Гарне сімейне авто. Доглянутий стан. Не скручений пробіг. Є задній диван. Всі деталі розповім.
Мерседес R 320 Пошкоджений ні В ідеальному стані Рік 2006 Мотор Дизель 3.0 Пробіг 261450км ОРИГІНАЛ!! Ціна 10000 на Обмін 12000
продам авто в хорошому стані
Продається автомобіль мазда 2 в хорошому стані,двигун після капремонту проїхав 6 т, ходова частина перебралася,грм,масло,фільтра замінені,по кузову є незначні нюанси,+ постава пневмобалони на зад і замінив тормозні колодки.
Автомобіль в задовільному стані, пройшов велике ТО. Замінено масло в моторі та в коробці, замінено ремні ролик помпу, замінено фільтра, замінено антифриз, замінено гальмівну жидкість, замінено свічки, було замінено щеплення, ходова частина перебрана в чудовому стані не гримить не стукає. Два ключі.
Продам авто, всі деталі в повідомленнях або за телефоном
всi питання за телефоном автiвка вiд власника у Миколаiвi.
Жигуль.. є..-- ,,Жигуль,,. їздить.. все працює ..гума майже нова.. ксенон.. газ.. тонування.. можно писать на Вайбер
Ринкова вартість даного авто з таким пробігом 5000 доларів, але враховуючи дуже незначні дефекти, продаю за 4500 Авто, окрім дефектів на фото, в ідеальному стані, стоїть зимова резина Пробіг 185 тис, двигун 1,6, 2005 рік, бензин
Yamaha Fazer 600 , без пробігу по Україні. Не фарбований, 3 рідні ключі, комплект документів, заводський набір інструментів. Пройшов підготовку і обслуговування: замінено мастило в двигуні Motul 7100, фільтр повітряний і масляний, свічки Ngk, акумулятор Exide, тормозна рідина Motul, антифриз Motul, в вилці масло Motul 10w сальніки+пильніки AllBalls… все останнє близьке до нового . По бажанню скинемо відео огляд, при необхідності доставка під двері , дивіться інші наші оголошення
Технічно все добре. Сів і їдеш. Мотор зроблений минулого року. По ходовій перед перебраний. Газ 4 покоління , вписано в тех паспорт. По документах порядок, переоформляється. Лобове ціле. Куліса нова. По електриці все працює. Є сигналізація та центральний замок, все робоче. Пороги бажають бути кращими, тай по косметиці, така як є. Загалом їздова машина! Запаска, ключ , домкрат , аптечка, все в наявності. Ціна вказана враховуючи вік та стан авто.
Авто дружини. Користувалася три роки. Продаємо по причині придбання нового авто. Автомобіль технічно без жодних зауважень. Працює все відмінно. Завжди вчасно обслуговували, так як часто їздили на далекі відстані. Двигун працює ідеально, масло не споживає. Коробка працює відмінно. По ходовій частині все обслужено, жодних проблем немає. Встановлено нові гальмівні диски і колодки по колу. Мастило замінювали кожні 8 тис.км. Кузов без гнилі, без іржі, виглядає дуже добре. Нова зимня гума. Два ключі. З документами повний порядок.
Продам авто в хорошому стані. Є комплект зимової гуми. Ходова частина, коробка передач та двигун обслужені, вкладень не потребують. Автомобіль без ДТП. Деталі за телефоном.
Гарний стан Газ/бензин Газ 4 покоління Встановлена хороша музика Антикор порогів та арок Хороше світло - все перероблено на діодні лампи включаючи салон автомобіля По машині багато чого робилося Нові тормозні шланги та трубки Новий модуль запалювання, свічки, високовольтні провода Нові паливні трубки до капоту Нова куліса переключення передач Відреставрований генератор Замінені всі ролики ремня грм і помпа Також нові ролики ремня генератора Масло мінялося кожні 5000км Масло в коробці також замінювалось 3000км назад Нові сальники приводів, гранати, та передні підшипники Замінені задні сайленблоки ричагів Решта питань по телефону
Авто обслужене до мене і мною Що робив я: підфарбоване де були рижики, поліроване і покрите керамікою зробив світло ближнє дальнє туманки перешив передні крісла, тонована Компресор клімата механізм двірників Обслуговувався двигун масла фільтри сальники Ходова До мене міняли ГРМ орієнтовно на 270т.км Робили рульову міняли акумулятори По машині можна найти нюанси хто хоче найти але в загальному машина в дуже хорошому стані сів і поїхав Кому цікаво екологія є і вирізана пневма Є без ключовий доступ Камера заднього паркування і великий дисплей Багажник відкривається з кнопки Заводиться в -20 як годинник
Свій . Підготовлений мною . Зроблений - від а до я . Після кап ремонту 27годин . Підвіска зроблена 2 години назад . Дуже драйвовий мотик . На задньому колесі 3/4 передача піднімається Гальма стоять такі які мають бути . Брейкинг 14 перед .300у.е Брембо 16 зад . 200у.е Колеса gp. ********** Ланцюг новий . Гальмівний диск брейкинг 320мм 300у.е З обліку знімаю . Стоїть на мені .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?