Авто дуже в хорошому стані,купляли пів року тому,відразу міняли масло,ГРМ,задні,передні амортизатори, колодки,тяжких стабілізатора,в авто працює все,клімат теж працює,гума зимова-85%,причина продажу,треба для роботи мікроавтобус,дуже бадьорий автомобіль,будете здивовані))))) Власник авто -сергій.
потребує кузовних робіт
Авто в дуже хорошому стані з оригінальним пробігом!Все обстежено,нічого робити не треба!
Продається SKODA FABIA 2006 року. Всі деталі за телефоном **********
Пригнаний в 2014 році особисто 7 місць бортовий тентований Потребує заміни тросів ручника та замку запалення при різкому переключенні 3 передачі є хрускіт синхронізатора два комплекти резини + в нагрузку пневмоподушки ( комплект)
Продам Kawasaki Vulcan 2000 - справжній heavyweight cruiser для тих, хто розуміє, що таке великий V-twin і характерний звук справжнього японського круїзера. Рік випуску: 2006 Пробіг: 16000 км Мото доглянутий і дарує саме ті відчуття, заради яких купують великий круїзер: потужна тяга з низу, комфортна посадка та увага оточуючих на кожній зупинці. Vulcan 2000 - один із найбільш вражаючих серійних круїзерів Kawasaki: легендарний 2053 cc V-twin величезний крутний момент впевнена тяга на будь-яких швидкостях комфорт для далеких поїздок зовнішній вигляд, який не губиться в потоці Мотоцикл для душі, не "перший ліпший варіант". Продається не тому що "треба позбутися", а тому що настав час
Один власник з 2011 року, пробіг оригінальний, стан бу, рідне фарбування, VIN на рамі читається, двигун без нарікань не димить, зі зняттям з обліку, все інше на фото,
Продам свій автомобіль Mercedes ML500 W164, мотор M113 . Автомобіль в хорошому стані, повністю обслуговуваний. Пробіг 309 тис. рідний. 50 тис. назад міняли ланцюг та ковпаки. У тех. паспорт вписаний газ, при бажанні можна відновити. Автомобіль завжди використовувався тільки на бензині. Хороша зимня резина та оригінальні диски у подарунок. Торг присутній. Більш детально за телефоном. Продається у звʼязку з покупкою нового автомобіля.
ман в гарному стані корбка автомат один власник на україні перегрузів не возив весь пластик цілий рідний без тріщин авто весь час було в одних руках один водій використовувався для своїх вантажів таких живих Манів одиниці авто варте уваги .можливий обмін на экскаватор JSB 3CX з моєю доплатою або автокран
Авто технічно в гарному стані пороги дно ціле , з документами порядок переоформляється , рідній пробіг , один власник , скло вкруг ріднє
Продам Форд Фієста 2006 року в чудовому стані з мотором 1.24 бензин. В автомобілі є кондиціонер, передні склопідіймачі, задні парктроніки, гідро підсилювач керма. Обслужений, всі рідини замінено, мотор працює гарно.
Продається надійний, комфортний Nissan Murano 3,5 бензин , двигун працює рівно без зауважень , коробка була зроблена, по кузову є зауваження машині 20 років , салон у хорошому стані на свій вік, дуже комфортна машина, на шкірі , вся електроніка працює,
У володінні 4 роки. За 4 роки багато чого було зроблено. Авто мастило не їсть( була заміна ковпачків), замінена цепка, повністю перебрана паливна система(нові форсунки, рампа, паливний насос з колбою), ходова зроблена, 1 з шрусів на кардану замінено( по кардану зауважень немає), повний привід працює справно, з усіма блокуваннями та понижуючою передачею, новий генератор та акумулятор.Гальмівні диски та колодки замінено 20000 назад. По кузову є зауваження у зв'язку з роками( задні крила), в іншому машина в дуже гарному технічному стані.На інші питання відповім по телефону або на вайбер або телеграм.
Продаю власне авто ВАЗ 2115. Машина на ходу, впевнено їде і на газу, і на бензині (ГБО 2-го покоління). По документах жодних проблем — тільки повне переоформлення на нового власника. Є нюанси по кузову: потребує зварювання дна. В іншому — робочий автомобіль за адекватну ціну. Деталі за запитом у Viber. Прохання не телефонувати, а писати в месенджер.
Продаю Skoda Superb 1.8 T 2006 року механіка сірий. Машина в хорошому стані. Двигун, ходова, коробка все супер без жодних проблем. Повністю справна, сів і поїхав! Телефонуйте або пишіть для перегляду. Торг присутній.
ЦІНА НА ОБМІН 8500$ Subaru Tribeca 3.0 газ/бенз, пробіг 160к постійний повний привід, автомат, дуже багато місця в салоні і багажнику, є камера заднього ходу доставлена, підігріви, двухзоний клімат, шкіряний салон, круїз, ну короче все шо було на ті роки, там є. Трошки докласти рук по малим косячкам типу перепінувати одну фішку чи ще щось і вогонь. Також цікавить обмін на щось дизельне невелике, або заднього приводу купешку також цікаво. А там пропонуйте, будем думать) Ціна на обмін 8500
Продам свій автомобіль (торг реальному покупцю) повністю обслужений. Продається у зв'язку з покупкою іншого. Не дивлячись на рік випуску авто варте вашої уваги!!! Повністю оброблене від корозій, не тільки дно, а й пороги, дверні карти. Двигун масла не бере, працює рівно, не димить. Якщо шукаєте хороший та ефектний автомобіль, звертайтеся!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?