Автомобіль у хорошому стані. Останні 5 років на автомобілі їздила дівчина.
Автомобіль в гарному стані, не потребує ніяких вкладень. Разом з машиною віддаю комплект зимових шин.
Машина на бойовому ходу, сів і поїхав, ходова зроблена була перед зимою, замінені свічки накалу, блок управління свічками, масло мінялось вчасно, остання заміна на 324 тис, зроблено ремонт генератора, мотор працює як годинник, стоять нові AMG титани з новою літньою гумою, так само є другий комплект титанів з зимовою гумою майже нова, по кузову є маленькі нюанси, при мені машина не фарбувалась, з усіх питань телефонуйте пишіть в будь-який час, торг мінімальний або обмін з моєю доплатою.
Рестайлінгова модель 5 місць. Мотор 1.9 дизель. Вся в рідній фарбі, є лущення лаку. Авто в гарному стані, мотор та коробка працюють ідеально, по ходовій також ніяких зауважень. Замінено мастило та фільтри. ГРМ мінявся. Диски легкосплавні R17. Більш детальніше розповім по телефону.
Chevrolet Lacceti 2006 рік,1,6 бензин,пробіг 107 000 км. Авто в гарному стані. Два комплекти гуми та килимків.
Доглянуте,охайне авто.Подробиці за телефоном.
Машина в отличном состоянии не битая не крашеная без ржавчины и коррозии, двигатель работает идеально каробка переключается идеально,ходовая нормальная, пневма идеальная, комплектация полная,вообщем звоните продажа срочная машиной не пользуется ( есть не большые нюансы на которые будет нормальный торг,переоформление
ТЕРМІНОВО !!! Продам авто в доброму стані, не бита в рідній фарбі навіть бампера. Є сліди користування, другий власник, авто куплене в Україні з салону, не пригон. Рідний пробіг, двигун працює рівно, олію не бере, заводиться добре як на холодну так і гарячу. Екологія вся намісці, повний привід працює, заміна ГРМ та помпи На 200 тис, також замінені всі рідини по авто. Усі питання за тел. ТЕРМІНОВО ...
Вітаю. Продаю власний автомобіль, у користуванні був 4 роки. Автомобіль технічно доглянутий. Двигун максимально потужний, гарно працює, сухенький. Ходова частина також зроблена, нічого не стукає. Салон доглянутий, без явних слідів користування. Є незначні нюанси по кузову: потрібно перефарбувати передній та задній бампери і зробити пороги. Машина не гнила, з порогів злізає фарба разом із заводським покриттям, відповідно на оголеному металі місцями з’явилася незначна корозія. Авто продається з метою оновлення на інше авто. Готовий до розумного торгу.
Продам УАЗ 3909, 2006 р.в. в дуже гарному стані. Техніка вся осблуговувана: мости, кардани, роздатка, кпп, підвіска. Двигун на антифризі. Ніде нічого не стукає та нічого не тече. Зроблені силові бампера, встановлено додадкові фари, іномарочні передні сидіння, уснановлено ГУР, рульова колонка регулюється по вильоту та висоті, органи керування світлом та двірниками перенесені на рульову колонку. Все чітко включається і нічого не вибиває, не гудить, не виє. ОФРОАДУ не бачила - кілька разів виїзжали в ліс та на рибалку. Нові шини. Авто вартує уваги.
Продам Renault Trafic long ( довга база ) 1.9 Дизель Не бита, в чудовому стані Надійний та економний бус, обслужений 1,9 6-КПП розхід +/-7л. Пасажир 7 місць Ціна: 6500$ Дзвоніть все обсудимо
Авто в гарному стані, на повному ходу мотор самий потужний з 1.9, КПП- 6 ст Сіли та поїхали Телефонуйте, будь-який вид переоформлення
Продається власний пвтомобіль з легендарним мотором М-57, їздив батько не розривав! Продається в зв?язку тим що авто є третім автомобілем в сім?ї! За весь час що знаходиться в нас милий пробіг використовувався лише для поїздок в подорожі! По механічній частині авто відмінному стані мотор сухенький, коробка ідеально без пеньків! Є декілька нюансів по кузову видно на останніх фото! Всі замінники проводились вчасно, також нещодавно повністю було перебрано ходову мінялося все по оригіналу! Зараз на літніх колесах та є ще зимові які на один сезон точно будуть!Кому реально цікаво на місці не великий торг! Можу скинути додаткові фото чи відео при необхідності!
Заводиться і їде Газ 4 покоління Хороша резина Пробита прокладка ГБЦ
Продам власний автомобіль Honda Civic 8 покоління. Зовнішній стан на 7/10 є косметичні нюанси, технічно все зроблено, питань нема. Машина своя, все робив вчасно, масло міняв кожні 8-10 тис., остання заміна 3 тис. тому. Двигун працює рівно, нарікань немає. По ходовій з нагального тільки гранати, на це готовий від ціни скинути. Пробіг оригінальний. Салон цілий, не пропалений. Помилок по електроніці немає. Перекупів прохання не турбувати, допомоги у продажу не потребую і «сьогодні за 2 тисячі» не віддаю. З будь яких питань пишіть у вайбер або телеграм за номером На дзвінки не відповідаю.
Бочка в доброму стані. Всі деталі по телефону. **********
Продам кадік, в оригіналі йшов з заводу газ метан Авто кожного дня на ходу Масло, фільтра замінено 4 тисячі тому
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?