Гольф 5,2005 року,бензин 1,4.Пригнаний з Німеччини,розмитнений у 2023 році.Авто їздило 1 рік по Україні(дівчина на роботу і назад)і 1 рік по Європі. ГРМ,фільтра,масла замінено. Відреставрована гальмівна система, Замінено пороги.Кондиціонер/пічка працюють,ремонтувалась до ідеалу електрика.Скло підйомники,підігрів дзеркал працюють.Салон збережений.Гарні чорні диски,нова зимова гума.Все працює справно,по ходовій все добре.Машиною будете задоволені багато років.
Авто пригнане з Німеччини Я другий власник в Україні ,6 ст.МКПП,2 л двигун FSI,зимова гума,+ літня .Перекупам прохання не турбувати. Або обмін на мотоцикл.
Продаю власне авто. Пробіг рідний, помилок немає, двигун сухий, працює рівно. Заміна масла кожні 8тис. км. Встановленне дороге якісне ГБО.
Авто в гарному стані як для своїх років Кожного дня на ходу Вкладень не потребує Рама в ідеальному стані Двигун працює без жодних зауважень
Авто повністю на ходу. Не битий, не фарбований. Безпека ціла. Всі кнопки працюють. Авто пригнане з Європи від першого власника. В Україні теж перший власник. Присутня сервісна книжка, 2 ключі. Все оригінальне. Авто не потребує вкладень. Зимова гума на дисках.
Перший власник в Україні. Друге авто в сім'ї. 7 повноцінних місць. Нове щеплнння, нова турбіна, новий насос гідропідсилювача. Повністю в рідній фарбі.
Авто в хорошому стані мультимедія з оригінальною системою навігації , автосвітло , двухзонний клімат контроль, кондиціонер заправлений працює , підігрів передніх сидінь , мультируль , задні парктроніки, кожаний салон , замінені масла фільтра , нові колодки по кругу , є нова зимня резина , незначні сліди використання машинка сів поїхав)
Продам Opel у хорошому стані. Авто доглянуте, їздило акуратно, вчасно обслуговувалось. Двигун працює рівно, без сторонніх звуків, тягне добре. Нещодавно замінена головка блоку циліндрів. Робилось для себе, не “на продаж”, тому мотор зараз у відмінному стані і не потребує вкладень. Ходова частина обслужена, їде м’яко. Салон чистий та охайний. Економне та надійне авто, ідеально підійде як на кожен день, так і для роботи.
газ-бензин. газ не вписаний 1 покоління. заміна масла була 6 тисяч км назат. капіталка двигуна робилась 35 тисяч після останього ремонту. м.Козелець
машинка в хорошому стані, нові передні стойки ,свічки накалу,масло,фільтра обмін енергії бус пас мінівен
Детальніше за телефоном. Не фарбована.
Продам вмісткий та економічний автомобіль.Авто повністю обслужене і додаткових вкладень не потребує.Більше детальної інформації за телефоном.
В гарному технічному стані,надійний і економний 1,9TDI. Двигун працює добре,рівно і тихо,коробка без питань,ходова зроблена,салон в доброму стані,ева коврики по всьому салону і багажнику,встановлена 2дін магнітола,яка підтримує кан шину,камера заднього виду,підігрів сидінь,зеркал,4 склопідіймача,круїз контроль. Тонована вкруг з лобовим. На 17 оригінальних легкосплавних Audi дисках. Має моменти по лкп,так як і всі пассати. Автомобілем володію більше двох років,ні разу не підводив. Адекватний торг біля автомобіля.
Продам Renault Clio, в непоганому станi, авто переоформить,я власник,гарний салон,авто в норм.
Авто в гарному стані, все працює. Масло замінюється вчасно.Є комплект зимньої гуми, використовувалась 2 місяці. Детальна інформація за телефоном
Продам, або обміняю. "Дев'ятка" має добрий стан. Встановлений газ 4го покоління вписаний в ТП, зимня гума на металевих дисках. 1.5 інжектор. Недоліки такі ж як і у усіх "Жигулів"- батьківщина. Обміняю на нерозмитнений кросовер, або повнопривідний універсал. Перевагу надаю АКП. Телефонувати доцільно з 20-00 до 22-00, пишіть на любий ресурс. Авто знаходиться у Чернігові.
Продам автомобиль по всем вопросам обращайтесь по телефону Ваатцап
Авто у відмінному стані, додаткових вкладень не вимагає ,все працює добре та без нарікань,кузов повністю в рідній фарбі ,всі питання по телефону ,торг!
Машина в хорошому стані.По кузові є деякі нюанси.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?