Власник майже 6 років, надійний, комфортний автомобіль. Наявні сліди використання. В 2023 році косметично фарбована по колу (крім даху), без пройомів, так як облізати почав лак. АКПП стандартна хвороба, працює. По двигуну питання відсутні. Газу не було. Тільки переоформлення. Ціна остаточна.
Я господар з 2022 року, з документами все ок, при продажу торг, ціна договірна, всі нюанси розповім при зустрічі або по телефону, реальному покупцю добрий торг біля капоту, по всем вопросам звоните по телефону:
Продаю сильну, швидку і гарну автівку. Багато в ній зроблено: поміняно масло в акпп, ремінь грм ролики і помпа, всі чотири амортизатори, задні пружини, передні і задні тормизні колодки. Детальніше розповім по телефону. Торг присутній.
Продам гарне сімейне авто. В гарному технічному стані. Обслужена. Розхідники всі замінені. Салон не затертий і не прокурений. Поставлені проставки+ 3 см по колу. Торг присутній.
Автомобіль в хорошому стані, сів поїхав, форсунки нові, тормоза схаду перебрані, верхні передні ричаги нові, гарна музика
Резина нова, літня на титанках, 4 зимні з штампами йдуть в комплекті, загалом стан чудовий деталі по номеру
Рік випуску: Кінець 2007 (грудень) Пробіг: 195 000 км (оригінальний) Двигун: 1.9 CDTI (той самий «мільйонник», потужний та економічний) Трансмісія: 6-ступінчаста МКПП ?Основні переваги: ?Повне технічне обслуговування: Машина робилася «для себе». Повністю обслужена і не потребує вкладень. ?Дороговартісний ремонт уже зроблено: Встановлено новий двомасовий маховик і замінено зчеплення. Це позбавляє вас найбільших витрат, характерних для дизелів на такому пробігу. Бережна експлуатація: Автомобіль з Німеччини. В одних руках, їздив пенсіонер — спокійний стиль водіння, гаражне зберігання, жодного «насильства» над мотором. ?Практичність: Повноцінний 7-місний салон-трансформер. Ідеально для великої сім'ї або подорожей. ?Технічний стан: Двигун працює як годинник, заводиться з пів оберту в будь-яку погоду. Витрата пального приємно здивує — дуже економічний дизель при відмінній динаміці завдяки 6-ступінчастій коробці. Підвіска та кузов в ідеальному для своїх років стані. Резюме: Чесний, доглянутий і повністю готовий до експлуатації автомобіль. Сів і поїхав. Будете задоволені покупкою на 100%! ?Контакти: ?? Телефонуйте, відповім на всі питання! **********
Продається Nexia в ідеальному стані. Один власник із салону, гаражне зберігання. Була оброблена мовіллю після купівлі, по кузову нарікань та іржі немає, машина повністю в рідній фарбі. Пробіг оригінальний - 51 000 км. Обслуговувалась завжди вчасно, заміна масла кожні 6000 км (остання заміна 400 км тому). На 45 000 км було замінено ремінь грм, помпу, антифриз, свічки, ремінь генератора. Сигналізація, тонування, центральний замок, DVD магнітола. Готовий до будь-яких перевірок, можливий торг.
Автомобіль у хорошому стані, готовий до експлуатації. Можливий торг.
Пропоную своє перше авто в машині все зробленого за машинкою слідкував в лютому була повністю перебрана ходова і замінено вихлопна система так як стара вийшла з ладу бо прогоріла і сказали що її чинити немає сенсу легше купити нову на машинці останній рік мало пере двигаюсь так як військовий а тепер зовсім не користуюсь так як приборів собі з Америки авто біль детальна інформація по телефону ********** дзвоніть БУДЬ ЛАСКА ПЕРЕКУПИ НЕ ТУРБУЙТЕ
Машина на ходу, усе працює , додаткова інформація по телефону
2.4.ГАЗ-БЕНЗИН.МЕХАНІКА.КОНДІЦІОНЕР.ПОВНА ЕЛЕКТРИКА.ГІДРОУСІЛІТЕЛЬ.І Т.Д….. Рідний прозорий пробіг 83тис.км.(любі перевірки 1000%).Машина повністю обслужена, замінені всі росхідники,нова гума, новий акумулятор.По машині все працює, кожна кнопочка, двигун працює ідеально,масло не бере,працює тихо і рівно,по ходовій частині автомобіля нарікань немає ніяких, повністю обслужена.Машина в аваріях участі не приймала,вся в рідній фарбі,НЕ БИТА, НЕ ФАРБОВАНА, В житті виглядає як на фото,без гнилі,ржавчини і т.д…..Салон як новий,відповідає пробігу.Додатково встановлено,обесшумку салону, тонування вікон,хорошу акустику,сигналізацію,дорогу італійську газову установку 1000км.низад,і т.д….ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ,машиною будете задоволені!!!!
Продається причіп Самоскид,вага 6900,їздив на Європу,перебраний,перемащений,тормоза барабанні,техпаспорт на товаристві,можна по перерахунку.
Перший власник • Польська зборка • Вкладень не потребує • РІДНИЙ ПРОБІГ! • Новий АКБ • З пропозиціями 2500 прохання не дзвонити! Машина доглянута та не вимагає вкладень. З усіх питань дзвоніть.
Продаю свій автомобіль. Продаж у зв?язку не потрібності автомобіля так як є інший. Цілу зиму стояла в гаражі. В дуже хорошому стані як на свій вік. Свіжо відполірована має дуже гарний вигляд. В листопаді робив повністю ходову, було поміняно всі сайлентблокі, поміняно праву шарову( ліва була в хорошому стані ). Коробка автомат не пинається. По кузову є деякі моменти ( не критичні) але на швидкість не впливає. Я третій власник. Попередній власник обслуговував тільки на офіційному дилері у львові є сервісна книжка з всіма роботами. Дуже класне авто, надзвичайно комфортне.
Всі питання по телефону ********** . **********
Продаю авто Skoda Octavia A5 2007 Sportline, машина в технічному гарному стані, масла, фільтра, щеплення все нове. Зовнішній стан на фото. За питаннями та деталями телефонуйте.
Авто знаходиться в Польщі! Привезем в Україну! Всі питання за телефоном!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?