У продажі VW Passat B6 2005 року. Двигун 1.9 дизель - працює ідеально, не димить, масла не бере. Коробка передач механічна пятиступенева - перемикається відмінно. Ходова збита без зайвих стуків. Салон чистий та доглянутий. По кузову має незначні косметичні дефекти. Клімат контроль заправлений, працює справно. Знаходиться в Ужгороді, любий тип переоформлення. Можливий невеликий торг. На дурні пропозиції торгу та обміну не реагую.
Автомобіль не битий і не фарбований. Нічого робити не потрібно, сів і поїхав. Нова літня резина. Всі деталі за номером телефону.
2-га власниця. Машина з хорошою історією. Попередня власниця також жінка. Масла, фільтра міняли вчасно. Салон в ідеальному стані, передні і задні електросклопідйомники. Є заправлений кондиціонер. Має потертість на бампері і загалом ще є вм'ятина невелика (на фото її видно). Є багато класних штук в салоні - то треба бачити. А бо ще якщо буде потрібно зніму відео. Пробіг не скручений.
Мотоцикл повністю обслужений готовий до сезону Нове счеплення по оригіналу стоїть Циліндр після нікасилу перший поршень стоїть Спортивний вихлоп Вилка не тече, Нові тормозні диски колодки brembo Звезди на ланцюнг нові і ланцюг Шини майже нові 85% Деталі за тел
Загалом авто в дуже хорошому стані, але мотор під ремонт, проблеми з вкладишем
Авто потребує невеликих вкладень мотор в ідеальному стані не гнилий ходова зроблена всі деталі за телефоном
Автомобіль повність обслужений Вкладень не потребує Корозій і ржавчини немає взагалі!!!
Нормальна машина, в таксі не працювала. Машина на кожен день. Два комплекта резини (зима, літо) оба на дисках.
Продам авто,в хорошому стані,зроблено багато чого,всі питання по телефону або повідомлення
Продається Volkswagen Passat B6 2.0 дизель Авто в хорошому стані, повністю на ходу — кожного дня в експлуатації. Двигун: 2.0 дизель — економний та надійний Коробка: механічна Технічний стан: без зауважень, все працює добре Салон: шкіряний, доглянутий Комплектація: CarPlay мультируль Додатково: 2 комплекти резини Є незначні нюанси по кузову (нічого критичного, на їзду не впливає). Готовий розглянути обміни в такі самі цінові політиці
авто в нормальному стані вся електрика працює. мотор АКПП ходова без пр облем.машина покрашена в раптор . перекупам ( барыгам) безторга.
Продам власне, надійне та економічне авто. За час моєї експлуатації вчасно проводились всі роботи по обслуговуванню. З останнього було замінено 4 нових амортизатора та пружини, диски, колодки. В салоні авто чисте та охайне. По авто все працює, жодних вкладень не потребує, двигун сухий та дуже економічний (як 1.9, хто знає;)). Екологія присутня, не димить. Перекупи та майданчики не цікавлять. Віддам в хороші руки) Торг адекватний
Продам Lanos, нова зимова гума, музика, встановлені led лінзи замість штатних фар, світлять добре, пічка дує ташкент, передачі працюють чітко, по ходовій потрібно трохи вкластися, на двох передніх крилах потрібно вварити Рем вставки, мотор бадьорий масла не бере, салон нормальний - живий, без Гур, без АБС, без склопідйомників, машина за ці гроші дуже хороша, торг доречний.
Авто доброму стані, стоїть італійське ГБО
Audi a4b7. 2.0tfsi. Хороша комплектація: бі-лед лінзи, парктроніки, шкіряний салон, музика Bose, датчики світла та дощу, мультируль, бортовий компʼютер і тд. Пошкодження з америки по лівому борту. Фарбовано бочину без проємів. Володію авто 2,5 роки. За цей час вкладено близько 4000$. А саме: 1) ремонт турбіни. 2) заміна теплообмінника. 3) ремонт генератора. 4) ремонт паливної системи. 5) промивка двигуна з розбором. 6) заміна всіх подушок двигуна. 7) заміна масла в коробці, заміна маховика. 8) повна заміна всіх ричагів в зборі.(перед) 9) заміна амортизаторів, пильників, відбійників. 10) перешито стелю новою тканиною. 11) встановлено нові бі-лед лінзи, та нове скло фар. 12) відремонтовано стартер. І ще багато іншого. На більшість робіт є чеки. Технічно автомобіль в хорошому стані. Косметично є нюанси від років експлуатації. При бажанні зможете виправити. Щойно зроблене ТО. Пишіть якщо цікавлять деталі
Пропоную хороший, надійний, сімейний автомобіль на 7 місць. Приганявся під замовлення для себе, в техпаспорті зареєстрований 2005 роком...фактично в німеччині був 2006 року випуску, 1 власник...їздив небагато, маслотне бере, встановлене ГБО розхід 10л газу на 100 км, економний. масла фільтра замінені, по ходовій все в ідеальному стані...нічого робити не потрібно..
опис відсутній
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?