Один власник. Авто працює «в сім’ї». Пороги поварені. Авто сів і поїхав. 9 місць. Категорія В
Автомобиль на ходу,сел и поехал.В комплекте 2 ключа.В подарок комплект зимней резины.Прошу звонить и писать мне на вайбер или телеграмм.
Продам Пассат, Двигатель в отличном состоянии, Коробка идеальная, не пинает не дёргаться. Новое сцепление поставил 2 месяца назад, по технической части машина в хорошем состоянии. Машина после покраски, состояние хорошее. Торг уместен но в разумных пределах. Машина не разу не подводила. Расход топлива трасса 4.5л, город 5.5л. Я второй владелец. Переоформление. Кому дорого можете не звонить, торг минимальный.
Авто в гарному стані
Машинка на повному ходу, моторчик робить гарно та справно,ходова тримається добре,по кузову дно варилося та оброблялося,із документами порядок можливе переоформлення. Машина 19 років в одних руках. Всім миру!!!
Продам Ауді а4 в гарному збереженому стані , технічно машина справна , є невеликі нюанси по кузову . Мотор працює рівно , не димить , масло не бере , ходова перебрана. Продаж не терміновий , адекватний торг біля машини .
Пробіг 1 040 000 км оригінальний! Двигун 280 к.с., обєм 6л, працює ідеально, масло не бере 100%! Коробка 6 ст з половинками та ретардою, передачі всі є, не вибивають! Задній міст швидкісний! Рама без тріщин. Кондиціонер працює. Присутня автономка. Встановлена нова лебідка 8т. Розміри платформи 7×2.55 m. При потребі платформа вирівнюється гідроциліндрами та фіксується. Дозволена маса для перевозки 7.5 тон. Шини r 19 зношені на 50%. Тахо, рація працює.
Авто в доброму стані! Сів-поїхав! На своїх 20 років авто не виглядає! Є сліди користування але можна виправити!Доглянуте,напахане та чисте!На гарних титанах з хорошою резиною!Переварувались пороги,фарбувалось по кругу! На авто їздила дружина,не прокурене! Питання по тел.! Торг буде!
? Opel Vectra C ? 4500$ (торг) ? Луцьк 1.8 бензин, механіка Пробіг: 214 тис. км ? Перша реєстрація в Україні Авто в хорошому стані, доглянуте. Все обслуговувалося вчасно. ?? Двигун працює відмінно ?? Коробка без нарікань Продаю у зв?язку з тим, що працюю за кордоном. Телеграм -
Продам авто 2005 року випуску, авто в бойовому стані. Є записи що робилось, Замінено багато чого, чудовий розхід та непогана динаміка як на свій мотор. Виглядає стильно, найбільший плюс високий кліренс є передні скло підйомники. Та чудове світло. Більше деталей за телефоном
Авто на ходу, є незначні сліди експлуатації, гарна комплектація, зимова нова гума.
Надійний автомобіль . Пройдено Т/О. Обслуговування на офіційному сервісі. Не потребує вкладень. Причина продажу чи обміну- потрібно авто з автоматом.
Один власник, рідний пробіг. Титанові діски на літній гумі. Поляк. Не фарбована.
Машина в ідеальному стані всі стекла рідні самий надійний мотор М 57 . 3.0 диз оптика на лінзах салон ідеальний електро сидіння комфорт масла фільтра все замінено в коробці також турбіна після реставрації новий акумулятор сів і поїхав 1 власник на Україні загнана в 2022 році. Ціна 8700 тис Дол обмін дорожче можна приорірет електромобіль або на Бмв Х 5 Шкода А 5. Пробіг 300 тис є підтвердження сервісна книга люба перевірка за ваш рахунок
Фольксваген Поло 2005 року. Двигун 1.2 бензин 64 к.с. Розхід 5-6 л. Пригнана з Германії. Комплектація: Імобілайзер, 2 дін магнітола, руль регулюється по висоті та вильоту, передні і задні склопідйомники, підігрів дзеркал, кондиціонер, ABS. Тоноване скло. Ходова в гарному стані, збита не гримить не стукає. Хороші чохли на сидіннях. Є оригінальні Килимки зверху поклав ще резинові. По кузову присутні сліди використання. Телефонуйте все розкажу. Реальному покупцю Торг біля авто. Тел
Тел, Світлана
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?