Авто у хорошому стані, варте вашої уваги, по технічному стані все добре, автомат і ходова і ідеальному стані. Власник жінка.
Автомобіль технічно справний. Зовні гарний, без рижиків.
СРОЧНО Peugeot 407 2006 р. • 2.0 бензин Автомобіль у дуже гарному технічному стані. Двигун працює рівно, їде впевнено та комфортно. Коробка без ривків, ходова доглянута - нічого не стукає. Є хороша зимова резина, машина впевнено тримається дороги. Кожна кнопочка працює, електрика без нарікань. Салон гарний. По кузову стан гарний, без значних дефектів. Авто доглянуте, гаражне зберігання вкладень не потребує - сів і поїхав. Можливий торг біля капота.
авто обслужене
Є передній бампер з кріпленням і заглушками під покраску
Номер власника. Продаю авто у відмінному стані, в комплекті йде літня гума. 1 власник, купили в автосалоні у 2006 році. Газ-бензин. Їде відмінно, жодних вкладень не потребує. Стояла в гаражі, не фарбована, іржі немає. Приходьте і перевіряйте як завгодно.
Авто купляли дружині два роки тому. За цей час виявлені і виправлені всі недоліки. Всі механічні і електричні компоненти автомобіля працюють безвідмовно. В тому числі, на 198 тис.км. пробігу вперше на цьому авто повністю відновлений варіатор (2.5 тис доларів) що гарантує ще 150-200 тис безпроблемного пробігу. Кондиціонер заправлений. Олива в коробці замінена і планове техобслуговування пройдені в серпні 2025. Авто А класу неочікувано просторе всередині і має великий багажник на відміну від аналогічного класу інших виробників (дитячий візочок легко розміщається). Авто дуже приємне в керуванні, шумоізоляція на висоті. Диски 16 дюймів, зимова гума додається. По кузову не робилось нічого з моменту покупки в 2023. Є дефекти ЛКП на передньому бампері і сліди корозії на дверях. Продаємо через бажання дружини підвищити клас авто.
Дуже надійне японське авто.Володію авто 3 роки.Все працює добре.обслужене:грм,масла,рідини,ходова. Працює кожна кнопка.Гарне ГБО(новий редуктор на 200к.с.швидкісні форсунки баракуда,новий балон 50л.) ЛЄД в лінзах,тонована по колу. Машина не нова є декілька незначних нюансів по кузову,на це буде дуже гарний торг. В цілому машиною сам задоволений,але на разі потрібна менша за габаритами для дружини.якщо не відповідаю пишіть на вайбер нуль дев'яносто п'ять чотириста п'ятдесят вісім п'ятдесят вісім дев'яносто вісім.
газ бензин повний привід багато замінено запчастин нове гбо
Авто брата, звертайтесь дам номер
обслуговано, багато чого зроблено, обмін на бус (течик т4, vito), або кросовер чи пікап, дизель або бензин в робочому стані з невеликою моєю доплатою, або вашою
Терміновий продаж
Тормоза задні дискові. Центральний замок. Була заміна на новий кузов в 2016 році (з реєстрацією). Машина практично не експлуатувалась.
Автомобіль в гарному технічному стані, ніколи не підводив. Фактично 2 власник. Всі чеки про обслуговування (є також документи про купівлю автомобіля в 2006 році). Екологія на місці. На 298 тис. зробив двигун (на чорному коліні) та замінив всі масла та рідини.
Автомобіль приганяв із-за кордону для себе, користуюсь декілька років. За останній час було замінено: турбіна в комплекті, форсунка, ступиці права-ліва, стійки, передні та задні пружини, цеп роздатки, хрестовини карданів, підвісний підшипник, підшипник заднього редуктора, підшипник насоса кондиціонера, комплектуючі ходової по колу, виконано реставрацію музикальних динаміків.
10 років в одній родині, приїхала з Одеси - там була куплена у офіційного дилера. Пробіг оригінальний 182 тисячі км, нічого не крутилось - думаю має підтягнутись історія пробігу з макфорта - обслуговувалась на дилері до 2022 року включно. По обслуговуванню - тільки оригінал чи якісні замінники. В цілому мало, що ломалось за цей час - частіше просто їздила від ТО до ТО. За останні 15 тисяч було замінено подушки двигуна, АКБ, ГРМ, лямбда та передні колодки. Наразі нагальних робіт по ремонту не потребує - заводиться без проблем в будь-яку погоду, їздить з кайфом, довезе будь куди. Масло не жере, заливаю синтетику 5w30. Може щось дріб?язкове на сто піднявши можна знайти, але з загалом стан дуже збереженої машини. По кузову знизу все живе без якихось проблем. Ззовні - фарбувалась частково, без криміналу, але кілька разів притирались до неї на парковці. Все скло рідне, без серйозних дтп. Були доопрацювання за час експлуатації - до встановлено оригінальне кермо з деревом та ручку КПП. Було привезено з-за кордону оригінальний комплект Modulo - передній та задній бампери, накладки на пороги. В комплекті можу віддати майже нові занижені пружини H&R -30мм - приклад як на них виглядає на останніх фото з багатоспицевими дисками R19 (продаж без них - на зимових r17). Також віддам дві ідеальні ГБЦ, що були в зіп колись куплені. Або продасте, або нехай чекають свого часу. А так - шикарний лайнер на постійному повному приводі та з запасом потужності. Від їзди отримуєш задоволення + дуже класна акустика Bose на 12 динаміків та саб + встановлен емулятор з блютус, аукс, юсб. З того, що зроблю найближчим часом, або до цього можу уступить - 1. заміна масла 2. було видалено кати - треба прошити, щоб розхід став нормальним. 3. стоїть рестовий салон з вентиляцією - треба підключити, зараз тільки підігрів і через іншу фішку не працює пам?ять - фішки та нові кнопки лежать в машині - немає електрика, щоб зробив. Дзвоніть, хотілось ще багато написати, але ліміт.
Авто для сім'ї,комфортне, вкладень не потребує, робить усе що в ньому є, грошей не жаліли,є до неї 2 комплекти колес, зима та літо.Перекупщики просьба не тревожить.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?