Авто кожного дня в ходу,є питання по кузову, потрібно замінити пороги,ходова вся нова,ремені,ролік масла замінялись 1000 км,назад,різина нова R15,літо.Зима всі 4 нові R14.Тільки переоформлення торг у капота.Авто дружини.
Польська збірка. Володію з 2013р. На 250т. був капітальний ремонт двигуна. Є нюанси по лакофарбовому покриттю (видно на фото), технічно без зауважень. З питаннями краще звертайтесь через месенджери, тому як зазвичай не на зв?язку. Планую бути в місті в середині травня, зможу показати і переоформити.
По техніці все працює відмінно.Торг біля капота.За детальнішою інформацією дзвоніть по номеру Міша
Власний автомобіль, у користуванні в нашій сім'ї був 9 років. Все обслуговування відбувалося вчасно. Проведено повне ТО. Газ вписаний. Літня гума 2026 р. + комплект зимової.
Мот був пригнаний з Німеччини, я другий власник в Україні , відкатав 1 минулий сезон. Перед цим сезоном було зроблено ТО , замінено оливу , фільтри , гальмівна рідина , обслуговувана цеп , зірка і ще багато всього. Двигун та коробка працює без нарікань , реально достойний джиксер. З документами порядок , я власник , будь-який вид оформлення.
Автомобіль після ДТП
Таврія в нормальному стані, сів і поїхав, передок зроблений, торг, обмін, пишіть в особисті, дзвоніть.
Машинка на ходу,в дуже хорошому стані,не гнила.2 власник,плюс комплект резини на дисках,метал.
Volkswagen Caddi 2005 року. Автомобіль в ДТП не був, два власнихки, пробіг офіційний. Автомобіль вчасно обслуговували, несправностей немає.
Сел и поехал
Авто в гарному технічному стані, по кузову є декілька рижиків в області задніх арок, за останні роки майже не використовувався. Деталі за телефоном. Бажано (Signal, Telegram, Viber)
Автомобіль в гарному стані,повністю обслугованний,сімейний автомобіль з приємною витратою пального.Хто візьме не пожаліє,неспішний продаж.
Авто у гарному стані Двигун 1,9 TD Расход 5 л по місту Клімат, CD, центральний замок МКПП 6 ступ
авто все працює мотор супер їде добре не гнила є підкраси тре треба зробити розвал сходження страхівка є переоформлення
Переоформление! Все в огнях
В моїх руках з 90 тис. км. Обслуговування виключно на одному профільному СТО. Олива тільки Redline 5w50 з суворим регламентом 7к. Двигун та Надування: Пробіг мотору ~100к Зібраний на STI комплектуючих. Турбіна VF48 (налаштована на стабільні 1.3 бара). Інтеркулер STI. Прямий вихлоп 76 мм. Трансмісія та Привід КПП: 5-ступка механіка з підсиленням 2sp. Задній редуктор з дисковим блокуванням. Підвіска та Гальма Гальма: перед — Gold Brembo (диски Brembo, колодки Hawk нові 2К пробігу), зад — сток (диски StopTech). Стійки KYB, пружини сток. Алюмінієві важелі, встановлені майже всі можливі розпірки кузова. Колеса: легка ковка на проставках (через голди). Стан Кузова Буду відвертим: кузовом треба займатися. За час війни машина візуально здала, є корозія/нюанси, якими не мав моральних сил займатися в такий час. Мною не бита, історію до мене достеменно не знаю. Краще в месенджерах.
Продам своє авто. Місяць тому зроблене технічне обслуговування. Ходова частина в гарному стані. По кузову нюанси, дві невеличкі вмятини. Готова скинути на ремонт. Як перше авто взагалі супер, компактне, паркуватись легко і де завгодно. Телефонуйте домовимось.
Хороший технічний і візуальний стан, гарні диски, вихлоп з нержавіки, є дрібні нюанси експуатації, я власник любий вид переоформлення. Багато чого робилось, дзвоніть розкажу більше.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?