Авто як на свої роки в доброму стані. Автомобілем володію з 2017 року я другий власник. Салон охайний. В авто не палили. Є невеликі нюанси по кузову. Рижики на задніх арках( на фото) Всі мастила змінювались вчасно. Стоять оригінальні диски, нова зимова гума 225х45х17 (запаска- докатка нова.) Авто завжди їздило на якісному пальному.( Газу на авто не було) Є невеликий торг біля капоту????
Всі деталі по телефону
Ходова обслужена,гальма барабани, резина 30-40%,штора-криша відкривається відкривається чітко! Торг можливий
Надійний автомобіль. Повністю справне, газ вписаний. Останнє що робилось: заміна передніх дисків с колодками, бодушки двигуна, масла і всі фільтра
Авто полностью технически исправно. ГБО зарегистрировано в ДАИ и вписано в тех. паспорт. Гаражное хранение. Владелец - пенсионер со стажем (42 года за рулем). Летняя резина - новая (пробег не более 4000 км) на легкосплавных дисках (Италия), плюс комплект зимней резины на стальных дисках. В салоне установлена немецкая магнитола Blaupunkt. На рычаге коробки передач стоит противоугонное устройство. Возможен торг.
вся інформація по телефону. власник. зняття з обліку.
Продам власне авто - Volkswagen Jetta, 1.9 дизель. Машина пригнана з Польщі у 2025 році, повністю розмитнена та поставлена на облік. Двигун працює рівно, тягне добре, економна (реальний розхід приємний як по місту, так і по трасі). Коробка механіка, без зауважень. По ходовій все в порядку, їде м’яко та впевнено. Салон чистий, доглянутий. Є кондиціонер, електросклопідйомники, гідропідсилювач керма. Авто на ходу кожен день, нічого критичного робити не потрібно, сів і поїхав. Детальніше розповім по телефону
Skoda Octavia Tour повний привід 4x4. Бензин та газ, двигун об’ємом 1.8 л Turbo, чіп 180 К.С, в 2017 році перефарбований весь, без ДТП, бронеплівка пороги та задня кришка багажника, фаркоп, комплект зимової гуми, запасне колесо, другий власник, пробіг реальний.
1.8 на автоматі, найповніша комплектація CDX, 4 склопідйомники, електро дзеркала підігрів сидінь, двозонний клімат, кондиціонер, хороша музика, двостороння сигналізація два ключі, євро 4 газ, парктронік, бі ксенони на фарах ксенон в туманках, нова літня резина на титанах R15, новий акомулятор, залито нову олію, інти фріза і колодки в коло, будь-які перевірки машіна в рідній фарбі , машына вся обработана полностью была сразу же после покупки её из салона.
Потребує заміни порогу та двух гранат, кап ремонт двигу відбувся 1000 км. Сів поїхав
Автомобіль в гарному стані, максимальна комплектація, є незначні дефекти ( авто 2006р), є мінімальний торг але тільки реальному покупцю, за подробицями телефонуйте)
Зараз авто знаходиться за кордоном,за бiльш детальною iнформацiэю дзвонiть на телеграм
Продам Власенко луже гарные авто в доброму технічному і косметичному стані.Зараз стоїть добра зимова гума,е комплект літної майже нової,купив в кінці літа тільки.Меньш ніж місяць назад була зроблена вся ходова,витратив пристойну суму грошей,також було замінено все що було треба проходячи ТО,також масло в двигуні,антифриз,усі фільтра.8тис назад було замінено ремень гри та помпу,літом дозаправлявся кондиціонер,дує дуже гарно,швидко холодіть.Пічка працює гарно,модно перевірити.На авто перевірений рідний пробіг,зараз-189тис км.,при бажанні модно перевірити.Салон в дуже гарному стані,все ціле,не затертий,потомок білий,чистий.Два комплекта килимів(літні і зимові).У фарах стоять лед лампи,дуже ярке світло,також є протитуманки.Машина на рідних легкосплавних дисках,запаска теж легк диск,зовсім нова,рідна,ставилася один раз.На лівій задній двері має маленьку всячину без царапин(уступлю або може вже сам зроблю).Ржавчини по авто немає,пороги не гнилі зовсім,днище в ідеальному стані,оброблено було давно.Кожна кнопка та функція працює,ніколи не підводила і зараз їздить кожен день.4 стеклопвідьомника,клімат контрол,підігрів і електрорегулювання дзеркал,встановлена магнітола.Газу немає і ніколи не було,послід 7-7,5л по місту і 5,5-6л по трасі.Авто завжди добре доглядалося не жаліючи грошей.Продаю так як маю можливість придбати більш свіже авто.Торг мінімальний зовсім.Звертайтесь.
Продам автомобіль шкода фабія в гарному стані,без підкрасів ремні,роліки,водяна помпа замінені 4500 км назад,а також замінені радіатор,передні пружини,подшипніки,подушки,радіатор новий оригінал,зимова гума нова Корея хан хук проїхав 300 км. Автомобіль купував для себе, з листопада 2021 року автомобілем некористуюсь інколи проїздив км 5,автомобіль всього був в роботі 14 років, 13років в Німеччині і я проїхав 4300км с січня 2021 року по листопад 2021року в цьому році замінив мастило та заправив кондиціонер 200 км тому усі запитання по телефону
продам кіа каренс 2006 року в гарному стані
Продам авто в гарному стані Є невеликі царапини сколи Їде бодро не димить масла не бере Механічна коробка 6ст Деталі за телефоном **********
🚗 Авто в гарному стані! 🔥 Готове до щоденної їзди — надійне та безпечне! 😎💨 На обмін 9500
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?