Продається власний автомобіль, повністю обслужений, технічний стан не потребуе вкладень, салон світлий, охайний.
Продам Suzuki 650 sv. Двигун V-twin. 2005 р/в. 47500 км Клапана відрегульовані 500 км назад ( в тому році). Нейкед кругла фара лінза. Прямоток - гарний глухий але басистий звук. Гаражне зберігання. Переоформлення Олександр
ГАЗ 4ПОКОЛІННЯ!!! ДУЖЕ ЕКОНОМНЕ !!!Авто в доглянутому стані як технічно так і візуально. По двигуну, коробці, ходовій питань нема. Їде на газу і на бензині. Газ 4 покоління, вписаний в техпаспорт. По.кузову є мінімальні підкраси ( на фото). Пороги, днище без питань. Хороша резина. Документи в порядку.Термінових вкладень непотребує ! Деталі за телефоном. !!!
Авто приганялося для себе, не фарбоване, було замінено цеп на 175 тис км. Масло заміна кожні 6тис км. Авто в хорошому стані детальна інформація за телефоном
Салон, мотор, коробка, в хорошому стані заводиться з півоберта З усіх питань дзвоніть або пишіть сюди
Продам власне авто. Дуже гарний варіант. Зроблена вся підвіска, технічно повністю справне.
Автомобіль в задовільному стані як на свої роки!! Звичайний найнадійніший двигун 1.6 МРІ!! Встановлено ГБО 4 покоління!!! Стан авто як на фото!! Ціна адекватна!! Будь яке переоформлення!!! Автосалони і площадки прохання не турбувати!!!
Продам Vw Golf 5 2005 у хорошому стані, пригонявся під себе, перший господар в Україні, двигун 1.6 mpi масло не їсть, масляні фільтри замінені, кондей заправлений, за комплектацією 2 зонний клімат контроль, передні підігріви сидінь, повний електро пакет, омивач фар, салон в ідеальному стані, по машині багато чого робилося, реальному покупцеві торг біля капота.
Я на службі , будь ласка писати тільки на вайбер ! відповідь дам по вечорам , авто в Чернівцях є людина і покаже ... Середній стан - кузов салон . мотор і ходова супер ( ходова зроблена 400у.е. )
Продам свій GX 470. Без ДТП. Днище, рама, пороги та лакофарбове покриття у чудовому стані, варити та фарбувати нічого не потрібно. 7 місць. ГБО 4. Клімат працює. АКПП без питань. Пневмопідвіска працює. Додатково зроблено антихром. Є момент по технічній частині. Машина на ходу. Усі питання по телефону.
Авто в робочому стані їзде кожен день. Дуже багато чого зроблено по авто, але є ще до чого прикласти руки. Дуже гарне сімейне авто. Детальніша інформація за телефоном.
Авто у гарному стані
Авто на ходу. Усі деталі за номером телнфону.
Продам Део Сенс у хорошому робочому стані! У 2025 році був зроблений повний капремонт кузова, двс, кпп та ходової. Новий газовий редуктор витрата газу 10л у міському режимі. Стоять 15 диски. Світло біксенон! По машині зроблено багато! Прохання дзвонити за цим номером ********** (66) 506 45 39, оскільки продає дядько, я по ній розповісти не можу, а він не розбирається як виставити оголошення))), тут не відповідаю!!!
Продаємо своє авто в хорошому технічному стані. Двигун 2.0 дизель працює рівно, без нарікань. Машина їде добре, мотор працює рівно. Авто обслуговувалось вчасно, всі розхідники замінювались по регламенту. Поломок немає, вкладень не потребує. Салон охайний. Є запасне колесо. Можливий розумний торг біля авто.
Фольксваген пасат 2005 року, коробка автомат, Нова літня резина,новий акумулятор, Нова магнітола, нове лобове скло,підігрів передніх сидінь,клімат контроль,круїз контроль,підігрів лобового скла,датчик дощу,датчик світла,комбінований салон,,робилася голова двигуна,новий паливний насос,зроблена вихлопна система,заміна рем.комплект АКПП, є питання по кузову.Торг.За додаткову плату є до нього зимня майже Нова гума 16R
Авто від власника, не готувалась на продажу. Є незначні нюанси по кузову та лкп. По ходові частинні питань не має, з переду стоять проставки, збільшений кліренс. Було замінено грм, масла і фільтра, гофра від випускного колектора, замінені резинки під впускним колектором, промита заслінка, генератор. Авто на зимові гумі, є повнорозмірна запаска. Деталі за телефоном.
Авто обслужене і готове до експлуатації. Всі питання по тел.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?