Продам автобус Богдан А-145 на 40 сидячих місць. Один власник, рідний пробіг 290 тис. Автобус в гарному стані, використовувався на підприємстві. На дальніх маршрутах не використовувався тому і пробіг малий. Двигун працює відмінно, об?єм 7.1, стоїть нова резина КАМА. Із недоліків відсутнє заднє скло. Деталі по телефону. Якщо потрібно скину більше фото і відео.
Авто у доброму стані є гбо не вписане в тп резина зимова (пробіг приблизно 5тис ) є тріщина на лобовому склі авто повністю крашене та невдало покрите лаком (шершава поверхня) не димить,масло не бере не гнила кузов оброблений(корейський) тільки з переоформленням! т
Продам свій Opel Astra G 2005 року Авто повністю технічно справно Замінені всі розхідники Масло виключно Motul Розхід маленький, встановлено газ STAG все відрегульовано Диски літо 215/45/17 Volk TE37 Диски зима 195/65/15 Оригінал Opel Власник один, куплена була в салоні Підвіска Bilstein/Irmchser Передні фари лінзовані LED лампи, є ще рідний ксенон, ангельські глазки Будь-які перевірки, авто на своі роки дуже гарне Питання в месенжери за телефоном, тільки повідомлення. На дзвінки не відповідаю. Продаж не терміновий Ціна на літніх дисках 4900$ Ціна на зимових дисках 4400$
Продажа не срочная от машины не избавляюсь. Продам Двенашку Ціна 2400 $ без торга . Документи повний порядок ). Газ євро-4, вписаний в техпаспорт, нова гума зима , на нові диски залізні, новий АКБ, нова магнітола, по коробці все добре, ходову робити не треба. По кузову варити і красити не потребується. Скло рідне. Була заміна термостата і патрубків, свіжий антифриз, була заміна фільтрів на газу. Всі питання по тел.
Продаю власне авто в ідеальному технічному стані, ніяких капіталовкладень не потребує. Сам - механік, грошей на авто не шкодував, ГРМ мінявся 7000км назад, масло - 1000км назад, щойно відреставрував турбіну, вся ходова зроблена, все працює. Є моменти по кузову. Багато зроблено по авто: Вихлоп - пряма траса на 55трубі. Тонування - якісне, тонував рік назад дав 300 $ Фари - вставляв лінзи ще 500$ Диски - поставив R18 225\40 Японія - 500$ Машина вартує уваги. Гарна комплектація: датчик світла, датчик дощу, борткомп'ютер, склопідйомники, комбінований салон(чистий, не прокурений), мультикермо. Більш детально розкажу по телефону, хто зацікавлений. Готовий до будь-яких перевірок. Площатки та перекупи прохання не турбувати, невеликий торг біля авто на каву. Музика не входить у вартість авто!
Magyar SR34SD. Харчова цистерна. Відмінний технічний стан. Теромос. Можливість розвантаження тиском повітря. Працює за кордон. Документи в наявності. Три секції: 11500-8000-13500. Три окремі крани, на суцільний злив. Секції цілі, не варені. Тара 7.300. Торг.
Зроблено ТО двигуну та коробки Замінено патрубки антифризу Замінено пневмабалони Замінено компрессор підвіски
Авто купувалось для себе, пройшло повне тех. обслуговування, вкладень не потребує, на абсолютно новій зимовій резині. Зараз виникла потреба в ще більші машині, ніж є ця, тому продаю. Розгляну обмін на бус. За потреби зроблю відео, можливий огляд по відеодзвінку.
Автомобіль у хорошому стані, вкладень не потребує. Сів поїхав. Салон чистий, не прокурений. Нові чохли. Все мінялося вчасно. Віддам комплект літньої резини. Я власниця. Будь-яке переоформлення.
Авто в чудовому стані,без корозій та гнилі. 👍
Продам автомобіль у нормальному стані за свої гроші, двигун працює без сторонніх звуків, КПП не вибиває, ходова в порядку, гідропідсилювач працює, музика сигналізація, документи в порядку. Ціна 3350 $ сів і поїхав. Дивитися Черкаси район сади
машина повністю народу,не гнила,с переду нова резина,заду пройшла тільки сезон,добрий акумулятор,печка працюе,треба передивитись ходову!газ вписані і працює!
Автомобіль в доброму стані. Економний. Небитий
технічно без зауважень, все вчасно обслуговував пройдене велике ТО на кругленьку суму, маю чеки два комплекти гуми з титановими дисками та дорогою гумою новий акумулятор та багато іншого можлива доставка(за ваш рахунок) у користуванні більше трьох років автомобілем будете задоволені! торг біля авто
Продам хороший та доглянутий автомобіль. Машина жива вся в рідній фарбі,по техніці все супер без нарікань,по кузову є моменти не критичні на це буде торг. Ходовка гарна не гримить не стукає,мотор коробка все працює на відмінно(масла не бере) Додається комплект зимових шин(від?їздили лише сезон. Дзвоніть пишіть(якщо не відповідаю на вайбер). Всім гарних покупок.
Авто в робочому стані, володію 3 рік, 2,5 газ - бензин(4го пок) на автоматі(гідротрансформатор-4 ступка), повн й привід-має 3 положення, шкіряний салон, панорама, підігрів сидіннь, зеркал та заднього скла, електро привід зеркал та передніх сидінь, салон просторий, багажник вмісткий, задні сідушки склвдаються в ріний пол, кожна кнопка працює, круіз, шкіряне кермо, авто має релінги зі світлом, протитуманки, дуги,! ТО ДВИГУНА ЗРОБЛЕНО 1 МІС ТОМУ, УСІ РІДИНИ ЗАМІНЕНІ, було замінено прокладку ББЦ, цеп, замінені свічки, катушки запалювання, замінені фрикциони в АКПП та заміна фільтра, масла, акум новий-74 Аh, замінено релє стартера! По кузові страдають задні арки (продаються рем комп) руки не дойшли щоб зробити, передні крила пластикові, по дну проблем не має!колодки вкруг замінені,, проведено то супортів, заміна поршнів супорта та гальмівноі рідини. Авто має шорошу прохідність! Більш детально по тел!
Авто в гарному стані,Т.О проводилось по регламенту,приганялось під себе в одних руках на Україні,все працює,без нарікань більш детальніше про авто розповім по телефону
Микола Розповім детальніше по телефону Можливий обмін за ціною 3000$
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?