Гарне авто як для першої машинки,так і для навчальної.Дуже проста та не дорога в обслуговуванні.Багато що вдосконаленно в авто і додано для більш комфортного пересування дорогами.Двигун надійний та простий в обслуговуванні 1,5 працюе добре,масло не бере.Ланос прошитий прошивкою від bamрerdima для єкономіі на бензин +під газ .Екологія вирізана.Встановленно та вписано в тех. паспорт ГБО-3.По комплектації з салону :ГУР,регулювана рульова колонка,кондиціонер(холодить,но мабуть треба дозоправити).,протитуманні фари .Ходова обслужена.Авто в продажу на зимовій резині r14(в багажнику докатка теж на 14").Для комфортного пересування додатково заінстальованно: панель приладів від Лачетті;БК i-Red 2,0;Салонне дзеркало з авто затемненням;бокові дзеркала асферичні з підігрівом;передні сидіння BMW е36;перетянутті в шкіру вставки карт дверей+підлокітник.Тонер в круг+лобове.Єлектростеклопідъемники всіх 4 дверей;Безшумні замки дверей від Лачетті;підсвітка бардачка;подвійна USB зарядка;eva килимки;амортизатори+обшивка багажника.Магнітола Pioneer ;компонентна акустика Vibe 16" спереду та ззаду.Дві пари ключів.Встановленний але не підключений по електриці фаркоп(використовувався виключно як парктронік).Мае тріщіну на лобовому склі,але з вулиці не видно.Звісно е до чого прикласти руки,авто не нове.А так Ланосяра сів та поїхав,тільки заправляй пальне.Віддаю рейлінгі багажника на кришу,та комплект резини на дисках.Без перекупів.Переоформлення через Дію.В продажі авто до 5 липня,потім буде в Дніпрі.
Автомобіль Volkswagen Golf V (tour). Повністю справний. Двигун звичайний, надійний. Ходова і КПП без нарікань. Салон і стеля в доброму стані. Комфорт забезпечений всіма можливими, як на даний клас авто, опціями. Жвавий, маневрений та малогабаритний автомобіль саме для міського трафіку.
Слава Україні! Продам власне авто, перша власниця в Україні. Авто в дуже хорошому технічному стані, все обслуговувалося вчасно. Мотор, коробка, турбіна без зауважень. ГБО ніколи не бачила. Все що є в авто працює, двухзонний клімат, кондиціонер заправлений холодить прекрасно, всі регулювання, освітлення справні, підігрів сидіння порадує вас своєю роботою в холодні зимові дні) Круїз контроль теж без нарікання. Великий просторий багажник, з можливістю швидкого скидання задніх сидінь. Присутній датчик дощу та омивач фар. Машина піднята що дозволяє спокійно пересуватись по наших дорогах, та встановлений металевий товстий захист двигуна. Авто готове до перевірок на СТО. По телефону торг відсутній, приїжджайте, дивіться і біля капоту будемо обговорювати ціну. Авто бізнесмени які думають що заб'ють баки і заберуть за копійки прошу навіть не турбувати. Тільки переоформлення. Усім вдалих покупок.
троит двигатель
Т 5 в хрошому стані мотор 2.5 ,місць 9
Скутер в хорошому стані. Стоїть на обліку в рівненському МРЕВ, на номерах. Заводиться з пів оберту. Стоїть акумулятор. Мотор і ходова без будь-яких нарікань. Техніка вся доглянута, так-як особисто для себе використовувалася. Є деякі дефекти по кузову (на фото): нові ручки оригінал 10-15€, пайка ліхтаря 300-400грн., пайка нижньої порога 300-400грн. Все працює. Нічого робити, щоб комфортно їздити, не потрібно, окрім заміни оливи (можу замінити за $). Що міняв: амортизатор, сальники та олива в вилці, новий акумулятор, комутатор, кільце поршня та сальник клапану, повітряний фільтр, ремінь варіатора. Іноді можу не відповісти на телефон, тому пишіть на Viber, або в особисті.
машина в справному стані и не потребує великих вкладень є пошкодження по лкп але не великі ходова робилась в квітні,встановлений газ 4 покоління диски вже покрашені,коробка автомат не пинається пишіть в соцмережі або звоніть:)
Продам авто в гарному стані, мотор, КПП і ходова без нарікань, деталі по телефону.
Продам обмін.мотор після кап ремонту ,турбіна замінена повний привід обслужений замінені в круг всі тормозні колодки,ручникові теж,ступічні підшипники теж .ОБМІН ПРОДАЖ В ЗВЯЗКУ З СЛУЖБОЮ, ПОТРІБЕН ДИЗЕЛЬ.ПРОДАЖ НЕ ТЕРМІНОВИЙ !!!!!!
Продам власний автомобіль потужний та комфортний- Infiniti M35x 2007 року випуску на повному ходу. Двигун після капітального ремонту усі запчастини оригінальні, пробіг 3000 км. АКПП в гарному стані. Також зроблена рульова рейка, кардан та ходова. Авто плавне і комфортне. В авто все працює. Помилки відсутні. Фільтра усі замінені. Мастило (повна заміна), роздатці, мостах, гідропідсилювачу керма, замінена охолоджуюча рідина. Замінені всі гальмівні колодки. Кондиціонер працює. Встановлені LED лампи в фари ближнього світла та в ПТФ.
Авто на бензині. Кожного дня на ходу. Коробка робот. Стан відповідає пробігу та рокам. 2 комплекта гуми. Можливий торг
Свіжо пригнаний автомобіль з Німеччини, місто Льорах 2008 рік. Авто у гарному стані. 2.0 бензин, газ; італійська установка поставлена 1000 кілометрів назад; замінені ремні ролики, помпа, антифріз, сайленблоки; перед / зад зроблений розвал сходження, авто повністю обслужено. Шкіряний салон, клімат контроль, підігрів сидінь, два ключі, центральний замок, сигналізація, тонована в круг, резина нова на титанах. Авто супер - на роки без вкладень.
Автомобіль в гарному технічному стані , мотор обслужений 3 тисячі тому( заміна мастила, фільтрів, свічок, акумулятору, обслужений газ), повністю обслужена ходова, нове зчеплення. Кузов потребує полірування, та на заміну передній бампер. Рік машина простоювала, на ній ніхто не їздив. Зроблений вихлоп. Диски R18. В Машині встановлено: саб буфер, мультимедія з car play, підсвітка ніг. В Комплекті шини - зима/літо
Авто у чудовому стані,мотор масла не бере і змінювалося кожні 8000 км, використовується масло фільми Мотюль.Машина регулярно вчасно обслуговувалась на СТО.Замінено щеплення, ремні, роліки, помпа, антифриз.Ніяких вкладень не потребеє. Авто варте вашої уваги!
Продам ВАЗ 21112, 2007 року виготовлення, авто в гарному стані, 1.6 газ/бензин, в ДТП не була, гаражне зберігання, торг можливий всі подробиці за телефоном...
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?