Продам автомобіль Opel zafira b 2005 р. 1.8 газ/бензин, 140 кс. По машині дуже багато чого було зроблено,стан сів і поїхав. 7-ми місна. Поставив міні-лінзи,гарне тонування в круг, зроблена музика яка дуже гарно грає, парктроніки, нова проводка і мозги на газ ( розхід 9-10 літрів на 100 км,бензин розхід 7-9 літрів), замінені колодки, нові свічки, чистий і охайний салон.Було зроблено капіталка двигуна,стоїть новий грм,помпа, теплообмінник, голова шліфована, нові кольца, замінені всі патрубки на антифриз. З мінусів зачепили задній бампер, але на їзду не впливає. Машина дуже гарно показує себе на трасі. За всіма іншими питаннями в повідомлення або за номером телефону
Автомобіль в хорошому стані , мотор не димить , не коптить , коробка переключає без нарікань, по електриці все працює, на гарні комплектації. Більш детальніше по телефону.
Авто на ходу, в нормальному робочому стані, є поточні дрібниці, зовнішній стан - на фото. Недоліки у вартості авто враховані, на швидкість не впливають (напр., наразі не встановлено куплені радіатор кондиціонера і датчик парктроніка). На зимовій гумі. Коробка перебрана, працює відмінно. Новий каталізатор (9т.км). Новий шток рульової рейки, ГУР, ремінь ГРМ, дроссель (все - до 50 т.км). Встановлено додатковий радіатор АКПП (25 т.км). Ключів два. Авто у власності 14 років (230 тис.км), надам історію ремонтів з 2012 року. Додаткова інформація - по телефону.
Авто на ходу все в робочому стані сів і поїхав по техпаспорту пасажир 8+1 Автономка вебасто. детальніше по телефону.
Всі питання по телефону обмін на бус.Пригон
Автомобіль в нормальному стані, ходова не стукає, мотор не димить, коробка чудова, поміняні всі колодки, трос-ручніка, газ четверте покоління. Всі питання по телефону. Цікавить обмін на дизельне авто.
Усі запитання за телефоном,торгу немає,я власник.
Продам неспішно свій авто, легендарний 113 мотор, полірування кузова і нано покриття,, Акпп зроблено 30 т тому,, нещодавно замінена ланцюг, маслосьємні ковпачки, ролики, моторне масло 0w40, газ бензин, нова літня гума нокіан не працює люк, поїхав, з пропозиціями в чат
2 литри, АКПП, гарний стан, пластик з мінімальними подряпинами, салон майже як новий. У комплекті 4 колеса (диски) із зимовою гумою. Кондиціонер, елетропакет, підігрів крісел, електродзеркала, підігрів щіток електролюк, двірників, Можливий торг
Продам надійний, економний, не дорогий в обслуговуванні автомобіль. Авто в гарному стані. По технічній частині питань немає, обслуговувався регулярно, запчастини і розхідники топової якості, масло MOTUL 5W40, ГБО після ТО. Кузов має сліди експлуатації так як автомобіль не новий, є сколи і рижики. Затонована. Салон чистий і охайний. Кондиціонер працює. Чудовий автомобіль на кожен день, в обслуговуванні не дорогий, мінімальний розхід палива.
Продам авто в гарному стані вкладень не потребує детальніше по телефону
Продам своє авто. експлатую з 17 року. До цього авто було в одній родині. Сидіння завжди були в чохлах. Зручне та надійне японське авто. У комплекті нова, якісна зимова гума на штампованих дисках із ковпаками. по кузову є дрібні недоліки, все на фото.
Авто потребуе ремонту нема іскри зібрать двері був ремонт правої сторони авто на 80 відс в рідній фарбі я власник газ бензин
Європейська версія, в максимальній комплектації. Встановлено газову установку. Коробка передач працює без ривків. Капіталовкладень не потребує. Резина нова, диски нові з ML 2015 року. Автомобіль у рідній фарбі. Мотор працює без нарікань, пробіг не скручений поміняно масло в коробці в машині є все все працює біг синон заводський обмін з вашою доплатою.
днище та пороги цілі .Автоковралин, шумо- тепло ізоляція нове.Газ вписаний . Детальніша інформація за ном тел
зроблений мотор ,газ - бензин,економна, підігрів передніх сидінь, зимня резина на дисках бу, по кузову потрібна косметика, газ вписаний
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?