Opel Zefira 1.9d 7 місний автомобіль, економний, рідний пробіг 282000, за детальною інформацією дзвоніть. Можливий торг!
Авто в очень хорошем состоянии .Ездили не часто , так как имеем другую рабочую .К продаже авто имеется новая зимняя резина .Поменяли дизайн фар , на новую модель .Машина для тех кто ищет надежный внедорожник , в любой местности проедет
Продам,або обміняю на мало літражне авто для жінки.
Авто в хорошому стані, 15000км назад зроблений кап ремонт двигуна, інші питання по телефону
Інжектор, зроблений капітальний ремонт двигуна в лютому 2024. Є незначні пошкодження кузова,( на фото видно). Зроблена ходова. Також є зимова резина
Автомобіль в комплектації Кросс , що передбачає підвищений кліренс, також мотор 1.2 12v на 78 кінських сил, що для цього авто більш ніж достатньо, також покращений салон,кондиціонер, 4 електропідіймачів скла, ел. регулювання дзеркал, на додачу два комплекти гуми, літо на дисках р17 BBS як на фото, зима р15 штамповки, 15 тис. км назад заміна гальм вдруге (спереду дискові гальма, позаду барабанні. Розхід по місту в середньому 6-7 літрів залежно від стилю водіння, змішаний 7-8. Присутній невеликий косметичний нюанс по кузову видно на фото. Загалом авто приємне в користуванні, доволі динамічне, зручний і місткий салон, обслуговується вчасно, заміна мастила кожні 8 тис.км. Від заміни до заміни мастила не їсть ні граму) Більше подробиць по телефону
Хороше сімейне авто, гаражне зберігання,продаж від власника, замінені масла,торг присутній біля авто, деталі за телефоном
автомобіль на ходу,пороги, дніще поварані, оброблені. Арки потребують не значних вкладень,мотор хороший не димить, масла не бере,ходова зроблена.салон доглянутий.газ 4 покоління. Їде як на бензині так і на газу.Загалом автомобіль не поганий,хороший торг на підкрас арок
Продам автомобіль в непоганому стані негнила стакани цілі по покрасці є нюанси а так сів поїхав газ бензин інжектор
Авто в хорошому стані доглянуте!! Авто практично в рідній фарбі, одна деталь фарбована косметично! Ніяких капіталовкладень не потребує, кондиціонер працює, є вебасто, два ключа, хороші шини!! Ходова не стукає, електроніка вся справна!! Всі інші деталі по телефону!!
Golf Plus 1.6 fsi дуже бодрий Пригнаний рік тому для себе, перший власний, обслуговувався вчасно. Детальніше за телефоном
Стан: сів і поїхав.
Продам або обміняю з моєю доплатою на новіше авто бажано на електро Авто дружини. Друге в сімʼї ( на авто після 2011 ). **********
на ходу. обслуговувався часто. мотор обслужений. нюанси по кузову
Повністю обслуговано Chevrolet Авео т200, не потребує вкладень. Машина в повному робочому стані, заводиться з пів оберту, гума нова. Салон не прокурений, кожна кнопочка працює, Кондиціонер, центральний замок, новий ГУР, двигун масло не бере, заміна вчасно, ГБО вписано в ТП, Газовий Редуктор перебраний (ремкомплект), форсунки нові, пороги мінялись, оброблено днище все повністю, є невеликі зауваження по косметиці, Не критично. Дір ніде немає. Сів і поїхав. На свої роки машина в доволі хорошому стані, тільки Переоформлення. продаж Не терміновий.... Невеликий торг!. Всі питання по телефону.
У зв'язку з покупкою іншого автомобіля, продам улюбленця. На ходу технічно обслужений. Нова олія, фільтри, прокладки, амортизатори, колодки, свічки, замінені дві котушки запалювання, антифриз. Вже стоїть зимова гума. У подарунок оригінальні литі диски із літньою гумою.
Авто в хорошому стані, не бите, не гниле, не крашене
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?