Продам машину в доброму стані (сів поїхав). Капіталовкладень не потребує. По кузову питань немає. Двигун працює добре, ходова в нормі, КПП 5-ступинева, газ 2-покоління вписаний. Комплект зимової ризики на дисках. Тільки переоформлення.
Відразу прошу перекупів та площадки не турбувати. Хочеться щоб дане авто потрапило в хороші руки!!! Авто 2005 року випуску, араб, пробіг рідний 239 тис. Встановлене ГБО. VIN на рамі читається без проблем. У 2025 році повністю обробив раму. Обслуговування авто проводилось вчасно. Повністю був перешитий салон, покриття підлоги теж замінено на нове! В машині не палили, доопрацювали головне світло, полірувались фари, світла в темну, дощову пору дня більш ніж достатньо. Встановлено дві секретки. В цілому питань не має, сіли і поїхали. PS За два роки експлуатації ні разу не підвів!
Усі питання по Viber WhatsApp Telegram тільки дзвінки.
Шевроле Авео т200 Рік випуску 2005 Бензин Об'єм 1500 Куплено в салоні. Один власник. Пробіг 294 тис.км На 210000 робився капремонт двигуна, щеплення, коробки передач Виглядає як на фото. На ходу Переоформлення обов'язкове. Можливий розумний торг
Продам або обміняю Deo Lanos 1.5 з гбо,гбо вписане в тех.паспорт,балон на 40л,машина в чудовому стані,в наявності запаска,авто повністю обслужене. Двигун працює відмінно, як на газу так і на бензині,мало не бере. Коробка перемикає чудово.Підвіска не гремить,електроніка працює вся,кожна кнопочка працює. Любий вид переоформлення.
Продам пасат машина в чудовому технічному стані обслужена повністю від А до Я один нюанс машина 2005 року місцями по вздувалася краска так більше немає ніяких нюансів дверні карти перешиті руль перешитий подлокотнік перешитий ручка кпп перешита фари перипаковані світло бомба машину робив для себе причина продажу виїжджаю за кордон мотор 1.8 турбо
Газ бензин,авто по варене,фарбоване,на ходу їздить щодня ,не гниле
Продам ВАЗ 21099, двигун 1.5, пробіг 252 тис. км. Стан хороший, автомобіль на ходу, технічно справний. Надійний! Сів і поїхав! Документи в порядку. Ціна продажу 1200$. Посередників, прошу не турбувати. Деталі за телефоном
Продам дуже гарну ВАЗ 2110 в дуже гідному стані, вкладень не потребує. Мотор капіталився, так само як і коробка. Нове зчеплення і так далі. Газ 4 покоління, сигналізація, LED туманки, LED лампи в коло, приємний вихлоп і багато іншого. На машину грошей не шкодували. Реальному покупцеві реальний торг, так само цікавий обмін.
свое авто, другий власник, переоформлення,шумлене, кузов цілий, поляк, газ вписаний 4,дотяжки, кондиціонер
Продам авто Славута 2005 року. Авто повністю на ходу. Двигун інжектор. Є моменти по кузову. Чистий салон, магнітола. Знаходиться у Києві. Адекватний торг присутній.
Терміновий продаж! 1.9 tdi Коробка - 6 ступка! Стан як на фото! Немає задньої передачі! Авто на Українській реєстрації! Авто на ходу! 1 - власник!
Машина технічно повністю справна. Масла не бере зовсім. Витрата газу при змішаному циклі 8 літрів. 03.09.2025 зробив ТО с заміною масла, антифрізу з промивкою радіатора і всієї системи охолодження, с заміною по ходовій всього що було необхідно. На 180 тис. замінена зчеплення, на 200 тис. ремонт головки, заміна ремня грм з роликами і помпою, на 220 тис. заміна амортизаторів, тормозних дисків і барабанів, глушника, заміна порогів. Недоліки: іржа по низу дверей і на колісних арках. Я другий власник з 2014 року.
Продам AVEO. Переварені задні ланжерони, передній правий та задній лівий стакан. ДВС откапіталений в 2023, масла не бере. Невеликий торг.
на запчастини, або під реставрацію
Миру всім. Продаю жвавого коника. По ходовій зроблено все. Весною. Ще нічого не вилізло, не гримає, не стукає. До двигуна і коробки питань немає. на 200 тис замінено ГРМ і все що біля нього. Щойно (на 220 тис.) поміняв масло. Масло 30w5 і не бере від заміни до заміни. Кузов: судячи з усього був в зад туцьнутий )) я такий взяв колись і мені воно не заважало взагалі, тому я до того і не пхався. Щодо обміну: може бути недорогий кросовер, мінівен чи бус до 8 пас. Краще телефонуйте. Машинка надійна, маневрова, дешева в ремонті і кайфова в керуванні як по місту, так і недалеко по примісту (Київ, Краків). А от мотнутись на схід і назад на одному диханні троха за складно, принаймні мої особисті відчуття. Усім вдалих торгів, обмінів і здійснення мрій. Дзвоніть, пишіть, надсилайте переводи)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?