Авто в хорошому технічному стані, ТО проходило регулярно, кондиціонер працює, салон не прокурений, економічний та практичний для міста 2 комплекти резини Реальному покупцю аргументований торг біля авто
Замінено всі розхідники: масла, фільтри, новий привід грм,колодки; турбіна відреставрована. Машина доглянута та вчасно обслуговувалася.
З важким серцем змушений розстатися зі своєю "Зеленкою". Дуже люблю це авто, дійсно господарський варіант пропонується до продажу – Octavia Tour 1.8T на легендарному двигуні AGU (тросиковий дросель). У ній зараз трохи більше 200 сил, з доробок: фронтальний інтеркулер, даунпайп + фулл траса вихлопу (банка Saab 2.3), прошивка Stage 2 (без відстрілів). Турбіна була відреставрована всього менше 1500 км тому! (гарантія від VAG Turbo Service). Ні грама масла не бере - ніколи не доливав мастило. Володію авто трохи більше пів року – це те, що я хотів, але за особистими обставинами змушений розстатися. Нова літня гума спереду (зими немає), дефекти по кузову чесно показані на фото (будь ласка, не робіть вигляд, ніби ви не помітили, що авто 19 років – знос ЛКП це норма). У ДТП не брало участі, грошей у тачку не шкодував. Із плюшок: кастом фари, чорна стеля, пересвіт усіх діодів, шкіряний салон, шкали та стрілки від Superb, конденсатор і магнітола Alpine з блютузом, тонування. Стоїть ГБО-4, я катався на газу рідко, в основному на сотому бензині (UPG). Клімат контроль!! Також що ще було зроблено: Заміна ГРМ з помпою Комплект котушок новий Заміна патрубка на клапан N75 Промивка форсунок Заміна паливного фільтра Заміна паливного насоса Реставрація турбіни Заміна свічок Масло двиг Масло КПП Прокладка клап. кришки Прокладка ГНЦ Зроблена передня ходовка (але ще є невеликі стуки) ШРУСи внутрішні і важелі І ще багато всього, що я просто не записав у свій щоденник. Обслуговувався виключно у клубному сервісі!!! (VAG Turbo Service)
Авто в доброму стані, підвіска негримить, мотор масла не бере. Все справне все працює. Більше інформації по телефону.
Напівпричеп в гарному робочому стані, вісі SAF, INTRAX. Працює в міжнародному напрямку.
Економне сімейне авто з невеликими витратами на паливо. Кондиціонер, ABS, магнітола, центральний замок.
Один власник в Україні!!! їздить дружина. Авто в непоганому стані з рідним пробігом без ДТП. Технічно нічого робити непотрібно!!! Замінено мастило в двигуні. Замінено мастило в коробці Замінено ремні роликі помпу Зроблений генератор та стартер Замінено вижимний та корзину щеплення Також встановив новий акамулятор Хороша резина Два комплекта ковриків та два ключи.Хороше маневрене,динамічне та економне авто. Більше інформації по телефону
Авто у хорошому технічному стані - сів і поїхав, салон має не значні потертості. Є комплект зимової гуми на окремих дисках. Встановлено якісне тонування американською плівкою; Встановлена короткохідна куліса на КПП (на підшипниках - не пластикова втулка); Замінено редуктор ГБО (Nordik 170 к.с.) та встановлено газові форсунки Barracuda. Тормозні диски та колодки замінено "по колу". Витрата газу 9,0-10л./10,5-12/11,5-13л. відповідно (траса/змішаний/місто). Торг біля капота з реальним покупцем. Всі додаткові питання по телефону.
Ланос, поляк, сів поїхав, вкладень не потребує 1,5,газ вписаний, дно поварене, пороги ланжерони цілі, фаркоп, зимова резина, лінзи, салон охайний, не прокурений, в комплекті віддам комплект літньої резини та килими салону Eva • Прохання телефонувати після 19.00 • Авто в Чернігові **********
Продам автомобіль в хорошому стані, довга база, по паспорту 8 місць, працюючий кондиціонер. Все робоче. Рідна фарба, не крашена.Детальніше в приват.Торг.
Продю власний автомобіль.Авто в гарному стані,повністю в рідному окрасі.Володію авто близько семи років.Авто працює справно.Адекватний торг біля капоту!дзвоніть з 8:00 до 21:00. Перекупам і площадкам прошу не турбувати,дякую за розуміння.
Авто в робочому стані Всі агрегати працюють Потребує заміни арок Розрахунок в гривнях на розрахунковий рахунок!
Гарний стан без гнилі і рижиків,двигун в хорошому стані без жору масла,ходова стан відмінний,зимова резина,Гбо 4.сів поїхав.
Продаю самосвальний напівпричіп Schmitz Cargobull, 2006 р. Надійний причіп, у хорошому робочому стані. Все працює як потрібно — підйом, осі, електрика. Обслуговувався регулярно. На ходу — впевнено себе поводить, ніяких вкладень на найближчий час не потребує. Характеристики: • Рік випуску: 2006 • Об'єм кузова: 34 (з нашивками) • Осі: SAF • Підвіска: пневмо • Гальма: пневматичні • Рама — без гнилі • Переоформлення при продажу. Готовий до роботи одразу, без вкладень. Підходить як під будівництво, так і під зерно, сипку.
Зручна, на ходу.
Продам власне авто, деталі за тел.
Авто в нормальному станi, но потребует незначних вкдадень
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?