власник, газ бензин, 1.6, механіка, седан кропивницький, район 5/5
Продам Mercedes A200, 2005 р. Маленька ззовні - дуже зручна та компактна для паркування, але всередині реально простора і комфортна. Шустра, але економна (газ/бензин). Є все необхідне для комфорту: датчик світла і дощу, круїз, парктронік, кондиціонер, EVA килимки “сота”, центральний замок, тонування по колу, фари “проводжають/зустрічають”. Салон світлий у поєднанні з темним - виглядає гарно і доглянуто. Маневрена, економна - одним словом Mercedes.
У власності 8 років, всі масла та фільтра мінялися вчасно, всі ТО пройдені! Всі пошкодження видно на фото! В салоні не палили! Торг.
Продам Шкода Суперб 1 2005р., 1.8т Нове щеплення, ходова нова , турбіна після реставрації, генератор обслужений ( підшипники , щітки) , двигун працює ровно, встановлені бі-лед, кондиціонер заправлений, колеса R17 з літньою резиною, є титанові диски R 16 без резини ( віддам з машиною), є задні парктроніки, камера заднього виду. Є нюанси по кузову
Продам автомобіль в гарному стані як технічно так візуально ходова негримить мотор недимить газ вписаний
Автомобіль в хорошому стані, в рідній фарбі. Пригнанне з Німеччини півтори роки тому, пробіг по Україні 3000км. Причина продажу: не використовується через купівлю іншого авта. Обмін не цікавить, торг біля авто.
Авто в гарному стані ,пробіг рідний.Авто в одній сім?ї,куплялось новим,стоїть газ,але на газу їздили рідко .дзвонити по номеру на фото
Mercedes Benz A180 CDI at 2005 року пригнаний з Німеччини. Авто не бите, не фарбоване. Механічна коробка. Акумулятор замінений у червні 2024 року.
Авто в хорошому стані,пригнане півтори роки тому,мотор робить тихенько без зауважень,масла не бере,ходова в нормі,кондиціонер працює,авто в дуже гарній комплектації,деталі за номером
Один власник. Купував авто з салону в 2006р В аваріях не був. Паркувався у кап. гараж. Кузов без іржі. Встановлено аудіосистему з підсилювачем "Челленджер". Кондиціонер. Набір зимових шин на дисках. Запасні частини: глушник, паливний та масляний фільтри, повітряний фільтр та фільтр салону. Масла і фільтра міняв згідно регламенту. Автівка в відмінному стані. Пробіг фактичний. Їздив на авто місто /село відстань 35 км. Причина продажу - покупка авто вищого класу.
Продам доглянутий автомобіль, можливий торг. За всіма питаннями звертайтесь по телефону
Перший власник в укрині, машина була пригнана з Нідерландів менше року тому для особистого користування, після приїзду замінив грм, помпу, свічки, взагалі повністю обслужив, після того проїхав 4-5 тисяч, по кузову без нюансів, немає великих царарин і вм'ятиндіскі р17 з гарною літньою гумою, має гарну комплектацію, є все для комфортних поїздок, клімат, круїз, електроозерка і тд, два ключі, скло рідне по колу встановлено якісний ГАЗ, по тій частині так само немає питань, працює рівно як на газу так і на бензині, витрата радує 8газу по місту 6 траса, передачі переключаються плавно, ходовка збита, з документами повний порядок, будь-який вид переоформлення, за більш детальною інформацією дзвоніть, відповідь на всі питання
авто в гарному стані, решта інформації по телефону, торг біля машини
Машина в дуже гарному стані.Ідеал
Хороше сімейне авто, в дуже хорошому збереженому стані.Технічно обслужений. Заміна ременя ГРМ, та масла, масляного фільтра, ременя генератора, та прокладки в січні 2024року.Мотор працює тихо.
додаткова інформація по телефону , на протязі дня телефон можу не почути , дзвоніть після 18 00 до 21 00 , або пишіть на вайбер !
Автомобіль в рідній фарбі,без жодних підкрасів та рижиків. Мотор працює без нарікань. Пробіг не скручений. Коробка працює без ривків. ГБО 4 покоління ,зроблено повне ТО. По всім питанням дзвоніть ТОРГ БІЛЯ КАПОТУ ПРИСУТНІЙ В МЕЖАХ АДЕКВАТНОСТІ.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?