюється без проблем. Протягом останніх кількох місяців було проведено профілактику всіх вузлів та агрегатів із заміною на нові оригінальні запчастини. Також проведено заміну всіх технічних рідин та фільтрів. Різноширокі диски R17 7JJ та 7.5JJ від Altezza Gita. Органайзер у багажнику Blit. Встановлено Yatour (USB, aux, flash). Два ключі та два комплекти коліс. Все в оригіналі. Автомобіль для душі
Продам Renault Kangoo 2003 року, двигун 1.9 дизель (електронний ТНВД). Автомобіль на впевненому ходу, двигун після капремонту працює добре, коробка передач без зауважень. Економний та надійний дизель, простий в обслуговуванні. Машина щодня в експлуатації, не підводить.Задній ряд сидінь трансформер, знімаються за пару секунд. По кузову є сліди використання та дрібні вікові нюанси, відповідно до років автомобіля. Документи в порядку, будь-яке переоформлення.Додаю комплект літньої гуми, та бокову ліву задню дверку нову пофарбовану в колір також. Цікавить обмін. За детальнішою інформацією звертайтесь у приватні повідомлення або телефонуйте.
Нажаль вирішив продати свого бойового коня. Не буду розписувати який він класний (хто знає, що це за мотоцикл, тому мої розписи не потрібні). Його технічні характеристики можливо знайти в інтернеті. Як у всіх обслуговування було вчасно (хто ж це перевірить :) Достатньо один раз на ньому проїхатись, щоб зрозуміти, що це за звір. Мотоцикл для True Old school байкерів... Він з тих часів, коли раніше було краще ))) Майбутньому власнику буду трохи заздрити. Всім гарних продаж ! ********** Помічникам з продажу ласкаво прошу звідси...
Встановлений двигун мерседес Варіо 904 4,3л 180к.с. З автоматичною кпп. Двигун євро 3. Автобус переобладнаний на 24в. Двигун знятий з спецавтомобіля з пробігом 40т км. Стан нового. Переобладнання виконано на власному СТО. Займаємося ремонтами і переобладнаннями. Відео роботи двигуна **********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?