продам своє авто,Шевроле авео т200 на максимальній комплектації(підігрів дзеркал заднього виду,кондиціонер,центральний замок,повний пакет скло підйомників,підігрів заднього скла)автомобіль газу не бачив,гума зимня,є нюанси по кузову.на повідомлення не відповідаю дзвоніть за номером **********
Код товара: 74084 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Пропонуємо вам Skoda Octavia 2005. Автомобіль пригнаний з Європи в доглянутому стані. Хороша комплектація в яку входить: текстильний салон, кондиціонер, мультимедія з AUX, акустика, USB, передні склопідіймачі та ще багато інших корисних функцій, гума 16 R на металевих дисках. Ідеальний вибір для тих, хто шукає комфортний та надійний автомобіль Тому запрошуємо вас на тест-драйв!
Продається хороший бізнес-седан на свої роки за адекватною ціною. Добре збережений салон. Другий господар. Нова літня гума. Газ установлено не було. Ксенон. Максимальна комплектація (крім шкіри).
Є незначні сліди експлуатації. Чорне на кузові це наклейкі. Щеплення замінено. Дійсна страховка. Документи в порядку. Замінено фільтра масла, ремінь, зроблено всю ходову, розвал сходження. EVA коврики, шкіряні чохли салону, чохол керма! Зимова резина. Економний розхід!!!
Оригінальний пробіг. Тільки після якісної дорогої капіталки двигуна, нове щеплення. Потребує невеликого косметичного ремонту кузовних деталей. Зимові і літні шини.
Продам авто газ бензин вся ходова нова переоформляється звоніть запитуйте
Вітаю Авто в гарному стані. Сів поїхав. Дійсна страховка до жовтня 2026 З документами - порядок Кузов оброблений. Без ударів. Газ 4 покоління в техпаспорті Камера заднього виду Зимова гума Склопідйомники передні Кондиціонер працює 10000 назад замінив грм, помпу, антифриз, сальники. Новий аккумулятор, редуктор газовий Із мінусів - не ідеальне лакофарбове покриття на деталях, що фарбувались. Коцки на бамперах. Тріщина на лобовому (огляду не заважає). Торг біля капоту.
Авто щойно пригнане з Німеччини в гарному стані без корозії не демить ( не фарбована ) кондиціонер працює
Продаємо ZAZ Sens української збірки. Авто не гниле з мінімальною кількістю подряпин. Лобове скло має незначну тріщину на пасажирському сидінні, що не впливає на керування автом. Бампер було змінено через необережність (зацепив камінь та відірвав бампер). ГУР відсутній. Так як авто було першим у нього вкладалась душа. Разом з авто відаємо комплект зимової резини 13R 4колеса, відкатали на ній 1 сезон. Двигун працює рівно не троїть, газ ІV- покоління фільтр та мембрана недавно мінялась. Наявна сигналізація 2 брелка 2 ключа. Масло в коробці мінялось, ходова обслужена.Мінялись пильники, сальники, гранати. Реальному покупцю можливий торг. Перекупам прохання не телефонувати.
Авто в доброму стані мотор після кап ремонту…нова турбіна по ходовій збита, не димить масла не бере,авто сімейне і економне хто купить не пошкодує…цікавить або продаж або авто дешевше, торг на каву
Автомобіль доглянутий, є нюанси по переднім крилам відповідно до року авто, технічно справне авто, кожного дня в русі, економічне авто на автоматі,цікавить обмін на кросовер з моєю доплатою
Продам власний автомобіль. Ауді А6 с6 2005 року 2.4 газ/бенз(газ вписаний в тп). Їздив останні три роки,багато чого було зроблено.Економна 10/12 л/100 Масло і розхідники замінював вчасно . По кузову близький до ідеалу,ходова зроблена,салон в гарному стані. Авто виділяється завжди між інших,їздив на далеку відстань,так що в надійності впевнивсь. Звертайтесь!!! Зараз на в дома дзвонити сюди: Нуль п?ять **********
Продам стан як на фото без рижиків, салон охайним, масло не бере цей двигун надійний і шустрий кого цікавить телефонуйте **********
мот в гарному стані , гума мішелін 80%, середній розхід 5л бензину, вітрозахист на вищому рівні 120 км/г комфортна їзда навіть при невеликому дощю сухий, інжектор, все працює ,сам пригнав до війни з Німеччини для себе ,але, хто купить буде задоволений мот обслужений готовий до далеких подорожей
авто в чудовому технічному стані. масла фільтра ремні ролики і всі рідини замінені.екологія на місці.є декілька нюансів по кузову. я власник.ПЕРЕУПИ НЕ ДЗВОНІТЬ.ЗА 4000 НЕБУДЕ
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?