Продам власне авто. Зроблена вся ходова частина, поміняні форсунки, фари поміняні світять ідеально, є деталі по кузову незначна царапина з правої бокової сторони, від попереднього власника є з правої сторони біля фари вмʼятина. Можливий мінімальний торг біля капота ! Готова до перевірки авто!
Авто на свій вік в хорошому стані, не гнила, дно пороги цілі, варити красити непотрібно, мотор працює гарно, не димить не сапунить, ходова не гримить, салон збережений, електрика справна, є газ 4 покоління, присутня діюча страховка, нова резина, з документами порядок, любий вид переоформлення, торг біля авто, всім добра.
Авто в гарному стані. Зробили нещодавно капремонт, плюс мінялись пороги. Робили як для себе.
продам авто ZX admiral, рамний повнопривідний , з роздаткою на три положення, кпп 5ти ступка. Потрібно замінити лобове скло і гофру вохлопної , стоїть майже рік без діла. реальному покупцю торг.
Офіційно куплене авто в автосалоні. гарний стан без вкладень.Другий власник .Не фарбована .Технічно на відмінно всі рідини замінені.
Продам своє авто, в сім'ї близько двох років. За цей час наїздили 21 тис.км. - в подорожі, на роботу або відпочинок, завжди на ньому. Обслуговувалась кожні 6,5 тис., папери є. Останнє ТО було 1300 км. назад. Ходова в хорошому стані, міняв завжди що потребувалось, у майбутнього власника проблем не буде довго. Технічно глобальних вкладень взагалі не потребувало, також не потребує, все працює ідеально і без питань. Стан салону та кузова хороший, одне полірування було одразу при покупці і кожні 5 місяців покривався керамікою. За час володіння завжди приділяв йому увагу, залишаються тільки позитивні та теплі емоції. Надійний, динамічний, комфортний, красивий. Решта питань по телефону, буду дуже радий відповісти на них і поділитися всім. Хороший торг у капота!
Продам своє авто в гарному стані. Додатковим вкладень не потребує . Перекупам прохання не турбувати
автомобіль в доброму технічному стані, не скручений пробіг! все працює, готовий до далеких поїздок, до ходової та двигуна і КПП питань немає.
Авто у відмінному стані. Газ/бензин. Витрата 8л/100км місто. Не потребує ремонту. Гаражне зберігання.
Продам напівпричіп Schmitz cargobull, 2005р.в.. Пригнаний та зареєстрований в 2013р. Холодильна установка carrier vector 1850 обслужена повністю. Дискові гальма,осі saf, супорта відреставровані на координатному станку. Експлуатація виключно по країнах Європи.
Авто гарному стані сів поїхав
Авто варте уваги Все працює По ходовій і мотору зауважень нема Замінені ланцюги,Вальватронік І перебрата вся ходова Всі решта деталі по телефону **********
Продам Volkswagen Touran , є деякі нюанси по кузову , за детальною інформацією звертайтесь у особисті
деталі за телефоном
Продаю нашу сімейну "капсулу часу". Машина з прозорою історією, в одних руках з моменту покупки в автосалоні! Автомобіль випущений наприкінці 2005 року, але перша реєстрація та початок експлуатації — вересень 2008 року. Звідки такий пробіг (79 500 км)? Машиною володів мій дідусь, їздив дуже мало. Потім авто перейшло моїй мамі, вона вчилася їздити, але зрозуміла, що кермування — це не її. Тому останній час машина майже не використовується і просто чекає на нового власника. Пробіг 100% реальний, будь-які перевірки це підтвердять. ТЕХНІЧНИЙ СТАН: Двигун: Працює ідеально, заводиться з пів оберту. Дуже економний (місто — до 8 л, траса — 5 л). Машина взута у нову зимову гуму преміум-класу Dunlop. Купували зовсім нещодавно, свіжа, з відмінним протектором. Це не просто "якась гума", а ваша безпека та комфорт узимку. Літнього комплекту немає. САЛОН: Стан майже нової машини. Кермо, сидіння та педалі не затерті, в авто ніколи не палили. Є передні електросклопідйомники і кондиціонер. Все працює. КУЗОВ: Машина в рідній фарбі, без жодного ДТП. Оскільки вона стоїть на вулиці, а не в гаражі, є природні сліди часу. Також, оскільки мама вчилася їздити, є косметичні "нюанси": подряпини на бамперах та дверях, є замини на порогах (все видно на фото). Спеціально нічого не фарбували, щоб ви бачили реальний стан металу. Пошкодження суто косметичні, на надійність та швидкість не впливають. Продаж від власника, тільки з повним переоформленням. Торг присутній, але тільки аргументований біля авто. Прохання до перекупів не турбувати, продаємо неспішно в хороші руки.
машина в гарному стані люк кондиціонер два ключа камера заднього виду перереєстрація 2005 року 1.6 газ бензин миханика ********** або пишіть на вайбер
Skoda Fabia 2005, хетчбек, 1.2 газ/бензин. Авто на ходу. Були покрашені водійські двері та трохи лопнувший передній бампер. Технічно справна та обслужена
всі питання по телефону коробка від ланоса ходова перебрана торг присутній
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?