Пишіть або дзвоніть на номер
Автомобіль у хорошому технічному стані, на ходу щодня. Двигун працює рівно, коробка перемикає без ривків, ходова частина доглянута. Повний привід (AWD) – впевнено почувається на дорозі в будь-яку погоду. Просторий та зручний салон. Чистий, доглянутий інтер’єр. Кондиціонер працює. Вчасно проводилось технічне обслуговування. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Авто не потребує вкладень, сів і поїхав. Ідеальний варіант як для міста, так і для поїздок за місто.
Продам Honda Jazz 2005 року , авто технічно справне , на бойовому ходу , заводиться з пів тичка , не димить , пригнаний з Німеччини , салон збережений не прокурений , по двигуну питань немає , коробка непинається , ходова ціла , по кузові є рижики на задніх арках і порогах , електрика справна , центральний замок , сигналізація , по авто було замінено: масло в двигуні та коробці , антифриз , помпа , термостат , комплект грм , ремінь на генератор , повітряний фільтр , подушка на кпп , передні та задні колодки ,ідеальне авто для жінки , по документах все добре , тільки переоформлення , розумний торг , кому цікаво дзвоніть!
Продам свій автомобіль Skoda Octavia tour 1.9 дизель, дуже економний автомобіль, траса 3.5-4л, місто 4-5л. Користуюсь кожен день і дуже задоволений. Технічно повністю цілий, розхідники змінювалися вчасно, ЛКП потребує невеликого втручання(детальніше за телефоном). До автомобіля віддам монітор 6" з усіма дротами для підключення. Торг можливий в розумних рамках
Продається мазда першого покоління в дуже хорошому стані, 1.8 газ/ бензин, газу немає тільки вписаний. Додаткова інформація по телефону…
Машина в чудовому стані стояла в гаражі, в експлуатації була у дбайливого хазяїна. Дісталася в спадок. В подарунок зимова резина
По машині було зроблено багато робіт, а саме: Двигун з ресту M57n2, тнвд r90, нові форсунки Bosh, встановлений DownPipe прошивка біля 300 сил, перепаковані фари та встановлений біксенон, андроід за 23к грн є Apple Car Play i Android Auto), камера заднього виду, вся музика перебрана, колеса R19 з проставками гума літо і зима! Авто виглядає і їде дуже цікаво. Підвіска нова вся. Мотор ок, коробка ок.
Адаптована для військових! Японська збірка для європейського ринку. Машина свого часу вибиралася у Європі, ніяких аукціонів битого мотлоху, куплялася у порядного чеха, приганялася та розмитнювалася особисто. Обладнана для ЗСУ, і може бути продана від імені частини, або від власниці-фізособи, у т.ч. за донати по реквізитам по безготівковому розрахунку. Дистанційний автозапуск, закриття та відкриття машини. Встановлено дорогий газ (Stag) з великим балоном. Ідеальний повний привід. Заводський біксенон. Обігріви сидінь з регулюванням рівня обігріву. Електричний люк. Електрорегулювання та пам'ять налаштувань сидінь та педалей! Камера заднього руху, великий штатний монітор. Мультимедийна android магнітола. Встановлена дорога сигналізація, трекінг місцезнаходження, можливість контролю та управління з телефону та зі смарт-годинника. Все працює! Доглянуте і комфортне авто, Т.О. регулярно, багато чого робилося, до того ж завжди вчасно. Авто не з автосалону, але варте уваги. Не продавалося б, якби не війна. УВАГА! Можлива оплата по безготівковому розрахунку. Всім успіхів, і скорішої Перемоги!
В продажі опель, гарне та обслужене авто, без іржі та грилі, 17 колеса з новою гумою, встановлена андроід магнітола, кондиціонер працю, криша затягнута в чорну плівку, по мотору коробці та ходовій зауважень взагалі немає, звийчайний 1.6 без газу. Авто вартує уваги.
145 тис пробігу грм замінено 22тис назад Свічки, катушки, провода +- 15тис назад Всі рідині замінено, включно і в коробці Нові тормозні диски Ходова перебрана Пороги не гнилі Газ вписаний Два комплекти резини з дисками Блютус магнітола Хазяйське авто, яке не потребує вкладень, сів-поїхав.
Продам власний автомобіль, в користуванні з 2020 року. Є незначні нюанси по кузову. Деталі по телефону. Торг.
США не цікаво в загалі не які!!! На обмін цікавить пікап, джип або бус на повному приводі!!! Також розгляну вариант кросовера чи тягач!!! Авто варте своїх коштів та Вашої уваги, дуже мало використовується, щойно після повного ТО( не яких вкладень не потребує)!!!Авто своє сімейне, доглянуте!!! + віддам ще комплект дисків (майже нові) з новою зимньою резиною, нові килимки. Їде дуже добре, масло не їсть, не димить, в авто не палили!!!
Продам гарний автомобіль з під одного власника варити красити не потрібно ходова мотор коробка в ідеальному стані авто повністю шумована 4 скло подйомніка гарне світло перешитий весь салон в кожу ходова вся в ідеальному стані сигналізація нова резина любий вид оформлення
Авто в достойному стані, для продажу не намивав не натирав, бо авто від власника,не перекуп, на фото така як є, не гнила обслужена повністю, мотор був повністю відкапіталяний по оригінальним запчастинам ще на обкатці, коробка працює добре,була заміна всіх мастил в коробці, роздатці, задньому редукторі,ходова частина теж повністю замінена, словом робилось все по совісті і для себе, установлене ГБО 4 покоління на сервісі і обслуговується по книжці. Резина r17 літо і зима нові. Продаж в звʼязку з купівелю нового авто,продаж не поспішний, хороший торг біля капоту реальному покупцю,авто знаходиться в Одесі на селищі Котовського.(кого цікавить приїздіть дивіться на оглядини не їзжу) по дурним питанням не турбувати…
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?