Авто 2007 р.в. Пригнане зі Швейцарії ✔ Не бита, не фарбована ✔ Кузов у хорошому стані ✔ Днище та пороги в хорошому стані, без гнилі та ржавчини ✔ Всі нюанси чесно показані на фото Двигун 1.8 бензин/газ ✔ Працює добре ✔ Заміна ГРМ , сальників, клапанів, та прокладок була 68 тис км тому ✔️Масло - від заміни до заміни бере до 1л ✔ Ходова перебрана ✔ Реальний пробіг орієнтовно 303 тис. км (відповідає стану авто, нюанси при перетині кордону) Комплектація: * кондиціонер * магнітола з камерою заднього виду * електросклопідйомники (передні) * підігрів лобового та заднього скла * механічна коробка передач ✔ Салон у хорошому стані, не затертий Додатково: ✔ Комплект літньої та зимової резини з дисками ✔️Запаска 📌 Авто на ходу, без критичних вкладень 📌 При огляді все стає зрозуміло 👉 “Можливий торг біля авто” Телефонуйте, відповім на всі запитання.
Daewoo Nexia 2007 • 1.5 бензин • DOHC Пробіг: 243 тис. км. Машина на ходу, технічно справна. Є гідропідсилювач керма, електросклопідіймачі, бортовий комп’ютер, музика та регулювання чутливості двірників. 2 тис. км тому замінено помпу, ролики, масло, антифриз і ремінь ГРМ. Документи в порядку, будь-яке переоформлення.
Авто в хорошому стані. Грм разом з помпою охолодженя замінено 30тис. тому. Пороги цілі без корозії. Хороша комплектація.
Авто в чудовому стані сів поііхав
ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ!!!!! У АВТОМОБІЛЯ ОДИН ЄДИНИЙ ВЛАСНИК!!!! 4.7 ГАЗ-БЕНЗИН.АВТОМАТ. 4х4. 7 МІСЦЬ. ЗАДНІ МОНІТОРИ.МОНІТОР.ВЕЛИКИЙ ЛАНШЕТ.КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ КРУЇЗ,ПІДІГРІВИ ПЕРЕДНІ ТА ЗАДНІ,ПОВНА ЕЛЕЕТРИКА.САМА МАКСИМАЛЬНА КОМПЛЕКТАЦІЯ!!!! РІДНИЙ ПРОЗОРИЙ ПРОБІГ-1000% (будь-які перевірки). МАШИНА У ВІДМІННОМУ СТАНІ, ПОВНІСТЮ ОБСЛУЖЕНА, ЗАМІНЕНІ ВСІ ВИРОБНИКИ, ХОРОША ГУМА, НОВИЙ АКУМУЛЯТОР, ДВИГУН ПРАЦЮЄ ЯК ГОДИННИК,АВТОМАТ ПРАЦЮЄ ІДЕАЛЬНО, ПИТАНЬ ПО КОРОБЦІ НЕМАЄ, ПЕРЕДАЧІ ПЕРЕМИКАЄ ІДЕАЛЬНО, ХОДОВА У ВІДМІННОМУ СТАНІ, БЕЗ НАРІКАНЬ. Авто не бите,виглядає як на фото в відмінному стані, без вм'ятин і подряпин. САЛОН АВТОМОБІЛЯ У відмінному СТАНІ, відповідає пробігу, без пошкоджень. МОЖЛИВИЙ ОБМІН, ПРОДАЖ В КРЕДИТ АБО ЛІЗИНГ.Додатково встановлена антикорозійна обробка всього кузова. Повна обезшумка салону. Ксенонові фари.МОНІТОР, КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ. Тонування скла і так далі. Машиною будете дуже задоволені, дуже дбайлива експлуатація, і по машині все завжди змінювалося вчасно і по оригіналу, є два ключі, історія про обслуговування.Хороша , господарська, доглянута машина.АВТОМОБІЛЕМ БУДЕТЕ ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ!!!!! Дуже терміновий продаж!!! ОДЕСЬКА РЕГІСТРАЦІЯ, машину купили і почали експлуатувати з 2007року,МАШИНА ВІД ВЛАСНИКА,МАШИНУ ПРОДАЄМ З ПОВНИМ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ НА НОВОГО ВЛАСНИКА!!!!!
Автомобіль на газу,економний (розхід газу 7л/100км),мотор без зауважень,ходова в порядку.Кузов оцинкований,без гнилі,кришку багажника бажано замінити,ціна відповідна.
Продаю авто так як служу, авто находиться у дружини, переоформлення обов'язкове, ходова вся замінена, замінена прокладка двигуна, нова турбіна і клапан егр, є помилка по abs,esp..по всім питанням телефонуйте
Продаю свій Ls служить вірою і правдою! Авто у володінні з 2015р все цей час в одних руках, обслуговування на офіціалі і на кайот сервісі всі чеки в наявності, мотор коробці без проблем, машина на пружинах без пневматики і тд, надійна як автомат Калашников! Стан практично ідеальний останні 2 роки стоїть, раз в два місяці виїжджає з паркінгу, готовий їхати на офіціал до будь-яких перевірок! Фарбовано 2 деталі, два комплекти резини, 3 ключі, помилок на приборці немає! Автомобіль дійсно в рідкісному стані на свій вік, по салону перешито кермо і підлокітник, решта оригінал!
продам власне авто всі питання по телефону
Міксер об’єм 7 м3, двигун на бочці МТЗ, бочка не витерта, після повного капітального ремонту два двигуни! Новий повний комплект щеплення! Мости перебрані! Нові реактивні тяги! Гальма нові! Обмін на пісок , щебінь, цемент ,цеглу
Продаю надійне авто в нормальному стані, я другий власник, авто було придбано з салону, дальше Хмельницького не виїжджало, тому і пробіг 105тис км, зовсім малий як на 18 років. Пробіг не скручений так як Власник був знайомий сімї, чоловік в роках, далеко не їздив. KIA дуже жвавa, по двигуну все чудово, ходова зроблена, по кузову є підкраси але це їхня хвороба, КПП працює без нарікань, авто з двома комплектами гуми, економне та недороге у сервісі. Купила для себе але не можу їздити на механіці так як їжджу на автоматі, тому і продаю. Машина була куплена мною пів року назад. Прошу дзвонити після 10:00.
спрінтерок в непоганому технічному стані але має косметичні моменти по кузову але так як машина в заводському окрасі і ні разу не підварювався кузов в хорошому стані стоїть літьня гумьоа pirelli webasta спільне місце мотор 646 бітурбо в чудовому стані КПП і задній міст також в хорошому стані одним словом непогана машина так як використовувалаль в побутових потребах ззаду на одній ресорі продаж з повним переписом звертайтесь на вайбер на лайфі то що часто буваю за кордоном
Продам гарний автомобіль, 2008 року випуску, 230 тис. км пробігу, мотор працює відмінно, акпп перемикає плавно, без сторонніх звуків та ривків, ходова частина на відмінно. Із нюансів потрібно приділити увагу передньому бамперу. Авто в гарному стані, сів та поїхав.2 ключі, сервісна книжка.
Авто в гарному стані , повністю в обвісах Haman , вихлоп також Haman(дуже гарно звучить) . Ходовка вся перебрана , також замінені пнєвмостойки на нові , новий компресор пнєвмопідвіски , задня оптика стоїть вже від рестайлингу . Літня резина від Mishelin , також є зимня , це все стоїть на 20 дисках . Нещодавно замінив нові ланцюги , прокладки на кришці клапанів та мастило в коробці та двигуні . Машина доглянута , кого зацікавило пишіть , дзвоніть , є торг .
ОБМІН ! Всі необхідні деталі замінено . Вся ходова нова. Новий карданний вал з шестернями Нова паливна система . Нова куліса в зборі . Нове щеплення. Зроблена великовузлова реставрація турбіни( 45 тис грн), нові свічки , відреставровані форсунки ; 2 комплектіи гуми ( зима:Vredestein ; літо:All Terra In GOODRICH) Обмін в обидві сторони . В приоритеті маленкі авто на автоматичні коробці , гібридні або дизельні з невеликим пробігом від 2010 року !
Машина в відмінному стані. З двигуном/коробкою проблем немає. Є моменти по кузову (видно на останніх фото). Фари відполіровані, вкриті плівкою. Хід перебрано. Замінені масла та фільтра Помилок, чеків не видає. Відполірована в круг від подряпин. Дуже зручна та економна машина для поїздок, дуже актуально в наш час. Причина продажу: хотілось би оновити авто. Торговим майданчикам та перекупам - прохання не турбувати Розгляну будь-які варіанти обміну з моєю доплатою Торг в межах розумного
Продаю авто немаю часу і бажання ним займатися Сам військовий Ціна відповідна Треба дивитися передню підвіску І кузов ********** 4 матік
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?