Продам своє авто в чудовому стані, вкладень не потребує. Нове щеплення, сигналізація з автозапуском. Повідомлення не читаю, дзвоніть
Хороший,компактний автомобіль ,але водночас дуже місткий , дуже економний,нова зимова резина ,за додатковою інформацією звертайтесь за тел.
Продам свій автомобіль, в гарному стані. По кузову корозії, рижиків , гнилі немає. Є невеликі нюанси по бамперу , трохи тріснуто внизу. Повне переоформлення. Всі питання по телефону
Обмен на дача логан
два передні склопідйомники, два ключі з двосторонньою сигналізацією, два комплекти килимків зима, літо, зимова гума, встановлений газ (не вписаний), г/р, бортовий комп'ютер, домкрат, трос, вогнегасник, аптечка, все в комплекті, запаска, є моменти по кузову, їздив літня людина.
Авто в хорошому стані, подробиці за номером або в вайбері.
Авто в чудовому технічному стані, авто не фарбувалось, в 2025 році пригнана з Європи.
машина з 2013 року в одних руках, за останній рік поміняли: тормозні колодки в круг і задні циліндрики, головний щеплення циліндр, помпу, радіатор головний радіатор пічки, вентилятор пічки, стартер редукторний, акумулятор, встановили електро скло підйомники, є сигналізація авто використовувалось для перевозки інструмента для монтажних робіт (встановлення вхідних міжкімнатних дверей та металопластикових конструкцій) у зв?язку з розширенням бізнесу придбали більше авто, площадкам не турбувати, на повідомлення рідко відповідаю, краще дзвоніть
Авто в хорошому стані. Обслуговувалось вчасно. Салон не затертий, сидіння не порвані. Хороша комплектація. Володію авто 1рік. Всі питання по телефону, або у повідомленнях. Стан авто: сів і поїхав!
Авто в хорошому стані, повністю обслужене та доглянуте. Обслуговувалось вчасно, вкладень не потребує. Мотор 1.6 — надійний та економний. Двигун, коробка та ходова працюють добре. Салон охайний, по кузову без критичних нюансів. Документи в порядку. Детальніше по телефону.
По електриці по салону потребує рук
Автомобіль в гарному технічному стані, вкладень не потребує, гбо, мінімальний торг
Машина куплена із салона. Один власник. Рідна фарба. Рідний пробіг. Салон виглядає як новий. Машина технічна справна, сів і поїхав. Не потребує вкладень. Є незначні царипини по кузову. Не гнила. Без ДТП.
Volvo s40 2006 рік 1.6 дизель 5ступка Хороша зимова гума З останніх робіт(за 3 місяці) по авто Форсунки,трос куліси,замінено турбіну, мастило в мкпп,клапанна кришка,гофра,подушка мотора і ще по дрібницях всі чеки надам за необхідності. Потекло масло причину не знаю тому ціна набагато нижча ринку. Віддаю як є. Розгляну адекватні обміни. Знаходиться в Івано-Франківську
Продаю власний автомобіль, Опель вектора 1.8 бензин. Я другий власник. Авто на ходу, однак є проблеми з двигуном а саме пропускає масло у антифріз та з теплообмінником. Ціна таких авто, складає близько від 4500 і вище дол.. А вкладення в дане авто не буде більше 500 дол., , і оригінальний пробіг 220 тис., плюс розумний торг, тому авто варте до уваги за такі кошти. Кузов не має жодної корозії.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?