Продам прицеп в доброму стані
Авто в гарному стані. Пригнано з Австрії. По комплектації: датчик світла,датчик дощу, кондиціонер, дзеркало з авто затемненням, встановлено андроїд магнітному і камеру заднього виду.встановлено ГБО 4-того покоління,кузов в рідній фарбі(невеликий підкрас праве крило.)масло фільтра поміняні,авто вкладень не потребує сів поїхав.
ЗАЗ Славута | 1.3 бензин | Механічна | Передній привід Рік: 2005 Пробіг: 5 000 км Двигун: 1.3 бензин Коробка: Механічна Привід: Передній Салон: Сірий шкіряний Комплектація та переваги: - Комфортний сірий шкіряний салон - Обдув салону - Коректор фар Стан авто: -Технічно справний та доглянутий -Не потребує додаткових вкладень Фінансування та обмін: -Лізинг / кредит — зручні умови -Обмін на ваше авто (Trade-in) -Повний юридичний супровід Телефонуйте та домовляйтесь про тест-драйв!
Доброго дня! Авто в хорошому стані, вчасно сервісоване. Нещодавно була проведена заміна тормозних дисків та накладок , заміна масла. Авто в хорошому стані, надійне, комфортно, з хорошою комплектацією. Попрошу перекупив не турбувати з своїми дурацькими пропозиціями по типу "3000,3500" Єдиний мінус це косметичні вади передніх дверей та на крилі (є видно на фото) Торг біля авто
Продаю KIA Cerato 2005 року у хорошому стані. Спокійне, а головне економне авто для міста. Встановлено газ, тонована (в літо - топ). Є докатка, та дві шини на дисках додатково в комплекті. Присутні незначні питання по ЛКП, проте на їзду вони не впливають.
Авто знаходиться 10км від м.Рава-Руська. Потрібна перетяжка стелі(провисає). Авто на ходу.Торг присутній. Телефонуйте ********** Христина
Продам свою Ниву, з технічної сторони в майже ідеальному стані на її роки, пробіг до мотора рівно 100 тисяч, в коробці нещодавно мінялися всі підшипники, вилки, масло у всіх коробках-мостах - Liqui Moly. Гальмівна - ліквід моїл. Машина до КВІТНЯ завжди стоїть в гаражі, взимку не експлуатується. Гальма нові на всіх колесах, супорти, маточини, диски, колодки, шланги, ГТЦ. Стоїть прямоточний колектор Subaru sound, загорнутий у термострічку. Бічний вихлоп під пасажиром, банка від BMW. Каталізатор вирізано, мозги ще не прошив. Стоїть новий 100А генератор. Нова олива в моторі. Передні пружини Фобос зі змінним кроком, рульові ТРС Спорт. Спереду стоять нові льодові фари, так само є задні світлодіодні з біжучим поворотником, поки не поставив. Решітка Титан Урбан, бампери пофарбовані в чорний мат. Так само куплені бічні дзеркала єврозразка (не "лопухи"). У салоні стоять нові сидіння від Peugeot, подовжений важіль КПП, дводинарна магнітола з USB, CD, aux, Bluetooth. Так само до неї є пульт, наручний пульт, і камера заднього виду (не підключив). Диски r16, колеса ContiPremiumContact 2 205/70. Стоять фендери, неоригінал, місцями подряпані. Гази немає, і не було. Вініл знято, фарба потребує уваги, наскрізних дірок немає. Задній диван знятий, але є в наявності. Так само є фаркоп, теж знятий. Зараз машина стоїть у гаражі, з проблем - потрібно почистити систему охолодження, бажано поміняти правий кулак. Машина вже переоформлена, облік Запорізький.
Авто в хорошому стані вкладень не потребує, установлен газ но не вписан(сейчас это не обязательно), пару нюансів по лако-фарбовому, 6-ступка - їде бадьоро, ходова не стукає не гримить їде м'яко, великий багажник • датчик світла • датчик дощу • світло Bi-LED • підігрів сидінь, дзеркал, заднього скла • кондиціонер • машина обслужена, всі витратні матеріали замінені • у комплекті зимова гума на дисках З усіх питань телефонуйте в месенджери viber/whatsapp/telegram
Авто на ходу газ бензин.лед світло світить гарно передня резина майже нова після заміни масла двигун пройшов 2т км переоформлення через дію якщо по за зоною зв'язок на вайбер авто в смт Шишаки
ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ!!!!! Офіційний автомобіль, куплений у офіційного дилера.3.0.БЕНЗИН(газу ніколи не було).КЛІМАТ КОНТРОЛЬ.КРУЇЗ КОНТРОЛЬ.ЛЮК.ШКІРЯНИЙ САЛОН.ПОДІГРІВИ,ПАМ'ЯТЬ СИДЕНЬ.НАЙМАКСИМАЛЬНІША КОМПЛЕКТАЦІЯ.МАШИНА В ГАРНОМУ СТАНІ,ВЛОЖЕНЬ НЕ ПОТРЕБУЄ,НІЯКИХ,ПОЛНОЧНО ОБСЛУЖЕНА,ЗАМІНЕНО ВСІ РОЗХІДНИКИ,НОВИЙ АКУМУЛЯТОР,ДВИГУН ПРАЦЮЄ ЯК ГОДИННИК,АВТОМАТ ПРАЦЮЄ ІДЕАЛЬНО,ПО ХОДОВОЇ ЧАСТИНІ АВТОМОБІЛЯ СКАРГ НЕМАЄ НІЯКИХ,ОБСЛУЖЕНА.САЛОН АВТОМОБІЛЯ В ВІДЛИЧНОМУ СТАНІ,ВІДПОВІДАЄ ПРОБІГУ,БЕЗ ПОШКОДЖЕНЬ.ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ,МАШИНА ВІД ГОСПОДАРЯ,ПРОДАЖ З ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ НА НОВОГО ВЛАСНИКА,МАШИНОЮ БУДЕТЕ ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ,НЕ ПІДВОДИТЬ НІКОЛИ.МАШИНА ВІД ГОСПОДАРЯ,БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ. МОЖЛИВИЙ ПРОДАЖ В ЛІЗИНГ З МІНІМАЛЬНИМ ВНЕСКОМ 25 відсотків! Телефонуйте, відповім на всі питання!
Продам своє авто в хорошому стані,питання по тел.
Писать на Вайбер
Військовомо знижка
Продам свій автомобіль. Авто повністю обслуговуване,мастило заливалось Motul,заміна була кожні 8000км. В ходу дуже приємна та м?яка,є нюанс по задній двері,до торгу готовий!! Технічно все справно та ідеально працює. Багато чого було замінено та зроблено,замінені передні шарові опори,передні ричаги,передні пружини,задні тормозні колодки,опори передніх стойок,новий акумулятор. Лакофарбове покриття в ідеальному стані,іржі немає. Авто купувалося для себе на кожен день!! Сервісний ключ горить через тросик ручника,ціна питання від 500 до 1000 гривень.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?