ТЕХНІЧНА ЧАСТИНА БЕЗ НАРІКАНЬ! МАСЛО ЗАМІНЕНО! БУДЬ-ЯКА ПЕРЕВІРКА ТА ДІАГНОСТИКА!
Продам власний автомобіль,в робочому стані,щодня на ходу.В рідній фарбі.Присутні сліди експлуатації,дрібні сколи та подряпини, Продаж не терміновий.
Автівка належала батькам, як міг слідкував за нею. Але так як я на ній майже не їздив, тож важко описувати стан. Зараз вже два місяці стоїть чекає поки я її викладу на продаж. Я на ній поїздив пару днів і наче все працює справно. Точно знаю що треба мастило поміняти (доречі двигун його не їсть). Також знаю що не працює клімат, бо в минулому році намагався його батькам полагодити, вже не пам'ятаю, здається радіатор міняв і деякі ущільнювачі в системі, заправляв. І він якийсь час працював (тобто компрессор справний), а потім напевно фреон витік, десь система все-таки не герметична, треба шукати. Ну так як батьки не користуються кондєєм, то і я далі цим питанням не займався. Ще з недоліків запотіває клапанна кришка, треба б поміняти прокладку. В іншому все добре. Двигун/коробка працюють класно, ходова наче ок (може чогось не помічаю, але по відчуттям не гримить), електроніка справна. Тонував їм машину в минулому році. Два комплекти гуми на дисках. Автомайданчикам і автобізнесменам прохання не турбувати, допомоги у продажі не потребую.
ИЖ 2717, Вантажопасажирський-В, 7 місць (Техогляд не потрібно проходити), бензин, мотор 2106, КПП 5 Фіат, мост рідний, рисори не просівші. Стан на фото, поварена задня частина, зроблені передні тормоза, перебрала рульова рейка. Потребує АКБ і бензобака (рідний згнив) а так повністю находу.
Авто в задовільному стані , потребує невеликих вкладень .
До Вашої уваги пропонується автомобіль який реально живий та не потребує жодних вкладень. На всі питання відповім по телефону
Комфорт: Електросклопiдйомники, Люк, Датчик світла, Пам'ять сидінь, Підігрів дзеркал, Кондиціонер, Клiмат контроль, Тонування скла, Омивач фар, Парктроник, Шкіряний салон, Підігрів сидінь, Мультируль, Ел. регулювання сидінь, Бортовий комп'ютер, Електропакет, Круїз контроль, Датчик дощу, Підсилювач керма.
Пригнаний з Німеччини Volkswagen Golf 1.6 МРІ 2005 року Розмитнений та сертифікований. Оригінальний Пробіг. Двигун працює добре , їде добре, Замінено масло з фільтрами Без ДТП. Вікна всі рідні. Включно з лобовим. Салон в гарному стані , Кожна кнопка працює, Гарна комплектація. Бортовий комп?ютер, Клімат контроль, Круїз контроль, 4 Склопідйомники, Підігрів заднього скла, Підігрів дзеркал, ESP, Електро регулювання дзеркал, Хороша музика По коробці без питань Сцеплення добре Машина гарному стані ! Можлива доставка по домовленості. Торг Присутній! Детальніше за телефоном !
Автомобіль в гарному стані. Всті питання по номеру телефону.
Поляк газ -бензин
Монжна під викуп. Авто в хорошому стані. Рем комплект зчеплення замінено, ГРМ замінено.
Продам власне авто 2005рік модельний (2006 виїхала з салону) 1.8 бензин в гарному стані, технічно обслужена, нюанси мінімальні авто кожного дня на ходу, в авто все що є все працює, кондиціонер, електро зеркала, склопідйомники, центральний замок, лінзована оптика, гарні титанові диски R16, на хорошій зимовій гумі, дійсна страховка, будь який вид переоформлення авто на дружині. Обмін тільки на шось 7-ми місне!!! Перекупів прохання не турбувати, торг біля машини.
продам ваз-21010 в хорошому стані технічно все працює двигун та коробка в ідеальному стані вкладень не потребує все обслужено, детальніше по телефону.
Продам авто ваз 2107 в хорошому стані, нічого робити не потрібно, газ вписаний, любий вид переоформлення, зимня резина по кругу
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?