До Вашої уваги надійний друг ,котрий не один раз рятував в складних ситуаціях . Рік випуску 2005 Перша реєстрація 25.11.2008 р .Я 3 власник автомобілю з кінця 2021 р. За термін експлуатації багато чого зроблено! Замінено : паливний насос в зборі повністю перебрана ходова ,замінені всі сайлентблоки ,пружини ,підшипники гранати і тд Тяги стабілізаторів Трос ручного тормозу з регуліровочною планкою Тормозні барабани Датчик ABS Крім цього замінено резистер пічки Замінено вентилятор охолодження з блоком керування,термостат з блоком. Замінено зчеплення (корзина ,диск та вижимний .) Мастило в КПП) Мастило ,рідини фільтри ,завжди мінялося по регламенту . Машина зроблена для себе в технічному стані вкладень не потребує . Нещодавно були зроблені зварювальні роботи (Слабкі місця фордів) :замінені задні арки та пороги на нові рем. комплекти , погрунтовані ,підготовлені для фарбування ,але це не впливає на роботу авто .Не фарбовано ,бо просто не вистачає часу .Днище ціле . Зауважень по роботі двигуна ,КПП,ходової не має Машина їде тихо ,сторонніх звуків немає . 2 ключі,центральний замок , сигналізація.Нещодавно замінено масло та масляний фільтр. Газ вписаний в техпаспорт. Продаж в зв'язку з купівлею нового автомобіля. Продаж з повним переоформленням ! телефон
Надійний автомобіль, в максимальній комплектації
Продам Toyota Aygo в хорошому стані. Економне та компактне авто, ідеально підходить для міста. Двигун працює справно, салон чистий та доглянутий. Авто комфортне, маневрене та недороге в обслуговуванні. Деталі за телефоном.
Всім доброго дня. Продам автомобіль DAEWOO LANOS 2005 року випуску. Авто в доглянуті стані. 1000 км тому була зроблена ГБЦ, змінені ремінь ГРМ, помпа і ролики також замінено мастило. В автомобілі встановлений Газ 4- го покоління, лед противотуманні фари, також встановлений біксенон. По комплектації є гур, кондиціонер, ABS.
Продам авто в непоганому стані. Економне. Перебране. Замінена рульова рейка на нову, генератор. Їздить дружина. Телефонувати на ватсап або вайбер. Рідко на мобільному зв'язку. Ціна остаточна без торгу. Авто непереоформляли з попереднього власника, контакти з ним є.
Ходова пересипана місяць тому, мотор не димить, кпп включаеться чітко, є нюанси по кузову. Всі моменти по авто розповім в любому месенджеру за номером телефону.
Усі питання по телефону телефонуйте, запитуйте.
Продам свою машину пригнану з Німеччини я другий господар у даного авто, в Німеччині була в одних руках куплена з салону, на максимальній комплектації Ghia стоїть прошивка stage1, авто їде бадьоро при цьому витрата палива все також продаю на 18 титанах з літньою гумою за всіма питаннями або додатковими фото пишіть або телефонуйте
Відмінний автомобіль у чудовому стані газ-бензин
Продам власний BMW E91, 2005 року. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, повністю на ходу, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, не димить, масла не бере Коробка переключає плавно, без ривків Ходова частина без сторонніх звуків Обслуговувалась вчасно Вся в рідній фарбі, два ключа.Тонована хорошою плівкою лобове атермалка, фари в бронеплівці, панорама працює. Можливий обмін.
Гольф 5,2005 року,бензин 1,4.Пригнаний з Німеччини,розмитнений у 2023 році.Авто їздило 1 рік по Україні(дівчина на роботу і назад)і 1 рік по Європі. ГРМ,фільтра,масла замінено. Відреставрована гальмівна система, Замінено пороги.Кондиціонер/пічка працюють,ремонтувалась до ідеалу електрика.Скло підйомники,підігрів дзеркал працюють.Салон збережений.Гарні чорні диски,нова зимова гума.Все працює справно,по ходовій все добре.Машиною будете задоволені багато років.
Авто пригнане з Німеччини Я другий власник в Україні ,6 ст.МКПП,2 л двигун FSI,зимова гума,+ літня .Перекупам прохання не турбувати. Або обмін на мотоцикл.
Продаю власне авто. Пробіг рідний, помилок немає, двигун сухий, працює рівно. Заміна масла кожні 8тис. км. Встановленне дороге якісне ГБО.
Авто в гарному стані як для своїх років Кожного дня на ходу Вкладень не потребує Рама в ідеальному стані Двигун працює без жодних зауважень
Авто повністю на ходу. Не битий, не фарбований. Безпека ціла. Всі кнопки працюють. Авто пригнане з Європи від першого власника. В Україні теж перший власник. Присутня сервісна книжка, 2 ключі. Все оригінальне. Авто не потребує вкладень. Зимова гума на дисках.
Перший власник в Україні. Друге авто в сім'ї. 7 повноцінних місць. Нове щеплнння, нова турбіна, новий насос гідропідсилювача. Повністю в рідній фарбі.
Авто в хорошому стані мультимедія з оригінальною системою навігації , автосвітло , двухзонний клімат контроль, кондиціонер заправлений працює , підігрів передніх сидінь , мультируль , задні парктроніки, кожаний салон , замінені масла фільтра , нові колодки по кругу , є нова зимня резина , незначні сліди використання машинка сів поїхав)
Продам Opel у хорошому стані. Авто доглянуте, їздило акуратно, вчасно обслуговувалось. Двигун працює рівно, без сторонніх звуків, тягне добре. Нещодавно замінена головка блоку циліндрів. Робилось для себе, не “на продаж”, тому мотор зараз у відмінному стані і не потребує вкладень. Ходова частина обслужена, їде м’яко. Салон чистий та охайний. Економне та надійне авто, ідеально підійде як на кожен день, так і для роботи.
газ-бензин. газ не вписаний 1 покоління. заміна масла була 6 тисяч км назат. капіталка двигуна робилась 35 тисяч після останього ремонту. м.Козелець
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?