Lexus GX 470, 2006 рік Як що не на звʼязку, дзвоніть на-Вацап (буває погана мережа!) Авто в реально ідеальному стані — один із тих варіантів, які зараз майже не зустрічаються. Рідний пробіг 161тис. Фари, та стопи в бронеплівці! Абосолютно всі вікна рідні LEXUS Кузов повністю в рідній фарбі, окрім капота — косметично підфарбований дуже тонким шаром. Всі фото з товщиноміром присутні, нічого не приховано. Технічно без зауважень: * пневмопідвіска працює ідеально — тримає, піднімається, не спускає * мотор живий, працює рівно, без сторонніх звуків * рама вся жива, — в дуже хорошому стані * ходова обслужена повністю! Салон — весь охайний, збережений! Це реально “жива” машина, без підводних каменів. Хто розуміється в цих GX — той оцінить. Ціна шара! Авто від власника, любий вид перепису, а також люба перевірка на СТО! Обмін на LEXUS 570 після 2010 року, з моєю доплатою!
Продам свій власний автомобіль Вкладень не потребує Максимальна комплектація Любий вид переоформлення.
Авто в ідеальному технічному стані. Оригінальний пасажир вебаста алектро двері кондиціонер 19 місць сидячих 3 стоячих Косметично теж гарний стан. Все працює. Без нарікань. Повністю в готовому робочому стані. € документи на маршрут. Деталі по телефону,
Продам своє авто у повному робочому стані без вкладень ! Зроблено дуже багато все розповім дуже гарна на свої роки машинка ! Продаж по причині покупки свіжішого авто .
Продаю власне авто. Купляв для навчання. Стосовно пробігу - купляв із 96тис. на одометрі. На пробігу 166тис зроблено ТО та замінено зчеплення. По ходовій все зроблено, кузов не іржавий. Днище, пороги цілі. Салон цілий, у авто не палили. Авто вже на літній резині, також віддаю комплект зими. Якщо варіант зацікавив - дзвоніть з 9.00 до 21.00
Машина загнана в 2018р., другий власник в Україні. Коробка автомат, датчики світла дощу.Встановлено ГБО.Комфортний салон,все в чохлах з моменту купівлі, коврики eva, магнітолка • в збереженому та доглянутому стані. Всі фукціі та асистенти працюють без зауважень.!!! ПОВНІСТЮ ОБСЛУЖЕНА : !!! ЗАМІНЕНО Комплект РЕМЕНЯ ГРМ + Помпа + корпус термостата + антифриз ,Поміняно масло в моторі та коробці • КАТАЛІЗАТОР на місці ( екологія не вирізалась !!! ).Всі вікна по кругу ОРИГІНАЛ ( включаючи лобове ).АКБ 1 рiк • ТОРГ присутній символічний та аргументований біля авто.
Причіп перегрузів не возив , рама не варена , АБС працює , ходова бпв эко плюс інтракси. Все повністю по причіпу зроблено, резина 70-60% ,циліндр сухий , кузов 40 кубів тара 6700 . Можливий торг невеликий, або обмін з моєю доплатою на причіп з меншою кубатурою.
Телефонуй
Авто доглядалось як для себе — технічно в хорошому стані, завжди обслуговувалось вчасно. По кузову та салону стан 4 з 5 для своїх років. Машина не нова, але дуже комфортна, надійна та практична як для міста, так і для поїздок за місто. Комплектація: автоматична коробка передач повний привід 7-місний салон LED світло магнітола Decker (GPS, YouTube, Bluetooth та ін.) сигналізація Pandora дистанційний запуск двигуна турботаймер майже нова резина Goodyear великий багажник та просторий салонАвтомобіль приємний в керуванні, дизель економний, коробка працює плавно. Хороший варіант для сім’ї, подорожей або як універсальне авто на кожен день. Продаж не терміновий. Торг біля авто.
Власний автомобіль в гарному технічному стані,по кузову має дрібні сліди експлуатації,по мотору замінена турбіна,двигун масло не бере, коробка працює плавно без наріканій.Торг біля авто.Млжливий обмін з Вашою доплатою.Більш детально по телефону
Добрий день. Продається BMW E60 з надійним дизельним двигуном M47D20 на 163 к.с., зроблений Stage 1. Автомобіль їде добре та приємний в керуванні. По коробці передач питань немає, працює плавно, без ривків. Півтора року тому був зроблений повний капітальний ремонт КПП. По двигуну пів року тому проведено великий комплекс робіт: замінені всі прокладки, фільтри та масло, а також повністю замінені ланцюги та ремені. Ходова частина у хорошому стані, сторонніх звуків немає, все працює як потрібно. Автомобіль обслуговувався вчасно та на даний момент вкладень не потребує. У допомозі з продажем не потребую. Автоплощадкам та перекупникам прохання не турбувати.
D4D. Продаю власний автомобіль, який не потребує зайвих представлень. Справжній рамний позашляховик, пригнаний з Нідерландів. Авто для тих, хто шукає впевненість на будь-якій дорозі. Основні характеристики: Двигун: 3.0 л (Дизель) — потужний, економний та найнадійніший у лінійці. КПП: Автомат (працює плавно, без ривків). Пробіг: 475 тис. км (чесний пробіг для такого авто, двигун «мільйонник»). Привід: Повний (4x4). Колір: Сірий металік. Кількість місць: 7 (три ряди сидінь). Комплектація та комфорт: Салон: Темно сіра шкіра (у доглянутому стані). Клімат-контроль: 2-зонний (працює ідеально). Опції: Підігрів передніх сидінь, електрорегулювання сидінь та дзеркал, складання дзеркал. Мультимедіа: Бортовий комп'ютер. Додатково: Фаркоп, захист картера, підніжки, рейлінги на даху. Стан та переваги: машина підготовлена для використання як кемпінг, є панорамний штатний люк над двома задніми рядами сидінь та компактна газова плитка яка встановлюється за потреби стаціонарно Юридично чиста: 1 власник в Україні. Перевірено за VIN-кодом (жодних обтяжень чи застав). Обслуговування: Технічний стан на високому рівні. Професійно відремонтовані незначні пошкодження (машина виглядає гідно). Витрати пального: Місто — ~13 л, Траса — ~9 л. Локація: м. Вишгород (Київська обл.) Ціна: 17 500 $ (торг реальному покупцю біля капота). Це авто, яке прослужить ще багато років. Готовий до перевірок на будь-якому СТО.
Автомобіль з салону в одній сім’ї. Доглянутий, своєчасно обслуговувався, технічно повністю справний. Нещодавно встановлено новий акумулятор. Для кращого кліренсу раніше були встановлені проставки +4 см. Сів і поїхав, без додаткових вкладень. Є незначні вікові нюанси.
Легендарне авто, в рідній фарбі! Надійний, комфортний та просторий! Куплене та використовується з 2008 року! Перереєстрацій авто наробили дивлячись на сучасні умови)) Авто в такому стані дуже мало! Мінімальний пробіг! Проведено повне ТО! Замінені всі мастила (діє гарантія)!!! А далі як усі люблять: Гарна комплектація! Шкіра, клімат! Підігріви, датчики! Салон в ідеалі! Колір супер! Гарна резина зима/літо! Не вимагає абсолютно жодних вкладень! ДОПОМОГА АВТОБІЗНЕСМЕНІВ - НЕ ПОТРІБНА!
Продам хороше, надійне авто. Мотор, коробка, ходова - без питань, все працює чітко без сторонніх звуків, не димить. Шипована зимова гума, протектор видно на фото, в комплекті два ключі. Кузов в хорошому стані, все як на фото. Без пробігу по Україні. Детальніше за телефоном, торг біля капоту.
Subaru Forester 2,0 на звичайному автоматі-гідротрасформатор!! Встановлено дороге економне ГБО і балон на 63л. Постійний повний привід легендарний і надійний та безвідмовний. Двигун в гарному стані,працює шикарно як на газу так і на бензині. Коробка м'якенько перемикає усі передачі. Ходова частина сбита як м'ячик! Сидіння не протерті, салон приємний та охайний. Новий АКБ , гарна всесезонна гума. Шикарне авто на кожен день та для будь яких потреб. Економне за рахунок ГБО, не дороге в обслуговуванні, надійне та безвідмовне. Буде ще багато років дарувати приємні емоції та безпроблемну експлуатацію новому Власнику!! Усім Мирного Неба!
Авто в хорошому стані, газ 4 покоління вписаний, є запасна резина
Авто куплялось для роботи в січні місяці була.Заміна щеплення, блок abs, гальмівна рідина, масла, фільтр-масляний, топливний десь 500 км назад. Мотор працює добро, масло не бере. Є моменти по кузову, не працює підсвітка салона, радіо ( музика працює від флешки) взимку не заводилась тільки при -20 .Протягом 3 місяців з дня покупки використовувалось кожен день по роботі. Продаю з причини покупки іншого авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?