Автомобіль у гарному стані на свої роки.
В даний час авто знаходиться в Німеччині біля Карлсруе. Останній ТО проводився 2 роки тому в Україні. Поточні неофіційні огляди проводяться регулярно (в зв?язку з наявністю у швагра підйомника для авто) Так місяць тому була замінена зламана пружина амортизатора спереду справа. ( на оригінальну пружину від автомобіля-донора) Також було замінено передній бампер через тріщину пластмаси на оригінальний від ав.донора. На ньому є в наявності пара коцок від дрібних камінців , загалом по кузову є сліди використання, особливо біля ручок дверей, які мені пропонували заполірувати, але я не бачив у тому необхідності. В подальшому потрібно буде замінити телескопічні тримачі задніьої дверки , оскільки взимку при наявності снігу вони працюють недостатньо. Авто продаю через зміну законодавства Німеччини про користуваня автомобілями з українським номером і необхідністю перереєстрації. В наявності додатковий комплект коліс (сталеві диски + зимова тількино куплена гума) абсолютно нове запасне колесо (не запаска докатка , а - повноцінне колесо, диск сталевий, гума нова. Нещодавно був куплений комплект легкосплавних нових дисків і комплект нової літньої гуми, якими і оснащено автомобіль наразі. Салон авто практично як новий через використання комплекту чохлів сидінь з перших днів покупки моєї Окташки. Оскільки водій є художником за фахом , автівка не використовувалася надміру по навантаженню, а пробіг є повністю реальним. Покупцеві бажаю вдалого подальшого користування . Міняйте оливу з фільтром не пізніше 10 тис км і щасти Вам!(до речі, ще один новий фільтр є багажнику…) PS: Кузов автівки лужений, іржі по кузову немає.
Авто тільки пригнане з Німеччини
Всі деталі по телефону
Автомобіль на ходу. Їздить щотижня. Купувався у 2025 році для навчання водінню. Стан на фото. З того що потрібно змінити насамперед: передні підшипники маточини, гальмівні диски і передні колодки. Всі питання по телефону.
мотор після ремонту, 1.5 інжектор ,коробка не вибиває ,музика присутня хороший стан
Технічно справний, обслуговування вчасно, все працює, економне авто не дивлячись на такий об'єм. Обмін до розгляду.
Автомобіль на впевненому ходу. Двигун масла не бере. Ходова в нормі. Авто на легкосплавних дисках на зимовій гумі. Стоїть новий акумулятор. По кузову присутня корозія. В наявності 2 ключі. Центральний замок з пультом дистанційного керування. Магнітола Kenwood з акустикою Magnat. Газ ніколи не стояв. Будь який вид переоформлення.
У хорошому стані ходова частина вся нова гума нова страховка техогляд.
Мотоцикл обслуговування не потребує сів поїхав самий надійний і без головняків На перших фото уже стоїть друге тюняче сидіння и вітрове скло
Продам Mercedes-Benz Sprinter 313, 2.2 дизель, вантажний, високий, середньної бази. Двигун, коробка та ходова частина працює без нарікань. Вінкод читається, кузов зовні фарбувався, днище та арки належно оброблено. Вкладень не потребує.
Технічно справна ,на ходу !
Авто в хорошому стані, все працює
Хороший та надійний кросовер. Повністю на ходу, обслужений. За більш детальною інформацію звертайтеся за номером телефону.
Авто в хорошому,збереженому стані,технічно та візуально питань немає Все що робив та про авто розповім по телефону.
Без ДТП, хороший стан, шкіра, підігрів сидінь, кондиціонер, люк, пам'ять сидінь, ксенон, витрата 5-7, дуже економна машина, торг, обмін.ровідомлення в вайбер або вотцап. на обмін 4200 .
Всі питання по телефону. Можливий обмін на кросовер на автоматі.
Авто в доброму стані , замінені ремінь ГРМ , помпа і ремінь генератора. Гарна гума . Авто в заводському виконанні , без "тюнінгів" , з нерідного тільки кермо. Газ не стояв.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?